Autor Wątek: AURIS 1,6 2015 -> USB  (Przeczytany 1133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zergoline

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 17
AURIS 1,6 2015 -> USB
« dnia: 11-01-2019, 09:45:27 »
Jestem świeżo (miesiąc) po przeglądzie jak i po 3 letnim okresie gwarancyjnym. Zauważyłem że USB nie widzi włożonego Pendrive'a. Pytanie brzmi: Czy można to ustrojstwo jakoś zrestartować (bezpiecznik ?!?!) lub czy istnieje jakaś możliwość iż koledzy w serwisie na przeglądzie coś "zmajstrowali" bo oczywiście bezpośrednio po oddaniu samochodu nie sprawdzałem czy moje mp3 się odtwarzają a obecny efekt jest taki że źródło USB nie jest aktywne. Sam Pendrive nie był przeze mnie ani wyciągany/przekładany ze złącza. Zabawa z innym Pendrive'm nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Złącze milczy jak zaczarowane (uszkodzone) ?!?.

Jest jakaś szansa na sprawdzenie/naprawę bez wizyty w ASO?!?

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2890
Odp: AURIS 1,6 2015 -> USB
« Odpowiedź #1 dnia: 11-01-2019, 15:07:11 »
Przed wizytą oczywiście działało? Sprawdź czy ładuje telefon.

Offline sorbifer

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 444
Odp: AURIS 1,6 2015 -> USB
« Odpowiedź #2 dnia: 12-01-2019, 10:30:39 »
Masz stację z nawigacją czy bez? Jak z modułem nawigacji, to USB się podpina do niego, nie do radia. U mnie w ASO przy grzebaniu w tamtych okolicach źle podpięli i USB jako pendrive nie działał...
Zastawa, Polonez, Palio Weekend, Corolla Verso, Auris 2 TS

Offline zergoline

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: AURIS 1,6 2015 -> USB
« Odpowiedź #3 dnia: 14-01-2019, 13:09:08 »
Przed wizytą działało .... stacja bez nawigacji, złącze zapalniczki działa, CD również ... USB nie chce :-) ... mam termin z nimi umówiony z innej okazji więc tak czy siak u nich będę ale ciekawi mnie czy samo się popsuło czy też inne licho ....


 

Beesafe.pl