Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: [S]Toyota Avensis 2.0 d4d T25 2004 pełny serwis ASO do 2017  (Przeczytany 1460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrianzxv

• Prawie Toyot
Witam!
Na tym forum jestem świeżak. Przyznaje bez bicia, że zarejestrowałem się na nim żeby wrzucić ogłoszenie. Przez dwa lata byłem na forum avensis.info.
Przejdę do meritum. Mam do sprzedania bardzo ładną i uczciwą Toyotę Avensis. Posiadam pełną historię serwisową ASO tego auta do 23.02.2017 roku oraz przebiegu 220145 km obecnie prawie 247000 km ( w wersji elektronicznej mogę przesłać dla zainteresowanych).

Auto zostało sprowadzone z Belgii w marcu 2017 roku specjalnie dla mnie przez mojego kolegę. Toyota jest absolutnie bezwypadkowa zapraszam z miernikami lakieru jeśli ktoś nie ma użyczę swój. W Belgii miała jednego właściciela, który od nowości serwisową ją w ASO Toyoty do momentu aż przyjechała do mnie :) aż żal było wymieniać filtry z logiem Toyoty na zamienniki ale była już na nie pora. Gwarantuję przebieg oraz bezwypadkowość auta. Wymieniony jest rozrząd wraz z pompą wody oraz paskami osprzętu.

Żeby nie było całkiem kolorowo to zderzak przedni ma delikatne obcierki parkingowe. Tydzień temu auto przeszło przegląd techniczny, na którym wyszło, że prawa guma tylnego stabilizatora jest do wymiany w najbliższym czasie.

Reszta w ogłoszeniu:
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-avensis-2-0-d4d-bezwypadkowa-historia-serwisowa-aso-do-2017-r-ID6BKBad.html

Toyota Klub

Odp: [S]Toyota Avensis 2.0 d4d T25 2004 pełny serwis ASO do 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 02-04-2019, 16:37:56 »