Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Prośba o sprawdzenie Avensis 2009  (Przeczytany 672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bert1223

• Początkujący
Prośba o sprawdzenie Avensis 2009
« dnia: 12-01-2019, 12:37:30 »
Witam, zastanawiam się nad kupnem Avensis 2009 (3 wersja) 1.8 benzyna. Właściwie chciałbym potwierdzić słowa sprzedawcy, który udostępnił mi dane umożliwiające weryfikację pojazdu na historiapojazdu.gov.pl co już wydaje się być uczciwe. Z historii wynika, że przeglądy były robione w lutym. Ostatni w 2016 roku. W 2017 jest przerwa, a następny przegląd w czerwcu 2018 z opisem "Rodzaj badania: co do zgodności z warunkami technicznymi" oraz w tym samym dniu "Rodzaj badania: okresowe". Sprzedawca poinformował mnie, że właściciel miał kłopoty zdrowotne przez co auto stało (było nie używane). W czerwcu przegląd wykonany był przez komis samochodowy i od tego czasu auto stoi w komisie. Zapytałem wprost czy auto było po kolizji, sprzedawca poinformował mnie, że auto miało malowany tył w ASO Toyota. Skierowałem się z pytaniem do ASO, ale dostałem odpowiedź, że nie mają możliwości udostępnienia danych. Pytanie czy na forum znajduje się osoba z "magicznym" kluczem umożliwiającym sprawdzenie napraw dla nr VIN SB1BG76L70E007081.

Offline actchris

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Prośba o sprawdzenie Avensis 2009
« Odpowiedź #1 dnia: 21-01-2019, 22:03:03 »
Zapytałem wprost czy auto było po kolizji, sprzedawca poinformował mnie, że auto miało malowany tył w ASO Toyota. Skierowałem się z pytaniem do ASO, ale dostałem odpowiedź, że nie mają możliwości udostępnienia danych. Pytanie czy na forum znajduje się osoba z "magicznym" kluczem umożliwiającym sprawdzenie napraw dla nr VIN SB1BG76L70E007081.

Wystarczyło wejść na np. autobaza.pl i pokazuje że było coś wypłacane z ubezpieczenia więc sprzedawca nie kłamał, kwota wypłaty niestety już tylko po wykupieniu raportu.

Offline Thrawn

• Początkujący
« Odpowiedź #2 dnia: 20-03-2019, 13:54:44 »
Witam wszystkich :) ,

w zasadzie mam podobny problem co kolega z postu powyżej więc żeby nie dublować tematów podpinam się pod ten.

W chwili obecnej szukam nowego auta do 20000 zł i spodobała mi się Toyota Avensis.
Auto jest mi potrzebne na dojazdy do pracy (w obie strony 100 km / dzień). Część trasy po autostradzie/ część wioskami.
W tej chwili mam jedno dziecko lecz i drugiego nie wykluczamy. (z tego powodu szukam kombi) 

W oczy rzucił mi się egzemplarz z linku poniżej.
Czy ktoś z Was mógłby na niego zerknąć i napisać swoje spostrzeżenia?

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-avensis-2-0d4d-klimatronic-pdc-alu17-xenon-6bieg-zadbany-ID6BJvrz.html#d6ba356a60

Z góry dziękuję,
Paweł

Toyota Klub

« Odpowiedź #2 dnia: 20-03-2019, 13:54:44 »