Autor Wątek: blokada skrzyni biegów INTERBLOCK  (Przeczytany 4359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miro100%

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 7
blokada skrzyni biegów INTERBLOCK
« dnia: 27-06-2020, 19:30:02 »
WITAM i proszę o pomoc!!! Posiadam Toyotę Corollę kombi diesel 1,4 D4D z 2005 roku. W toyocie zamontowana jest w salonie od początku elektroniczno-mechaniczna Blokada skrzyni biegów INTERBLOK. Blokada działa po wyłączeniu silnika i po kilku sekundach następuje automatyczna blokada biegu wstecznego. Wyłączenie polega na przekręceniu stacyjni i wyłączenie blokady dodatkowym pilotem. Od jakiegoś czasu mam problem z wyłączeniem blokady raz się włącza a niekiedy nie. Z obawy że któregoś dnia nie odjadę autem zostawiam bieg na luzie i nieraz po ruszeniu do przodu i przejechaniu kawałka dopiero można wyłączyć pilotem blokadę. Może trochę dużo opisu ale może ktoś miał taką sytuację. Tej firmy chyba już nie ma na rynku. PROSZĘ O INFORMACJE CZY KTOŚ WIE GDZIE DEMONTUJĄ TE BLOKADY (jaki koszt) LUB JESZCZE SERWISUJĄ w WARSZAWIE lub okolicach. Po za tym moje autko nigdy mnie nie zawiodło dlatego chcę jeszcze pojeździć

Offline Pawel.Kwa

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1185
Odp: blokada skrzyni biegów INTERBLOCK
« Odpowiedź #1 dnia: 27-06-2020, 19:37:42 »
Też miałem taką blokadę Może trzeba wymienić baterię w pilocie.Może spróbuj u jakiegoś elektryka samochodowego lub w serwisie toyoty ci pomogą.Ja nie miałem problemów i osoby którym sprzedałem samochód też nie mają

Offline Miro100%

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: blokada skrzyni biegów INTERBLOCK
« Odpowiedź #2 dnia: 28-06-2020, 11:41:38 »
wymiana baterii to pierwsze co zrobiłem, ponadto mam zapasowy pilot i to samo. Szukam kogoś kto miał takie same objawy i załatwił sprawę.

Offline JuM

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Odp: blokada skrzyni biegów INTERBLOCK
« Odpowiedź #3 dnia: 08-01-2021, 16:53:48 »
Witam, właśnie mam ten sam problem. Czy można coś w tej sytuacji zrobić?

Offline Krisman

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 9427
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: RAV-4 V 2.0 AWD
Odp: blokada skrzyni biegów INTERBLOCK
« Odpowiedź #4 dnia: 08-01-2021, 19:24:28 »
W każdym punkcie instalacyjnym zabezpieczenia wywalą wam to bez najmniejszego problemu. Może nawet naprawią. Jak człowiek montował to i złodziej, twu, twu, człowiek zdemontuje ;)

Offline DANIEL1709

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Samochód:: corolla verso
Odp: blokada skrzyni biegów INTERBLOCK
« Odpowiedź #5 dnia: 01-11-2021, 17:41:12 »
CZY KTOŚ PODPOWIE JAKIE I ILE BATERJE DO PILOTA


 

Beesafe.pl