Autor Wątek: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących  (Przeczytany 12316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomeksp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1209
[Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« dnia: 29-08-2019, 18:53:22 »
Witam.

Mam telefon S8 podłączony przez BT, zsynchronizowana książka adresowa.
Część osób do mnie dzwoniących wyświetla się jako nieznany (sam numer), a część ładnie się wyświetla z nazwą kontaktu.
(a może te same osoby raz się wyświetlają, raz nie, tu pewności nie mam).

Też tak macie? Jak sobie z tym radzicie?

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4459
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #1 dnia: 29-08-2019, 19:35:12 »
Część osób do mnie dzwoniących wyświetla się jako nieznany (sam numer)
A masz wpisane wszystkie numery z +48 ?. U mnie zarówno w Volvo jak i Oplu i byłej Aygo bez kierunkowego wyswietlało tylko numer, z kierunkowym nazwisko i imię.

Offline tomeksp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1209
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #2 dnia: 29-08-2019, 19:44:08 »
Część osób do mnie dzwoniących wyświetla się jako nieznany (sam numer)
A masz wpisane wszystkie numery z +48 ?. U mnie zarówno w Volvo jak i Oplu i byłej Aygo bez kierunkowego wyswietlało tylko numer, z kierunkowym nazwisko i imię.

Hmm, no właśnie jeden, którego na pewno mi nie wyświetla ma +48   :-(

Offline radek4

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #3 dnia: 02-09-2019, 12:35:39 »
Jeszcze sprawdź czy nie masz go wpisanego dwa razy lub na sim i w telefonie. Możesz mieć w telefonie pokazywanie tylko kontaktów z telefonu a na karcie wpisana ta osoba bez + 48

Offline ZAJAX

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.corollaclub.org
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #4 dnia: 17-09-2019, 22:12:05 »
Niestety powyższe pomysły nie działają. Podobny problem z wyświetlaniem osób dzwoniących jest w CHR i nowej Corolli.

Offline pszemoo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #5 dnia: 17-09-2019, 22:43:34 »
Może część numerów jest zsynchronizowana z inną książką telefoniczną? Ja u siebie w telefonie miałem wieczne problemy z książką (w tym też udostępnianiem numerów) do czasu kiedy wszystkich kontaktów nie zsynchronizowalem z google. Pokombinuj ustawień udostępniania w telefonie.

Offline radek4

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #6 dnia: 18-09-2019, 12:41:38 »
To jest słabe, w byle radiu z BlueTooth z biedronki za 100zł wszystko działa pięknie od strzału a tu nie dość że dopłacasz to trzeba się męczyć.

Offline ZAJAX

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.corollaclub.org
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #7 dnia: 19-09-2019, 20:46:44 »
Po usunięciu w telefonie +48 z przed numerów i aktualizacji książki w RAV nareszcie wyświetlają się osoby dzwoniące :) a nie tylko ich numer.

Offline tomeksp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1209
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #8 dnia: 19-09-2019, 21:20:22 »
Po usunięciu w telefonie +48 z przed numerów i aktualizacji książki w RAV nareszcie wyświetlają się osoby dzwoniące :) a nie tylko ich numer.

Hmm, +48 jest jednak przydatny. Za granicą sobie nie podzwonisz chyba....

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4459
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #9 dnia: 19-09-2019, 21:29:14 »
o usunięciu w telefonie +48 z przed numerów i aktualizacji książki w RAV nareszcie wyświetlają się osoby dzwoniące
Dziwne u mnie  jest odwrotnie  :o

Offline pszemoo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #10 dnia: 19-09-2019, 21:32:31 »
Mnie w salonie tłumaczyli, że kontakty muszą być w telefonie zapisane a nie na karcie. To jednak nie ma wpływu bo wszystkie mam na telefonie i część identyfikuje tylko  Jutro sprawdzę czy przypadkiem nie ma problemu z kontaktami, gdzie dwa numery do jednego są zapisane.

Offline ZAJAX

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.corollaclub.org
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #11 dnia: 19-09-2019, 22:29:24 »
Cytat: ZAJAX w Dzisiaj o 20:46:44o usunięciu w telefonie +48 z przed numerów i aktualizacji książki w RAV nareszcie wyświetlają się osoby dzwoniąceDziwne u mnie  jest odwrotnie 
Też mnie to zaskoczyło ale fakt jest taki, że osoby u których usunąłem +48 z numeru wyświetlają się poprawnie. Sieć orange jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie.
W telefonie niezależnie od +48 zawsze osoby dzwoniące wyświetlają mi się poprawnie.

Offline PrzemQ

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Samochód:: RAV4 Plug-in
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #12 dnia: 22-09-2019, 21:46:45 »
Cytat: ZAJAX w Dzisiaj o 20:46:44o usunięciu w telefonie +48 z przed numerów i aktualizacji książki w RAV nareszcie wyświetlają się osoby dzwoniąceDziwne u mnie  jest odwrotnie 
Też mnie to zaskoczyło ale fakt jest taki, że osoby u których usunąłem +48 z numeru wyświetlają się poprawnie. Sieć orange jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie.
W telefonie niezależnie od +48 zawsze osoby dzwoniące wyświetlają mi się poprawnie.
To kwestia sieci.  Też jestem w Orange, w telefonie wszystkie numery mam z kierunkowym kraju.  W Polsce wyświetlają mi się same numery, a gdy jestem samochodem za granicą - również nazwy kontaktów.

Offline tomeksp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1209
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #13 dnia: 23-09-2019, 09:55:34 »
Cytat: ZAJAX w Dzisiaj o 20:46:44o usunięciu w telefonie +48 z przed numerów i aktualizacji książki w RAV nareszcie wyświetlają się osoby dzwoniąceDziwne u mnie  jest odwrotnie 
Też mnie to zaskoczyło ale fakt jest taki, że osoby u których usunąłem +48 z numeru wyświetlają się poprawnie. Sieć orange jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie.
W telefonie niezależnie od +48 zawsze osoby dzwoniące wyświetlają mi się poprawnie.
To kwestia sieci.  Też jestem w Orange, w telefonie wszystkie numery mam z kierunkowym kraju.  W Polsce wyświetlają mi się same numery, a gdy jestem samochodem za granicą - również nazwy kontaktów.
Ha, sieć wysyła numer bez kierunkowego, a za geanicą z. Dobre.
Telefon sobie z tym radzi, ale auto już nie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Offline krk_man

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [Rav4 2019] Wyświetlanie osób dzwoniących
« Odpowiedź #14 dnia: 23-09-2019, 21:40:29 »
Ha, sieć wysyła numer bez kierunkowego, a za geanicą z. Dobre.
Telefon sobie z tym radzi, ale auto już nie

dodałem na próbę drugi raz ten numer do kontaktu ale bez +48 i samochód zaczął rozpoznawać ten numer przy połączeniu przychodzącym - wiec jest to jakieś obejście problemu.
Toyota Corolla TS 2.0 HSD Comfort + Tech + Style + AAWireless


 

Beesafe.pl