Autor Wątek: Gdzie zamontowany jest moduł odbiornika do pilota.?  (Przeczytany 2292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sp3uca

  • Gość
Gdzie zamontowany jest moduł odbiornika do pilota.?
« dnia: 23-07-2005, 13:59:43 »
Witam .
Corolla 1999 1,4 Limited.
Tak jak w tytule ...gdzie fizycznie jest to pudelko z odbiornikiem ?
Okazuje sie ze na sterownik CZ nie przychodzi impuls na otwarcie (na zamkniecie jest)
a odpowiednie kabelki (zielono-zolty i niebiesko-czerwony) ida we wiazke pod liczniki i dalej za kanal nawiewu
i nie widac dalej gdzie , moze obejdzie sie bez demontarzu calosci konsoli ?
ps. a gdzie jest antenka odbiorcza wlozona ?
Andy
« Ostatnia zmiana: 21-08-2009, 09:23:21 wysłana przez Janmor »

bartholus

  • Gość
Gdzie zamontowany jest modu³ odbiornika do pilota.?
« Odpowiedź #1 dnia: 23-07-2005, 20:04:44 »
Wg. mnie wszystko zależy od tego jaki masz alarm zalożony .. o ile masz wogóle. Jeśli masz to od centralki alarmu idą kable do sterownika zamka centralnego a odbiornik pilotów znajduje siętakże w centralce alarmu.
co do antenki to jako takiej osobno zwykle nie ma, bo nie ma potrzeby - jest więc także albo w centralce alarmu albo w centralce CZ.

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Gdzie zamontowany jest modu³ odbiornika do pilota.?
« Odpowiedź #2 dnia: 23-07-2005, 21:46:14 »
A przepraszam sznownego kolege  :-DD  
 Jaki model i firma ?
I O CO ? Dokładnie chodzi.......bo modułów moze być kilka, a odbiornik jeden jak dlamnie RADIO, a pilot ? chodzi o Alarm tak  :aduh  
I Jaki pilot ? radio, alarm, central, cd, itp.............
Pozdrawiam KGB.  :twisted:    :twisted:    :twisted:    :twisted:    :twisted:    :twisted:    :twisted:    :twisted:
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power

tco_tm

  • Gość
Gdzie zamontowany jest modu³ odbiornika do pilota.?
« Odpowiedź #3 dnia: 24-07-2005, 04:35:30 »
Jesli pilot jest fabryczny, to centralka jest pod panelem przy prawej nodze pasazera.

p_flori

  • Gość
Gdzie zamontowany jest modu³ odbiornika do pilota.?
« Odpowiedź #4 dnia: 24-07-2005, 12:31:44 »
U mnie jest zamontowany na przedniej ścianie grodziowej koło komputera po prawej stronie - mam Challendera 800 ST.

sp3uca

  • Gość
Gdzie zamontowany jest modu³ odbiornika do pilota.?
« Odpowiedź #5 dnia: 24-07-2005, 18:15:45 »
Ok dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Faktycznie moze niejasno opisalem problem, wyjasnie wiec : nie mam zalozonego alarmu, piszac o pilocie mam na mysli oryginalny kluczyk ktory ma w uchwycie dwa przyciski do sterowania zamykaniem i otwieraniem drzwi.
Poniwaz jak pisalem nie dziala otwieranie a kluczyk nadaje sygnal sadze ze problem jest w "odbiorniku" tego zdalnego sterowania. Piszac wiec "modul" mam na mysli pudelko z elektroniką tego odbiornika.
Rozbebeszylem lewą strone koło bespiecznikow i wyjalem panel wskaznikow ale opisany kabelek gdzies tam idzie dalej wiec jutro sprawdze wskazane przez Was miejsca z prawej strony kokpitu i mam nadzieje dotre do usterki.
Dzieki.


 

Beesafe.pl