Autor Wątek: Aplikacja MyT by Toyota  (Przeczytany 123497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radas66

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #45 dnia: 29-04-2020, 11:04:28 »
Od niedzieli (niby po aktualizacji) aplikacja żyje własnym życiem. Będąc w serwisie uzyskałem odpowiedź, że trzeba czekać na kolejną aktualizację aż naprawią.
Radas

Offline jarh

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #46 dnia: 29-04-2020, 12:55:04 »
Ta aplikacja ma co chwilę jakieś wtopy. Dramat  :thumbdown:

Offline jarh

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #47 dnia: 29-04-2020, 13:04:52 »
Ale u siebie na serwerach pewno mają pełny komplet danych ze szczegółami o których nam się nie śniło nawet

Offline apator

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #48 dnia: 29-04-2020, 13:44:19 »
U mnie jest to samo. Od poniedziałku nie pokazuje tras , a lokalizacja zawiesiła się na poniedziałkowym poranku.
Ponadto poprzednio nie pokazywała już globalnego zużycia paliwa w cyklu rocznym, miesięcznym i tygodniowym, tylko z poszczególnych tras.
Co chwila jakieś awarie. Jednym słowem ta aplikacja jest na poziomie informatyka-ucznia.

Niestety aplikacja nie działa nie tylko w Polsce. W Niemczech również przestała działać w poniedziałek. Trzeba poczekać na aktualizacje. Podobno eksperci pracują już nad rozwiązaniem problemu.

Offline marek324

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 311
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #49 dnia: 29-04-2020, 14:07:02 »
Ale u siebie na serwerach pewno mają pełny komplet danych ze szczegółami o których nam się nie śniło nawet
Trudno powiedzieć co mają. Prosty przykład: dla RAV4 5 gen. jednym zaczęła pojawiać się w aplikacji informacja o stanie baku paliwa a innym nie. Za Toyotą nie nadążysz.

Offline tomeksp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1209
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #50 dnia: 29-04-2020, 14:53:09 »


Ale u siebie na serwerach pewno mają pełny komplet danych ze szczegółami o których nam się nie śniło nawet
Trudno powiedzieć co mają. Prosty przykład: dla RAV4 5 gen. jednym zaczęła pojawiać się w aplikacji informacja o stanie baku paliwa a innym nie. Za Toyotą nie nadążysz.

Pokazuje się pewnie tym z AA lu rok modelowy 2020.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Offline pafcio

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #51 dnia: 04-05-2020, 22:19:32 »
Obecnie aktualizuje przebieg i położenie ale nie rejestruje graficznie trasy.

Offline Bicol

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #52 dnia: 05-05-2020, 09:25:07 »
Witam,mi od dziś aplikacja MyT działa bez żadnego problemu wszystko pakzuje, jest ok.

Offline Bajlif

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #53 dnia: 05-05-2020, 09:51:36 »
Witam,mi od dziś aplikacja MyT działa bez żadnego problemu wszystko pakzuje, jest ok.

Potwierdzam, u mnie również wszystko OK.

Offline pafcio

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #54 dnia: 06-05-2020, 11:37:42 »
U mnie tez juz Ok poza tym ze nie mam wszystkich tras z poniedziałku. Przejechałem Ok 400 km do wieczora i widać dopiero od godziny 17.

Offline Sharx

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 133
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #55 dnia: 06-05-2020, 21:51:15 »
Chcę dodać samochód po nr rej. ale pojawia się komunikat, że nie udało się zweryfikować własności. Będę wdzięczny za rady!

Ok, juz sobie poradzilem, trzeba to zrobic przez www, bo w aplikacji jest to kulawe
« Ostatnia zmiana: 06-05-2020, 22:06:33 wysłana przez Sharx »

Offline ArtFoto

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #56 dnia: 07-05-2020, 07:03:09 »
Chcę dodać samochód po nr rej. ale pojawia się komunikat, że nie udało się zweryfikować własności. Będę wdzięczny za rady!

Ok, juz sobie poradzilem, trzeba to zrobic przez www, bo w aplikacji jest to kulawe
Sprawdz date z fv zakupu i kod modelu z dowodu rejestraycjego.

Offline Frodo

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #57 dnia: 23-06-2020, 22:57:44 »
W aplikacji są wskazówki efektywnej jazdy hybrydowej. Ostatnia 20 wskazówka dotyczy pozycji B dźwigni zmiany biegów przy zjeżdżaniu. Problem w tym że w mojej rav4 v hybrid AWD-i nie ma takiej pozycji (są P, R, N , D oraz w bok S +-) . Proszę o wyrozumiałość jeżdżę tym autem dopiero kilka dni i nigdy nie jeździłem automatem (30lat na manualu). No więc jak to jest przy zjeżdżaniu z góry i hamowaniu silnikiem jeżeli nie ma tej pozycji B?

Offline ArtFoto

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #58 dnia: 24-06-2020, 06:43:18 »
W aplikacji są wskazówki efektywnej jazdy hybrydowej. Ostatnia 20 wskazówka dotyczy pozycji B dźwigni zmiany biegów przy zjeżdżaniu. Problem w tym że w mojej rav4 v hybrid AWD-i nie ma takiej pozycji (są P, R, N , D oraz w bok S +-) . Proszę o wyrozumiałość jeżdżę tym autem dopiero kilka dni i nigdy nie jeździłem automatem (30lat na manualu). No więc jak to jest przy zjeżdżaniu z góry i hamowaniu silnikiem jeżeli nie ma tej pozycji B?

Bodajże w corolli jest tryb B. W ravce po prostu zdejmujesz noge z gazu i jest tryb odzyskiwania, a jak lekko wcisniesz hamulel co zwiekszasz oddzyskiwanie energi co pokazuje wskaźnik na liczniku.

Offline Frodo

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Aplikacja MyT by Toyota
« Odpowiedź #59 dnia: 24-06-2020, 06:54:52 »
mam rozumieć to , że jak wcisnę lekko hamulec to tak jakbym hamował silnikiem (powiedzmy przez analogię do manuala na niższym biegu) i nie nastąpi przy długotrwałym hamowaniu przegrzanie tarcz, klocków hamulcowych ?


 

Beesafe.pl