Autor Wątek: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?  (Przeczytany 6957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AndrzejK.

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« dnia: 18-08-2019, 20:56:36 »
Witam,
w mojej Aygo paruje prawy reflektor (lewy o dziwo jest "czysty")
Wiem, słyszałem, że to przypadłość Toyoty, ale to mało ważne.
Prośba do Was mających kiedyś/obecnie tą przypadłość i którzy ją usunęli o podanie porady jak to uczynić.
Dzieje się to oczywiście podczas i po opadach deszczu.
Auto z 2007 roku jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie.
Dzięki za pomoc. :-)

Offline AndrzejK.

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #1 dnia: 29-08-2019, 00:49:49 »
Nikomu nie parują reflektory??
Jeżeli tak to olewacie temat, wymieniacie na inny czy uszczelniacie?

Offline Meett

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: SUV
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #2 dnia: 29-08-2019, 13:37:19 »
U żony coś tam paruje ale olewam temat

Offline AndrzejK.

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #3 dnia: 22-09-2019, 23:55:47 »
Generalnie póki co też odpuszczam...
Jednak zastanawiam się w którym miejscu jest dokładnie łączenie reflektora gdzie można by dać np. silikon.
Odpowietrznika te reflektory nie mają więc odpada ewentualność braku jego drożności.

Offline Talar

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #4 dnia: 30-09-2019, 08:41:52 »
Zapewne rozklejanie i ponowne klejenie jak.zawsze rozwiazalo by problem z tym ze droga to robota...

Offline geloaygo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #5 dnia: 30-09-2019, 18:06:17 »
Witam może ktoś napisze ze nie mam racji ale ja napisze swoje doswiadzczenia z parującymi lampami czy jak tam ktoś inczej nazywa reflektorami swiatlami itp. 1 primo jeśli ktoś trzyma auto w garażu i po dużych deszczach teraz w jesieni to normalka rano przychodzi i jest zaparowane proste róznica temperatury i slaba wentylacja nie reflektora tylko garażu wezcie szkiełko i z zimna wsadzie do cieplego garażu co się stanie wszycy co noszą okulary na nosie powinni wiedzieć tu chodzi o róznice temperator a nie o wade wada może być to fakt słaba chermetycznosc całej lampy tu tez można polemizować czemu tylko tylna albo przednia bo widocznie na ta strone albo leci zimno albo powoli ucieka powietrze u mnie jedna tylna paruje jak wjade do garażu tylem. Ajak przodem czyli odwrotnie nic nie paruje czyli słaba wentylacja jeżeli auto stoi caly czs na polu czy na dworze bo inny jest jezyk polski to fakt musi być slaba chermetycznosc lampy ?.

Offline Meett

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: SUV
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #6 dnia: 01-10-2019, 00:58:09 »
Witam może ktoś napisze ze nie mam racji ale ja napisze swoje doswiadzczenia z parującymi lampami czy jak tam ktoś inczej nazywa reflektorami swiatlami itp. 1 primo jeśli ktoś trzyma auto w garażu i po dużych deszczach teraz w jesieni to normalka rano przychodzi i jest zaparowane proste róznica temperatury i slaba wentylacja nie reflektora tylko garażu wezcie szkiełko i z zimna wsadzie do cieplego garażu co się stanie wszycy co noszą okulary na nosie powinni wiedzieć tu chodzi o róznice temperator a nie o wade wada może być to fakt słaba chermetycznosc całej lampy tu tez można polemizować czemu tylko tylna albo przednia bo widocznie na ta strone albo leci zimno albo powoli ucieka powietrze u mnie jedna tylna paruje jak wjade do garażu tylem. Ajak przodem czyli odwrotnie nic nie paruje czyli słaba wentylacja jeżeli auto stoi caly czs na polu czy na dworze bo inny jest jezyk polski to fakt musi być slaba chermetycznosc lampy ?.

Proponuję, abyś nie pisał postów będąc pod wpływem lub działaniem, bo niedobrze się robi od czytania tych bredni

Offline geloaygo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #7 dnia: 01-10-2019, 09:04:33 »
ty chyba cos bierzesz skoro dla ciebie 4-1.2 to 3,8  <taniec>

Offline Meett

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: SUV
Odp: Parujący przedni reflektor - jak usprawnić?
« Odpowiedź #8 dnia: 01-10-2019, 11:25:29 »
ty chyba cos bierzesz skoro dla ciebie 4-1.2 to 3,8  <taniec>

W matematyce się używa cyfr; 1, 2, 3 itd... wykonując działania pisze się 4 - 1,2 = 2,8 a nie 4 - litr i dwie setki ale jak rzucałeś w szkołę kamieniami to się nie dziwię. Z językiem polskim jeszcze gorzej u ciebie

Cytuj (zaznaczone)
jeszcze litra i 2 setki zostaje do quada
litra to ty wypiłeś zanim napisałeś, jeśli już to litr
« Ostatnia zmiana: 01-10-2019, 11:30:21 wysłana przez Meett »


 

Beesafe.pl