Autor Wątek: Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.  (Przeczytany 5261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lifeson

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« dnia: 17-06-2005, 21:02:50 »
wlasnie zabieram sie za kupno nowej ave i dzis pojechalem dokladnie przyjzec sie temu autu.
szczerze mowiac jestem mocno zniesmaczony jakoscia tapicerki i plastikow we wnetrzu. oczywiscie nie jest to dla mnie najwazniejsza rzecz w samochodzie, nie zwracam na to specjalnej uwagi, wiec tym bardziej jestem zdziwiony, bo moim zdaniem jakosc, zwlaszcza materialowej tapicerki, jest po prostu beznadziejna (chociaz plastiki tez IMHO sa jak w samochodzie za 1/3 ceny ave). i teraz mam pytanie takie, jak mowie nie chodzi mi nawet o sam wyglad, ale zastanawiam sie nad trwaloscia tego materialu, czy ktos juz zrobil jakis konkretny przebieg nowa ave? czy ten material jeszcze sie w ogole trzyma? jak to wyglada w praktyce?
dodam jeszcze, ze ta pseudoskora w ave mnie nie interesuje, nie lubie skory a pseudo to juz w ogole :)
podoba mi sie ta fura, ale cholera srodek mnie nieco podlamal.
pzdr!

p_flori

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« Odpowiedź #1 dnia: 18-06-2005, 10:11:10 »
plastik, plastik i jeszcze raz plastik - to niestety charakterystyka nowoczesnych samochodów klasy ave, zreszta w innych markach jest podobnie - to prawie takie samo hasło jak - szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla w poniemieckich - sprowadzonych. Trwałość tapierki jest troche jednak lepsza niż w Polonezie, w którym skrzypi wszystko od początku, nim zacznie narabiać plastikami trochępojeździsz po naszych dziurach. W mojej Rolce plastiki skrzypią, co gorsza, wiekszość ich mocowań to - plastikowe wkręty !!! o zgrozo - raz odkręcisz i nie dokręcisz już tego nigdy. Jeśli patenty z Coroli są przeniesione do ave - współczuję.

ZACHARY

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« Odpowiedź #2 dnia: 18-06-2005, 10:46:15 »
W mojej Ave po 15k km jedyna rzecz, która trzeszczy to mocowanie rolety. Zaznaczyć tu trzeba, że moje auto było we wnętrzu prawie całe rozebrane podczas przebudowy systemu audio. A tapicerka... no cóż, porażka. Nie chodzi mi jednak o jakość tylko o kolor, ale to już jest moja wina. Niestety.  :cry:

lifeson

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« Odpowiedź #3 dnia: 18-06-2005, 16:27:57 »
no dobra, nie zabijajcie, ale bylem dzis w fordzie, seacie, oplu i skodzie wczoraj w toyocie i mowcie co chcecie, ale skoda superb rozwalila mnie calkowicie jak dla mnie a ja akurat nie mam uprzedzen do zadnej marki, naprawde jest super (b).
no i nie wiem co robic, na maksa chcialem ave, ale teraz juz nie jestem taki pewien a raczej coraz bardziej jestem pewien ze nie (chyba :) ).
cholera jasna z tymi samochodami.

T.N.

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« Odpowiedź #4 dnia: 18-06-2005, 16:42:30 »
Cytat: lifeson
no i nie wiem co robic, na maksa chcialem ave

To chcij dalej - plastiki ważne, ale wynik crashtestów ważniejszy. Oraz niezawodność. Superb może i lepiej wykończony (nie wiem, nie widziałem), ale coś za coś

T.

ZACHARY

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« Odpowiedź #5 dnia: 18-06-2005, 16:51:49 »
Cytat: T.N.
Cytat: lifeson
no i nie wiem co robic, na maksa chcialem ave

To chcij dalej - plastiki ważne, ale wynik crashtestów ważniejszy. Oraz niezawodność. Superb może i lepiej wykończony (nie wiem, nie widziałem), ale coś za coś

T.


  :bbravo    :bbravo    :bbravo

olo

  • Gość
Jakosc tapicerki/plastikow w nowej ave.
« Odpowiedź #6 dnia: 19-06-2005, 20:58:47 »
ja tam polecam samodzielne zmiany, tz pokrowce, tapicerowanie boków drzwi, mieszek lewarka i kierownica. Reszta niech sobie będzie. Nie ma sensu przepłacać za skay.


 

Beesafe.pl