Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Prius I (2001) - 11 000 zł [zamienię na kombi]  (Przeczytany 986 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomasz.jan.krawczyk

• Prawie Toyot
Prius I (2001) - 11 000 zł [zamienię na kombi]
« dnia: 03-06-2019, 07:45:49 »

(więcej zdjęć na życzenie)

Auto po wymianie baterii i amortyzatorów przednich w serwisie specjalizującym się naprawami samochodów hybrydowych we Wrocławiu. Gwarancja na baterie do końca września 2019. Przegląd wykonany 14 listopada 2018. Wymiana oleju w grudniu 2018.

Auto w środku zadbane, zdecydowanie nie wygląda na swój przebieg.
Jest to wersja Toyoty Prius I XW11 z mocniejszym silnikiem (moc silnika spalinowego 72 KM, a elektrycznego do 44 KM).

Zalety:
- spalanie (w mieście 5-7 l na 100 km, na trasie 4-6 l)
- łańcuszek zamiast paska klinowego (duża oszczędność, brak konieczności konserwacji/wymiany)
- automatyczna skrzynia biegów (płynna jazda, niskie ryzyko uszkodzenia)
- blacharka - zero korozji
- bardzo zadbane jak na swój wiek i przebieg

Zalety te potwierdzają użytkownicy, m.in. na portalu autocentrum:
https://m.autocentrum.pl/oceny/toyota/prius/i/

Wady:
- auto miało kilka miesięcy temu lekko wgnieciony tylni błotnik na rogu (naprawione, bez śladu)
- estetyka auta (nie każdemu może się spodobać, aczkolwiek mnie prostota i ergonomia tego samochodu urzekła, mimo, że auto z zewnątrz wydaje się niewielkie w środku jest naprawdę bardzo wygodne i przestronne)
- do wymiany silniczki centralnego zamka w dwóch drzwiach, nie zawsze działają i trzeba zamykać drzwi ręcznie (koszt przy samodzielnej wymianie ok. 100 zł)

Rok produkcji: 2001
Poj. silnika: 1 497 cm?
Paliwo: Hybryda (benzyna)
Moc silnika: 116 KM
Przebieg: 265 000 km
Stan techniczny: Nieuszkodzony
Skrzynia biegów: Automatyczna

Jeżeli ktoś planuje rozpocząć swoją przygodę z hybrydami, myślę, że jest to bardzo dobry wybór.

Istnieje możliwość obejrzenia auta i jazdy testowej we Wrocławiu. Proszę o kontakt telefoniczny.
Cena do negocjacji a dla forumowiczów 5% zniżki od ceny z ogłoszeń (550 zł).

Chcę się przesiąść na kombi także możliwa zamiana na takie auto do uzgodnienia.

Kontakt:
tomasz.jan.krawczyk@gmail.com
572 335 593

Toyota Klub

Prius I (2001) - 11 000 zł [zamienię na kombi]
« dnia: 03-06-2019, 07:45:49 »