Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Toyota Avensis III 2.2 D-4D bezwypadkowa, polski salon, soul plus  (Przeczytany 104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomekrs

• Prawie Toyot
Witam, na sprzedaż Toyota Avensis III kombi. Rok produkcji 10.2010 r. Aktualny, w 100% oryginalny przebieg wynosi 212 000 km (w 90% trasy autostradowy). Wersja wyposażenia SOL PLUS posiadająca m.in.:
- skórzana tapicerka
- radio CD/MP3/AUX/BT/HDD
- fabryczny system nawigacji
- reflektory bixenonowe
- fabrycznie przyciemnione szyby tylne
- elektrycznie składana lusterka
- tylne lusterko fotochromatyczne
- oryginalne alufelgi 17 cali
- tempomat
- klimatyzacja dwustrefowa climatronic
- podgrzewane fotele
- elektrycznie regulowane fotele
- bezkluczykowy system dostępu
- autoalarm
- dwa razy podłokietnik
- klimatyzowany schowek i schowek w podłokietniku
- 4x elektryczne szyby
- fabryczny centralny zamek
- kamera cofania
- czujnik zmierzchu i deszczu
- wielofunkcyjna kierownica
- podgrzewane lusterka
- komputer pokładowy

Auto zostało kupione w polskim salonie i do 2017 roku było serwisowane w ASO. Samochód jest w 100% bezwypadkowy (do wglądu książka serwisowa i faktury) i nie uczestniczył w żadnych stłuczkach.

W aucie nigdy nie było palone. Auto jest garażowane, posiada szyby fabrycznie przyciemnione, wnętrze jest niezniszczone. Skóra w stanie bdb (brak przetarć, nienaprawiana).

Auto jest 100% sprawne i serwisowane na bieżąco. Z autem nigdy nie miałem żadnych problemów i nigdy mnie nie zawiodło. Nie posiada żadnych wad ukrytych. Sprzedaję ponieważ kupiłem nowe auto.

Wyrażam zgodę na wizytę w dowolnym ASO lub w niezależnym zakładzie. Cena auta przy zawieraniu umowy ubezpieczenia AC została wyliczona przez ubezpieczyciela na kwotę 36600 zł.

Cena: 35999 zł
W razie pytań proszę o kontakt.

Sprzedaż na podstawie umowy kupna-sprzedaży z wpisaniem przebiegu oraz oświadczeniem o bezwypadkowości auta.
Cena do rozsądnej negocjacji.
Pozdrawiam,
Tomek

Toyota Klub