Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: [S] CAMRY IV V6 MZ1 po wypadku, silnik sprawny + CAMRY III 2.2 walnięty silnik  (Przeczytany 421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marekprive

• Toyot Leżący
  • *
Myślałem, że poswapuje i szybko ogarnę, ale wygląda na to, żę nasz moderator skąpał mnie w zimnej wodzie i wylał z kąpielą, chyba stracę tylko energię, stanę w miejscu i nie poradzę sobie ze swapem z 4gen 3.0 V6 do 3gen 2.2 (obie w automacie).

Słuchajcie. Jeśli ktoś jest poważny i zainteresowany zakupem obu to poniżej pozostawiam nr telefonu, po kontakcie wyślę na prive foty, faktury etc.

Auta stoją w Bytomiu w woj. Sląskim.

Mam 2 camry:
1. powypadkowe V6 3.0 1MZ, buda nie do odzyskania, szyber sprawny drzwi od strony pasażera, bagażnik etc tak, silnik na chodzie, skrzynia ok, chłodnica, etc (nowe hample, tłoczki, silnik po zmianie rozrządu, pompy, świec, uszczelek etc - wszystko robione w ASO, faktury do wglądu), ostatni serwis hampli 2k zł+. Auto dostało strzał 10 sierpnia (lub 9ty). Stoi pod plandeką. Ostatni odpał silnika w listopadzie 2018. Potem wyciągnąłem aku, bo szkoda było, żeby siedział w aucie, które nie lata.

2. Camry z 92r, silnik walnięty (co najmniej panewka strzały przy dodawaniu gazu, spadek mocy) 2.2, automat - wydarzyło się to tydzień temu. Świeża sprawa. Auto u mnie od sierpnia br (wyszukane i kupione po wypadku V6)
Stan blacharski kolekcjonerski, zero rdzy, ubytków, środek kolekcjonerski stan, szyby oryginały, auto na czarnych blachach, w Polsce od 95 roku, w jednych rękach, przyjechało z właścicielką z Kanady, wersja na USA, jest tempomat, nie ma ABS albo nie działa (?) - wlacicielka twierdzila ze jest ale IMO brak ABS. Super buda, dlatego tak próbuję go uratować ale z tego co pisze kolega Marcin (moderator sekcji Camry) to ja tego samemu, bez konretnego warsztatu nie ogarnę aby swapować camry 1 do camry 2. Za wąski w uszach jestem, a ASO ... aso się wypięło, chcą za otworzenie silnika i audyt 2,5k zł.

Proszę dzwonić, dogadamy się co do ceny, zdjęcia podeślę etc.
Marek
+48501897064
« Ostatnia zmiana: 03-02-2019, 23:10:03 wysłana przez marekprive »

Offline Robsajson

• Toyot Pełzający
  • **
Tutaj nie ma cena do negocjacji ale konkrety z dopiskiem ,,do negocjacji" to raz a dwa muszą być zdjęcia!!!

Offline marekprive

• Toyot Leżący
  • *
LINK DO ZDJĘĆ ROZBITEJ CAMRY V6 1MZ
https://photos.app.goo.gl/vBcGCaSsVZPw6vLd8

Auto jest do zabrania za 2000 zł wystawiam fakturę gdyby ktoś potrzebował kosztów - lub kupię niepordzewiałą budę z uszkodzonym silnikiem 3.0
Do odzyskania to co widać na zdjęciach z komory silnika, silnik sprawny, świeżo po serwisach i wymianie rozrządu - jest faktura, układ wydechowy, belka, szyberdach etc, nowe klocki + komplet tłoczków przód i tył, amory tył sprawne, blacha strona prawa też do odzyskania. Fotele i kanapa zostały zdemontowane.

TOYOTA CAMRY III GEN Z USZKODZONYM SILNIKIEM  2.2 3000 ZŁ - albo kupię silnik 2.2 na podmianę.
Zero oznak rdzy, stan poza nieszczęsnym silnikiem kolekcjonerski, wszystkie elementy oryginalne.
Auto w polsce od '95 przyjechało na mienie przesiedlencze z Kanady. Rok produkcji '92

https://photos.app.goo.gl/8hrNs6Zaqf2p1h7G9

« Ostatnia zmiana: 11-02-2019, 16:42:05 wysłana przez marekprive »

Toyota Klub