Autor Wątek: szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?  (Przeczytany 39001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Steve

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« dnia: 24-05-2005, 15:49:07 »
czym sie rozni mechanicznie kanadyjska wersja od japonskiej ?
2.2 '95

pzdr

 :asearch  - próbowalem

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #1 dnia: 24-05-2005, 19:19:40 »
spytaj czarliego, on chyba ma kanadola. podejrzewam ze oprócz świateł i wyposażenia to niczym. jak zwykle kosmetyczne drobiazgi a reszta to samo:) mogą być jeszcze drobiazgi w stylu klocki hamulcowe itp itd, np moja 2,2 ma hamulce z 3,0 ale chyba nie powinienem narzekać nie?:)
3VZ.pl



goodbeer

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #2 dnia: 25-05-2005, 14:01:17 »
hejkum, ja jezdze canada
i z tego co zauwazylem, ma inne kierunkowskazy z przodu, ma europejski reczny i w zwiazku z tym niewygodny podlokietnik. Nie ma przeciwmgielnego z tylu i swiatla mijania ma symetryczne, czyli trzeba kombinowac z przegladami albo przerobic lampy na europe. Chamulce z tylu sa bebnowe.
Poza tym jak dopiero sie rozgladasz to skup sie na silnikach 3,0.
Ja mam 2,2 i uwazam, ze to ciut za malo jak na ten samochod, szczegolnie odczuwalne jest to w miescie. Chyba, ze szukasz samochodu dla zony i nie chcesz zeby zbyt szybko sie rozpedzala :)))
Ale wygodna jest prawie jak 3,0 :))
Jedynie silnik ma ciut ciut gorsza kulture pracy.
Zycze powodzenia!

Steve

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #3 dnia: 25-05-2005, 14:59:58 »
skupilbym sie na 3.0 , ale nie ma takowych z reczna skrzynia.
Jak 3 litry to automat   :bojjjjjjjjjj i sie boje

goodbeer

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #4 dnia: 25-05-2005, 15:08:20 »
no coz...
nie bede namawial bo wiek auta (dokladnie taki jak moj) jest juz spory i nie wiadomo kto jezdzil wczesniej i jak bardzo dbal o auto. A naprawa moze byc droga. Natomiast moja skrzynia jest w stanie bardzo dobrym, pieknie przelacza i nie wykazuje najmniejszych objawow zuzycia. Wiec mozna trafic na egzemplarz, ktory nie bedzie wymagal zadnych ingerencji w skrzynie oprocz wymian oleju. A wygoda wynikajaca z jazdy automatem jest naprawde spora. Moja Clamerka to pierwszy automat w moim zyciu i teraz chyba juz nie bede chcial recznej skrzyni :) Moze rozejrzyj sie za zadbanym egzemplarzem z dobrym automatem, a problemy powinny trzymac sie od Ciebie z daleka. Ktos pisal na tym forum, ze te skrzynia sa jednymi z najmniej awaryjnych. Wiec moze warto zaryzykowac...
Polecam przejazdzke 3,0 w automacie i wtedy moze emocje wezma gore i skusisz sie na, moim zdaniem, lepsza konfiguracje :)

Offline Czarli Camry

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • KOKA...
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #5 dnia: 25-05-2005, 17:42:56 »
Witaj
Mam Camry 3.0 z automatem, wersja kanadyjska. I od razu pierwsza kwestia: jeśli automat nie był "zajeżdżony", a mozna to sprawdzić, to nie bój sięgo!!! Sprawdź sobie opinie na www.automat.pl o skrzyni w Camry. Jest w testach niezawodniejszy niż automaty w Michach, czy Beemkach. W mojej Toyce (95 r) automat zmienia biegi praktycznie bezszelestnie. Wymieniłem niedawno olej w ASO, przy okazji popatrzyli na stan skrzyni i ... życzyli szerokiej drogi!!! brak pytań.
Zyczępowodzenia. Jak masz jakies pytania, pisz smiało. Odpowiem w miaręswej wiedzy na wszystkie.
Pozdrawiam.
Czarli (pracuję z klawiszami... na akord)

yufuyf

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #6 dnia: 27-05-2005, 14:20:48 »
w amerykańskiej wersji hamulec ręczny jest ... nożny! przynajmniej w środku auta o jeden sterczący "kutasik" mniej.

pierafal

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #7 dnia: 30-05-2005, 23:01:06 »
Poza tym, kanadyjska wersja powinna posiadac pod maska dodatkowa puszeczke (nr 7) z dwoma przekaznikami i bezpiecznikiem (miedzy akumulatorem a chlodnica).

Kuczijo

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #8 dnia: 31-05-2005, 13:02:52 »
STEVE, oczywiscie , ze sa 3.0 w manualu i to nawet amerykańskie wersje, ja jezdze europejska ale znam kombi 3.0 manual z wersji z USA

Steve

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #9 dnia: 31-05-2005, 13:44:59 »
Masz racje, ze fizycznie to istnieja, ale wez znajdz taka, zeby kupic  :modlitwa

Karol

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #10 dnia: 16-06-2005, 23:55:44 »
nie chce zeby to byla jakas reklama, ale jezeli jestes zainteresowany europejska z 91 roku 3,0 GX manual to moj numer 601323072, bo wlasnie mam zamiar rozstac sie ze swoja, cena kolo 12000 mysle ze warto.
Pozdrawiam

Duckling

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #11 dnia: 19-06-2005, 14:41:36 »
Cytat: Karol
nie chce zeby to byla jakas reklama, ale jezeli jestes zainteresowany europejska z 91 roku 3,0 GX manual to moj numer 601323072, bo wlasnie mam zamiar rozstac sie ze swoja, cena kolo 12000 mysle ze warto.
Pozdrawiam


To zarzuc jakimis zdjeciami... e-mail w profilu :)

topol

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #12 dnia: 21-06-2005, 16:19:07 »
Cytat: Karol
nie chce zeby to byla jakas reklama, ale jezeli jestes zainteresowany europejska z 91 roku 3,0 GX manual to moj numer 601323072, bo wlasnie mam zamiar rozstac sie ze swoja, cena kolo 12000 mysle ze warto.
Pozdrawiam


To może wrzuciłbyś mi na priva jakie zdjątka?
Pozdrawiam,

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #13 dnia: 21-06-2005, 16:25:15 »
Cytat: topol
Cytat: Karol
nie chce zeby to byla jakas reklama, ale jezeli jestes zainteresowany europejska z 91 roku 3,0 GX manual to moj numer 601323072, bo wlasnie mam zamiar rozstac sie ze swoja, cena kolo 12000 mysle ze warto.
Pozdrawiam


To może wrzuciłbyś mi na priva jakie zdjątka?
Pozdrawiam,


ano fakt, podrzuć jakieś zdjęcia, może jednak przerzucęsięna sedana:) wiele tam masz km?
pzdr
m
3VZ.pl



Karol

  • Gość
szukajac Camry .... czym sie rozni kanadyjczyk ?
« Odpowiedź #14 dnia: 24-06-2005, 00:10:29 »
niestety fotek nie posiadam, ale wydlada wydaje mi sie przyzwoicie, zielony metalik, przebieg 209000 km. Moge cos wiecej opisac jezeli macie jakies pytania.
Pozdrawiam, Karol.


 

Beesafe.pl