Autor Wątek: Zagubione kluczyki  (Przeczytany 7929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline biedronka

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Zagubione kluczyki
« dnia: 16-04-2019, 11:17:17 »
Witam wszystkich starletowiczów :)

Przychodzę do Was z prośbą o pomoc. Zgubiłam jeden jedyny kluczyk do mojej błękitnej strzały. Szczerze mówiąc - wolę uniknąć ściągania ślusarza, włamu do samochodu itp., jeśli da się to obejść inaczej (z natury jestem kombinatorką, proszę się nie dziwić, zresztą jak większość chyba osób tutaj...  :cheesy:).

Myślę, że idzie to obejść kluczykiem z bliźniaczego egzemplarza (kiedyś facet na parkingu przez przypadek otworzył nam starletkę kluczykiem od corsy, a zorientował się w pomyłce z samochodem dopiero po wnętrzu).
Stąd moje pytanie: czy jest tu ktoś z Krakowa lub ewentualnie Małopolski? Mój model to P8.

Z góry dzięki za odzew  :-)

Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zagubione kluczyki
« Odpowiedź #1 dnia: 16-04-2019, 11:41:28 »
Odezwij się na PW do kolegi Marcina http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php?action=profile;u=1463
Jeśli nie znajdzie czasu, to wyślę Ci kluczyk toyotowy, może się uda, bo to znany temat ze starszych aut. Wycierają się kluczyki zapadki i odjechać można za pomocą śrubokręta :)

Offline Problem

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 412
Odp: Zagubione kluczyki
« Odpowiedź #2 dnia: 17-04-2019, 07:56:01 »
A tam są bolce do wciskania aby zamknąć wewnątrz? Takie co chodzą góra-dół? Czy może przycisk przy klamce? Mi się udało opuścić szybę kierowcy na tyle aby powstała szpara, a potem długi pręcik, aby wcisnąć wspomniany przycisk w przeciwnych drzwiach.

Offline biedronka

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Zagubione kluczyki
« Odpowiedź #3 dnia: 02-05-2019, 23:03:03 »
Sytuacja sama się rozwiązała - zguba się znalazła :) dzięki za pomoc tak czy siak ;)


 

Beesafe.pl