Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Corolla E9 LIFTBACK - lewy błotnik od strony kierowcy potrzebny na już  (Przeczytany 279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k.zalewski

• Prawie Toyot
Witam,

Zarejestrowałem się tutaj przed momentem, szukałem tematu o E9-tce ale niczego nie znalazłem więc pozwoliłem sobie założyć nowy temat. Potrzebuję lewego błotnika przedniego od strony kierowcy, może być z rozbitka, nieważne, bez tego moja Corollka nie przejdzie przeglądu, a obecny błotnik wygląda jakby go ktoś pogryzł. Wersja mojej Corollki to E9 Liftback. Macie coś, znacie kogoś? Proszę o telefon pod numer 881 240 693, albo o maila na k.zalewski1993@gmail.com Bardzo mi na tym zależy, dlatego będę wdzięczny za jakiekolwiek info!

Dzięki!

Offline kris1610

• Toyot Leżący
  • *
Witam,

Zarejestrowałem się tutaj przed momentem, szukałem tematu o E9-tce ale niczego nie znalazłem więc pozwoliłem sobie założyć nowy temat. Potrzebuję lewego błotnika przedniego od strony kierowcy, może być z rozbitka, nieważne, bez tego moja Corollka nie przejdzie przeglądu, a obecny błotnik wygląda jakby go ktoś pogryzł. Wersja mojej Corollki to E9 Liftback. Macie coś, znacie kogoś? Proszę o telefon pod numer 881 240 693, albo o maila na k.zalewski1993@gmail.com Bardzo mi na tym zależy, dlatego będę wdzięczny za jakiekolwiek info!

Dzięki!

6504-04-8110311P - LEWY
6504-04-8110312P - PRAWY

W/w indeksy dostępne od ręki w Inter Cars.

Offline k.zalewski

• Prawie Toyot
Witam,

Dzięki!

6504-04-8110311P - LEWY
6504-04-8110312P - PRAWY

W/w indeksy dostępne od ręki w Inter Cars.

No właśnie niedostępny :(

No i pytanie, czy to na pewno pasuje do wersji liftback, bo znalazłem sporo błotników w necie, ale w żadnej nie jest wymieniona wersja liftback.

Offline marcin

• Global Moderator
  • W kombi jeżdżą zombie.
    • 3vz.pl
Liftback ma inne niż sedan/hatch/kombi, za to na szczęście takie same jak w kombi 4WD  <taniec>
3VZ.pl poliuretany, hamulce, trwała konserwacja podwozia, wygłuszenia, modyfikacje

NOWE SZYBY DO 3gen - http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42938.msg600148

Toyota Klub