Autor Wątek: [PRIUS 3] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby?  (Przeczytany 1494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zurdar

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 68
[PRIUS 3] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby?
« dnia: 10-02-2019, 20:15:32 »
Hej,

Jeden ze spryskiwaczy (jak na złość ten kierowcy) psika mi zdecydowanie za nisko i zawsze trafia w ramię wycieraczki. W efekcie większość płynu trafia wszędzie ale nie na szybę. Myślałem, że podreguluję igłą, jak przywykłem robić to w innych autach, ale niestety zostałem zaskoczony tym co zobaczyłem. Na pierwszy rzut oka wydaje się że regulacji nie ma, ale być może coś przeoczyłem... Proszę o pomoc, bo nie chce mi się wierzyć żeby nie dało się ustawić spryskiwacza...

Offline KilgoreT

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 173
Odp: [PRIUS 3] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby?
« Odpowiedź #1 dnia: 10-02-2019, 22:35:29 »
Mam dokładnie to samo. Zamiast ochlapywać auto za mną, bije gdzieś u podstawy szyby - też lewy. I nawet tam nie zaglądnąłem, bo jak wysiadam z auta to o problemie zapominam.

Offline Patryk1985

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: [PRIUS 3] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby?
« Odpowiedź #2 dnia: 11-02-2019, 03:23:22 »
I również mi strumień bije tak jak u Was... czekałem na ciepłe dni żeby się zabrać za kosmetykę a tu czytam że się nie da... może ktoś już to robił

Offline fazibazi

  • Moderator
  • Toyot Zmotoryzowany
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [PRIUS 3] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby?
« Odpowiedź #3 dnia: 11-02-2019, 07:38:09 »
Nie wiem czy w Priusach jest to samo rozwiązanie, ale w Aurisach jedyną opcją regulacji jest.... wymiana spryskiwacza. Są 3 wersje różniące się właśnie kątem padania strumienia.
AURIS I 2011 HSD LPG - ecowarrior
Webasto TTE z GSM, VIOFO A119, iCar pro do HA i takie tam..

Offline zurdar

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: [PRIUS 3] Regulacja spryskiwaczy przedniej szyby?
« Odpowiedź #4 dnia: 11-02-2019, 19:09:01 »
Z tego co udało mi się wyszukać to tu też tylko wymiana spryskiwaczy wchodzi w grę.


 

Beesafe.pl