Autor Wątek: Hak do CV 2004- jaka wiązka  (Przeczytany 1027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FuThe

  • Gość
Hak do CV 2004- jaka wiązka
« dnia: 21-04-2019, 21:08:36 »
Koleżanki, Koledzy - proszę o poradę:) Pacjent to Corolla Verso II 2.0 D4D z 2004r., ale pytanie chyba ogólne do CV II.

Mam w dowodzie wpisany "Hak" a haka nie posiadam;) No tak - przeoczenie przy zakupie, pewnie jakiś wredny sprzedający wymontował przed sprzedażą. Tyle historii... teraz potrzebuję to odkręcić. W planie mam zakup haka - jeśli nie nowego, to używki i montaż... Zapewne z hakiem muszę mieć wiązkę. W planie jest, żeby na haku montować bagażnik na rowery (więc taki pewnie ze światłami itp). Czy przy montażu haka do CV jest konieczny jakiś "moduł haka"? Czy po prostu wiązka na 13 pin (bo do tych bagażników ze światłami chyba musi być 13pin ze światłem wstecznym), tak?

I czym się kierować przy zakupie ew. używki? Bo to, że niektóre są brzydkie i mają trochę rdzy - ogarnę, można wyczyścić i pomalować, nie?

Ktoś ogarnia temat? I jeszcze - jak są tu mechanicy albo ktoś montował u jakiegoś mechanika - ile "powinien" wziąć mniej więcej mechanik za montaż haka i podpięcie wiązki? Bo samemu to chyba trochę wyzwanie? Czy nie?;)  Dzięki za pomoc!


FuThe

  • Gość
Odp: Hak do CV 2004- jaka wiązka
« Odpowiedź #2 dnia: 22-04-2019, 20:57:06 »
Dzięki za schematy. Skoro mam w dowodzie wbity hak, to znaczy że i instalacja jakaś powinna być - nie chce mi się wierzyć, że ktoś zdemontował hak z kompletną wiązką. Dzięki tym schematom mniej więcej wiem czego szukać, ale bez zrzucenia zderzaka chyba się nie obejdzie. Trzeba szukać albo oddać auto komuś kto ogarnie;)


 

Beesafe.pl