Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Konserwacja podwozia (na przykładzie SCP10)  (Przeczytany 23635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin

• Global Moderator
  • W kombi jeżdżą zombie.
    • 3vz.pl
Odp: Konserwacja podwozia (na przykładzie SCP10)
« Odpowiedź #45 dnia: 08-09-2019, 02:08:47 »
Ta wnęka koła utwierdziła mnie w przekonaniu, że Marcin na Akademii Sztuk Pięknych powinien wykładać.

Raczej Wyższa Szkoła Szydery - grunt, żeby nie było zbyt nudno w pracy, w końcu właściciel z branży gazowej  :grin:

Haha Marcin, Twoja inwencja twórcza... no ja nie mogę.
Ale faktycznie, za dużo pytań zadajesz. Klient mówi co chce to rób a nie się rozwodzisz.

Powiedział "jak chcesz", no to jest "jak chcę" ;)

Cała robota coś pięknego. A podłoga bagażnika to już w ogóle inny level :grin: Ciekawy jestem reakcji właściciela jak zobaczy.

Dziękować. Myślę, że nie tylko Ty jesteś ciekawy ;) Ja dodatkowo jestem ciekawy miny diagnosty przy sprawdzaniu numerów butli, bo w poniedziałek przegląd...
3VZ.pl poliuretany, hamulce, trwała konserwacja podwozia, wygłuszenia, modyfikacje

NOWE SZYBY DO 3gen - http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42938.msg600148

Offline dziadek_tadeusz

• Toyot Spamer
« Odpowiedź #46 dnia: 08-09-2019, 09:33:03 »
A co to za Toyota z tym lekkim nalotem rdzy?
Uwielbiam swoją Toyotę :)

Offline marcin

• Global Moderator
  • W kombi jeżdżą zombie.
    • 3vz.pl
« Odpowiedź #47 dnia: 08-09-2019, 13:19:44 »
A co to za Toyota z tym lekkim nalotem rdzy?

E9 z końcówki produkcji. Poza tym fotoszop, przecież Toyoty nie rdzewieją ;)

Odpowiadając jeszcze na parę PW i uprzedzając kolejne: całościowy czas pracy około 3 tygodni, przy czym gdyby nie było wymogu aptekarskiej dokładności i dmuchania na zimne, to z tydzień możnaby z tego zerwać ;)

3VZ.pl poliuretany, hamulce, trwała konserwacja podwozia, wygłuszenia, modyfikacje

NOWE SZYBY DO 3gen - http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42938.msg600148

Toyota Klub

« Odpowiedź #47 dnia: 08-09-2019, 13:19:44 »