Autor Wątek: Problem z zamykaniem szyb po odłączeniu akumulatora  (Przeczytany 4254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

d@ro

  • Gość
Mam mały problemik. Do tej pory po wyłączeniu silnika przez jakieś 30 sekund mogłem otwierać lub zamykać szyby w mojej Avensis z 1999r. . Teraz aby to uczynić musze przekęcić kluczyk w stacyjce do momentu aż zapali siękontrolki. Czy ktoś z was spotkał siez tym zjawiskiem, co może być tego przyczyną? Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

Zolty

  • Gość
Problem z zamykaniem szyb po wy³±czeniu silnika
« Odpowiedź #1 dnia: 23-08-2005, 12:17:54 »
U mnie (Ave 2001) jest z tym roznie - czasem sie zaamykaja, a czasem nie. O ile pamietam, to po wyjeciu kluczyka ze stacyjki juz nie dawalo sie otworzyc ani zamknac (nawet po ponownym wlozeniu klucza). Czasem dawalo sie tylko domknac, ale nie otworzyc. Zadnej reguly w tym nie ma.

sp0rting

  • Gość
Problem z zamykaniem szyb po wy³±czeniu silnika
« Odpowiedź #2 dnia: 12-09-2005, 09:11:53 »
reguła jest taka,że można przez te około 30 sec zamykać i otwierać szyby pod warunkiem, że drzwi kierowcy nie zostaną w tym czasie otwarte.... potestujcie i dajcie znać :) nawet po wyjęciu kluczyka :)

dziegiel

  • Gość
Problem z zamykaniem szyb po wy³±czeniu silnika
« Odpowiedź #3 dnia: 16-09-2005, 16:00:58 »
sp0rting, zgadza się, sprawdziłem :)

Adasko

  • Gość
K³opot po zmianie akumulatora
« Odpowiedź #4 dnia: 01-11-2005, 09:27:55 »
Witam
"Każdorazowo w przypadku odłączenia akumulatora funkcja automatycznego zamykania i otwierania okna wymaga ponownej inicjalizacj, ponieważ bez tego funkcja nie będzie działała. W tym celu należy skontaktować sięz autoryzowaną stacją obsługi Toyoty". Tyle instrukcja.
Czy da sięto w prosty sposób przywrócić do działania? Oczywiście bez wizyty w ASO  :-DD

Spro-ket

  • Gość
K³opot po zmianie akumulatora
« Odpowiedź #5 dnia: 01-11-2005, 22:04:36 »
Odpowiadał na to karlos7 w temacie w którym też bywałeś  ;)

> tutaj <

ZACHARY

  • Gość
K³opot po zmianie akumulatora
« Odpowiedź #6 dnia: 03-11-2005, 20:29:45 »
Czy uporałeś sięz problemem?

Adasko

  • Gość
K³opot po zmianie akumulatora
« Odpowiedź #7 dnia: 04-11-2005, 08:18:17 »
Cytat: ZACHARY
Czy uporałeś sięz problemem?


Tak, tak sorki (za nie odpisanie) i wielkie dzięki.

ZACHARY

  • Gość
K³opot po zmianie akumulatora
« Odpowiedź #8 dnia: 04-11-2005, 11:55:42 »
Czyli temat możemy uznać za zamkięty. A kolegom Spro-ket i karlos7 bardzo dziękujemy za pomoc.


 

Beesafe.pl