Autor Wątek: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR  (Przeczytany 6217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mariuszs

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1352
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #15 dnia: 15-04-2019, 18:31:40 »

jaki jest koszt takiego wynajmu?

Cena nowego auta minus cena auta po roku z przebiegiem 20k podzielone przez 12 miesięcy + jakieś 10% odsetek. To tak w skrócie ;)

Remek

  • Gość
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #16 dnia: 15-04-2019, 19:12:11 »
auto jest na bazie platformy aurisa a oferuje więcej miejsca
CHR nie ma nic wspólnego z platformą Aurisa. Bazuje na platformie TNGA, tej samej co Prius 4, Corolla 2019 i Camry.
Tak wiem, miałem na myśli, że CHR wymiarowo podobne jest do aurisa a obecnie corolli a oferuje znacznie więcej miejsca.

Wymieniłeś CHR '18 na '19 z tylko różnicą dodania JBL? Mogę zapytać po co?

Wynajem długoterminowy na rok.
jaki jest koszt takiego wynajmu?
To zależy. Poszukaj, popytaj, sprawdź sam. Poszukaj może czegoś bardziej skrojonego pod Twoje potrzeby skoro wymiana rocznego samochodu na nowy dziwi Cię.
Mnie dziwiłoby kupno i sprzedaż auta po roku na prawie identyczne, wynajem długo terminowy mnie w ogóle nie dziwi a wprost jest za nim.

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 589
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #17 dnia: 17-04-2019, 18:50:12 »
5. Z tego dobrobytu ludziom się w d***ch poprzewracało ;)
dokładnie !

Offline Marcin_RAMZES

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • blog o mojej C-HR
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #18 dnia: 18-04-2019, 13:05:00 »
Bo to samochód bez sensu jest - małe, wysokie, drogie, duże koła, drogie opony, dla singli
Bez sensu to jest takie gadanie.
Skoro samochód tak dobrze się sprzedaje, to najwyraźniej nie jest taki bez sensu.
Wygląd to kwestia gustu.
Cena - kwestia indywidualnych możliwości.
Dla singli? - kupiłem, a mam żonę i dwójkę dzieci + 2 psy. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że to dla singli, bo bym nie kupił...

Samochód jest dla tych, którzy chcą mieć taki samochód i którym on pasuje, a wszelkie uogólnienia typu "dla singli", są bez sensu.

Offline doktor7

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #19 dnia: 23-04-2019, 19:50:11 »
Dla singli? - kupiłem, a mam żonę i dwójkę dzieci + 2 psy. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że to dla singli, bo bym nie kupił...
No... ja mam tak samo, tylko 1 psa... co my najlepszego zrobili ??!!

Auto mam ponad rok, do bagażnika wchodzi bez najmniejszego problemu wózek z gondolą lub zamiast gondoli spacerówka + typowa spaceróka +hulajnoga, 2 torby, piłka i laptop... Czy potrzebne jest coś więcej jak się ma 2 dzieci ? Miałem kupić autobus ? bo CH-R dla singli jest... ?

Auto jest praktyczne, oszczędne, piękne, nowoczesne, bardzo bezpieczne, ekologiczne, wygodne, bezawaryjne, proste jak konstrukcja cepa, w rozsądnej cenie. To jest przepis na to że auto jest hitem sprzedaży. Konkurencyjny nissan kaszkaj niema w ofercie hybrydy, w zakupie cenowo wychodzi podobnie, ale nie jest tak ekonomiczny jak CH-R... Poza tym łatwość w odsprzedaży, przecież to toyota... no i cena przy odsprzedaży... wystarczy popatrzeć po ile chodzą yarisy, corolle, a po ile ich konkurenci... i w jakim są stanie...

Ale kogo ja chce przekonać...
"...Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili..."

Offline darek60

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1168
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #20 dnia: 24-04-2019, 00:47:08 »
ekologiczne

ekologiczne  :bash:,czyżby zrobione z trzciny lub odpadów organicznych, lub makulatury?

 Bo chyba nie chodzi o to  ze pali-zużywa 5 litrów paliwa , takich aut z takim spalaniem są setki <brawo> <brawo>
RAV4 2.5 hybrid

Offline Gracol

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #21 dnia: 24-04-2019, 09:05:34 »
ekologiczne 

Darek60 - idź być darkiem60 gdzie indziej.

Offline czp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1081
  • Płeć: Mężczyzna
    • moja strona
  • Samochód:: Corolla 1,6
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #22 dnia: 24-04-2019, 16:20:58 »
Heh na szeptanych reklamach idzie dobrze zarobić stąd te niektóre posty na tym forum :(

Offline Gracol

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przybywa ogłoszeń o sprzedaży C-HR
« Odpowiedź #23 dnia: 24-04-2019, 17:03:00 »
Heh na szeptanych reklamach idzie dobrze zarobić stąd te niektóre posty na tym forum :(

Tak jak i na czarnym PR.


 

Beesafe.pl