Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Super Extra TownAce Turbo  (Przeczytany 3076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bebosz

• Toyot Leżący
  • *
Super Extra TownAce Turbo
« dnia: 29-01-2019, 12:56:23 »
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem nowym uzytkownikiem Toyoty i tego forum takze.
Zarejestrowalem sie tu zeby nabrac wiedzy jako ze jeszcze nie mam takiej ktora moglbym sie dzielic o toyocie bo to nowy etap w moim zyciu.
Tyle o mnie.
Odnosnie mojego pojazdu to nabylem wslasciwie droga wymiany Toyote z 1991r 2.0TD silnik 2CT Superextra Townace CR21

Pytania mam takie.
1.Czy ktos z kolegow i kolezanek forumowiczow podpowie gdzie znajde manuala do mojej toyoto wersje online ?
2.Czy ktos z kolegow i kolezanek forumowiczow podpowie jak odpowietrzyc uklad chlodzenia a konkretnie nagrzewnice ?
3. Gdzie Czy koledzy i kolezanki forumowi zakupuja czesci do swoich toyotek ?

Pozdrawiam

Offline bebosz

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Super Extra TownAce Turbo
« Odpowiedź #1 dnia: 30-01-2019, 11:39:07 »
Widze ze temat starej toyoty nie powala na szczescie juz odpowietrzylem nagrzewnice wystarczylo stanac dziobem ostro z gorki i poczekac troche na pracujacym silniku.
Pozostake jeszcze kwastja manuala. Nie zebym byl leniwy juz gdzebalem w internecie bez sukcesow niestety.

Offline marcin

• Global Moderator
  • W kombi jeżdżą zombie.
    • 3vz.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 30-01-2019, 22:01:29 »
Wrzucasz zapytanie o auto niewystępujące na rynku europejskim, a oczekujesz wsparcia jak do jakiejś Corolli E12.

Online szukaj u naszych wielkich, wschodnich braci. Tam tego trochę jeździ, poza tym oni mają dobrą literaturę.

Wrzuć zdjęcia powozu, to nacieszymy oczy ;)

3VZ.pl poliuretany, hamulce, trwała konserwacja podwozia, wygłuszenia, modyfikacje

NOWE SZYBY DO 3gen - http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42938.msg600148

Offline bebosz

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 31-01-2019, 03:12:22 »
Wiec po pierwsze dziekuje za zainteresowanie. Po drugie dyna, townace, liteace i pewnie jeszc z e jakies sa bardzo do siebie podobne a juz liteace to blizniak z tsd myslalem ze skoro taka ilosc podibnych pojaxdow to ktos posiada i wesprze wiedza. No nic wysle chocisz zdjecia. Pozdrawiam

Offline bebosz

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 31-01-2019, 03:23:09 »
[
Nie wiem jak dodac zdjecia

Offline carinae20gli

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 31-01-2019, 07:56:02 »
'Nie wiem jak dodac zdjecia'

Wrzuć zdjęcia na Google Photos, potem wygeneruj tam link do zdjęć i ten link wklej tu na forum. W ten sposób zdjęcia będą zawsze dostępne do przeglądania dla forumowiczów (no chyba, że kiedyś usuniesz je z Google Photos, to nie będą dostępne). Bo zauważyłem, że jak się wrzuca zdjęcia tu bezpośrednio na forum, to one po jakimś czasie znikają, a z Google Photos nie znikną.

Offline bebosz

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 31-01-2019, 23:51:26 »
Oto I zdjecia mojej Toyoty nazywana rowniez amfibia lub czolg   https://drive.google.com/drive/folders/1XvlS-ZYWwXz9S79B_133Tir3_JI_qd53?usp=sharing

Offline marcin

• Global Moderator
  • W kombi jeżdżą zombie.
    • 3vz.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 01-02-2019, 01:55:51 »
Nazwa nie jest ani trochę przesadzona. Wózek jest i Super i Extra, aż ocieka japońskością  :good:
3VZ.pl poliuretany, hamulce, trwała konserwacja podwozia, wygłuszenia, modyfikacje

NOWE SZYBY DO 3gen - http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42938.msg600148

Offline bebosz

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 01-02-2019, 05:16:07 »
No nie rozpisywalem sie za nad to ale warto dodac ze orginslnie jest zainstalowana nuezalezna klimatyzacja pasazerow z wbudowanym dla nich panelem sterowania oraz lodowka,podgrzewacz i icemaker ( nie wiem jak to po polsku się nazywa) lodo wytwazarka. Wszystko sprawne. Choc sporo trzeba poprawic po poprzednich użytkownikach to autem jestem zacgwycony pali jak talala cichy jak bezynka. Dzieki w ogole za lodpowiedz z m anualem. Udalo sie pobrac od ruskich z www.

Toyota Klub

« Odpowiedź #8 dnia: 01-02-2019, 05:16:07 »