Autor Wątek: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?  (Przeczytany 4781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Luke

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 5
Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« dnia: 07-04-2019, 23:23:13 »
Witam,
czy ktoś ogarnia temat z tym systemem i mógłbym to mi wyjaśnić. Z tego co rozumiem Toyota Entune 3.0 jest dostępny tylko w USA, w Europie, w najnowszych nawet modelach montują to badziewie pt. "Touch & Go Plus". Touch & Go Plus ma gorszą nawigację, brak Apple CarPlay. Nie rozumiem, dlaczego w USA jest to lepsze a u nas gorsze? A możę są jakieś plany, na nowoczesny system także w Europie?
Będę wdzięczny za info. Interesuje mnie zakup RAV4 2019 ale przyznam, że przez "Touch & Go Plus" tego nie kupię.
Pozdro

Offline MarekDe

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« Odpowiedź #1 dnia: 14-04-2019, 22:01:18 »
Witam. Ciekawe czy można kupić radio w USA i założyć do Ravki w PL , albo chociaż soft wgrać ?

Offline GregPL

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« Odpowiedź #2 dnia: 23-06-2019, 20:48:58 »
Ciekawe czy można kupić radio w USA i założyć do Ravki w PL
kupić można, ale posłuchasz tylko stacji radiowych, które nadają na pełnych częstotliwościach (bez ułamków). Inne niespodzianki też pewnie są możliwe ;) (np. inny zestaw wtyczek przyłączeniowych).

Offline przmor

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2636
Odp: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« Odpowiedź #3 dnia: 23-06-2019, 20:57:39 »
Nie chodzi o pelne czestotliwosci tylko parzyste/nieparzyste po przecinku. Nieparzystych np. 93,5 posluchasz a parzystych np. 103,8 juz nie.

Offline GregPL

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« Odpowiedź #4 dnia: 23-06-2019, 21:04:16 »
taką wersję też znam :)
Tak czy owak: kicha ;)

Offline Szwzbig

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« Odpowiedź #5 dnia: 02-06-2021, 21:39:53 »
Witam. Kupiłem radio oferowane z opcją Carplay - zorientowałem się, że to Entune dopiero po zakupie. Po zainstalowaniu w moim samochodzie (Corolla 2019), tylko raz pokazała się opcja Carplay i dodatki, a po ponownym włączeniu znikła. Czy ktoś wie co jest tego przyczyną? Czy jest sposób aby Carplay w takim radiu działał.

Offline klaudiusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Camry2019/NX350
Odp: Toyota Entune 3.0 tylko w USA?
« Odpowiedź #6 dnia: 03-06-2021, 10:05:56 »
Witam. Kupiłem radio oferowane z opcją Carplay - zorientowałem się, że to Entune dopiero po zakupie. Po zainstalowaniu w moim samochodzie (Corolla 2019), tylko raz pokazała się opcja Carplay i dodatki, a po ponownym włączeniu znikła. Czy ktoś wie co jest tego przyczyną? Czy jest sposób aby Carplay w takim radiu działał.
Sprawdz przewod. Najlepiej wymien go na jakis inny, pewny. Sprawdz ustawienia Siri. Sprawdz w ustawieniach czy Carplay jest aktywny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 

Beesafe.pl