Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: [S] Sprzedam Toyota RAV 4 III 2011r. Beznz, automat  (Przeczytany 1697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miksu

• Prawie Toyot
[S] Sprzedam Toyota RAV 4 III 2011r. Beznz, automat
« dnia: 24-06-2019, 18:14:53 »
Witam Wszystkich,
Swoje auta mam zwyczaj opisywać na forach i tam je sprzedawać, jednak tym razem przyszła kolej na auto mojej Mamy, a jako że egzemplarz jest zadbany i z pewną historią to pomyślałem, że wystawie je tu na forum, a więc do rzeczy:
Auto od początku znane- dobra znajoma kupiła je w Polskim salonie i przy 60 tyś km i 4 lata temu odsprzedała. Auto przez te 4 lata nie sprawiło żadnych problemów, wymieniane części eksploatacyjne. Auto użytkowane do codziennych dojazdów do pracy (ok. 30 km w dwie strony oraz weekendowo.
Ravka bardzo dobrze wyposażona- brakuje tylko nawigacji.
Ostatnio zrobiony serwis olejowy i klimatyzacji, więc można jeździć. Toyota w ciągłym użytku i sprzedawana tylko ze względu na kupno nowego auta z salonu.
Posiada drugi komplet oryginalnych 17" felg aluminiowych z oponami zimowymi.
Środek zadbany, jedyne do czego można się przyczepić to lekko odklejający się boczek pasażera (widać na zdjęciach) oraz gdzieniegdzie rysy na lakierze ( lakier w pełni oryginalny.
Jeśli ktoś potrzebuje dobrego i niezawodnego SUVa to zapraszam
Szczegółowy opis na otomoto: https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-rav4-toyota-rav4-2-0-2011r-polski-salon-ID6BXZvD.html/ ,a w razie pytań chętnie odpowiem telefonicznie bądź mailowo.
Więcej zdjęć: https://drive.google.com/open?id=1zyrePHLnrLAmzyrFiHQeYl5el3CuSla1

Auto do obejrzenia w Świdnicy.
Cena dla forum : 53 600 zł :)

Tel. 60 siedem 54 siedem 11 siedem

Pozdrawiam Paweł

Pozdrawiam Paweł

Offline Miksu

• Prawie Toyot

Offline Miksu

• Prawie Toyot
Odp: [S] Sprzedam Toyota RAV 4 III 2011r. Beznz, automat
« Odpowiedź #2 dnia: 08-07-2019, 21:17:31 »
Sprzedane- do zamknięcia