Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Toyota Corolla 2001 E12 wersja Base z 2002 do sprzedania  (Przeczytany 1648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gorathek

• Początkujący
Model: Toyota Corolla (E12U)
Rok produkcji: 2002
Poprzedni użytkownik: GTS Energis (początkowo zarejestrowany jako samochód ciężarowy, w 2005 przekwalifikowany na osobówkę).
Kupiony przeze mnie w 2015 przy przebiegu licznika ponad 238 000.
Rzeczy wymienione w nim po zakupie:
płyny oraz olej + filtr + pasek klinowy

W 2018 wymieniłem klocki ponieważ były już dość zużyte.

W komplecie z samochodem dostałem i do tej pory używam opony letnie (bardzo dobry stan).
Opony są zdeponowane w pobliskim warsztacie - szczerze o polecam ponieważ są uczciwi i nie naciągają człowieka na niepotrzebne naprawy.

Samochód posiada aktualne badania techniczne do 25 lipca 2017 oraz polisę OC w PZU ważną do 6 maja tego roku.

Dodatkowo jako była służbówka ma autoalarm/immobilizer oraz autoalarm który działa też jak się odłączy akumulator.

Kilka uwag co do codziennego użytkowania:

Obecny przebieg to lekko ponad 262 000.
Samochód nie był używany do przewozu zwierząt, nie palono w nim i nie był stosowany w dłuższych trasach (sporadycznie do teściowej w Górach Świętokrzyskich).

Do zbadania miernikiem lakieru (nie był poprawiany blacharsko-lakierniczo) czy w dowolnej stacji diagnostycznej/zakładzie mechaniki samochodowej.

Zabezpieczony od dołu przed rdzą.

Cena do rozsądnej negocjacji to 8 500 netto.

Auto stoi na Dzieci Warszawy 27a gdzie można go obejrzeć i spokojnie się przejechać jak zajdzie taka potrzeba.

Offline ewemarkam

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Toyota Corolla 2001 E12 wersja Base z 2002 do sprzedania
« Odpowiedź #1 dnia: 22-03-2019, 20:43:19 »
Nie napisałeś jaki silnik. Albo coś przeoczyłem. Swoją drogą ja młodszego o 3 lata diesla sprzedałem na te pieniądze.

Toyota Klub

Odp: Toyota Corolla 2001 E12 wersja Base z 2002 do sprzedania
« Odpowiedź #1 dnia: 22-03-2019, 20:43:19 »