Autor Wątek: elektryczne szyby  (Przeczytany 29392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lublinx

  • Gość
elektryczne szyby
« dnia: 02-08-2004, 20:14:07 »
czy warto kupowac elektryczne podnosniki do przednich szyb za 500 zl, w yarisie '99

Smok

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #1 dnia: 02-08-2004, 23:00:16 »
za tyle to kupisz oryginalne razem z boczkami tapicerki

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #2 dnia: 02-08-2004, 23:13:42 »
Smok - a gdzie za tyle kupisz orginalne i to z boczkami???????????????????
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Smok

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #3 dnia: 03-08-2004, 06:40:59 »
Szukaj na szrotach i w autogiełdzie!!!

GAK

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #4 dnia: 03-08-2004, 11:44:49 »
na allegro nieorygnalne podnosniki masz za 350 z przyciskami. a oryginalne na szrotach mozna znalezc za ok 100 pln sztuka.
g

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #5 dnia: 03-08-2004, 11:54:37 »
"szukaj na szrocie" - szroty to ja juz obszukalem i w okolicy lodzi - nic nie znalazlem!!!:(
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

GAK

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #6 dnia: 03-08-2004, 12:04:46 »
gielda samochodowa... i reszta Polski... nie sama lodzia czlowiek zyje ;) chociaz najwiecej ogloszen jest wlasnie z lodzi ;) jeszcze jest allegro.
g.

aaaaaa red point jeszcze 1 sprawa... oryginalne jakbys chcial montowac to musisz zerwac maty zeby dostac sie do srodka i tam je zmontowac. a te uniwersalne podlaczas zebatka zamaist korbki i to idzie przed matami ;)

JaryÂś

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #7 dnia: 05-08-2004, 15:01:19 »
terefere szroty sroty :P probuje dostac od paru miesiecy :asmiliecry dwa boczki z elektryką...
i niestety bylo paru gosci ale coś kręcili...(500za zestaw) jesli znajdzie ktoś miejsce gdzie można napewno dostać to poprosze. dzownilem po wszystkich kontaktach (w Maz)co byly podane na motonews...raz trafiłem że był jeden boczek.

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #8 dnia: 05-08-2004, 15:44:17 »
GAK naty to sobie nowe nakleje!:) zaden problem - a jak bede mial robic elektryke to moge za to zaplacic nawe tys ale musi to byc napewno z boczkami itd - a nie to badziewie co a ASO oferuja!!!:/

GAK a skad ty bierzesz te ogloszenia z lodzi o elektryce?? bo ja jeszcze zadnego nie widzialem!:(
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Smok

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #9 dnia: 06-08-2004, 07:33:06 »
Też długo szukałem elektryki i nawet paręofert było, ale bałem siękupić ,,pocztą" a ogłoszenia były z 2 końca polski. Na razie spasowałem bo zbankrutowałem na kierownicy.
Ale co sięodwlecze to ....... :lol:

GAK

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #10 dnia: 06-08-2004, 09:10:41 »
red point... teraz jest chyba sezon ogorkowy... bo jak jeszcze w czerwcu przegladalem ogloszenia typu "czesci japonce" to wiekoszosc numerow byla z kierunkiem 0 42... teraz rzeczywiscie jakas bieda... ale to trzeba kompletowac... nigdy nie kupisz bokow, podnosnikow i kabli na 1 szrocie w tym samym czasie... kupuj po sztuce co akurat jest ;) no z wyjatkiem tapicerki bo powinna byc w 1 kolorze ;)
ps. na allegro jest tez wiele aukcji typu "reflektor" a w srodku dopisek "posiadam rowniez inne czesci"

JaryÂś

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #11 dnia: 06-08-2004, 09:14:01 »
ja bym nieryzykowal sprzedazy wysylkowej szukam w promieniu 100km od wawy jakbyco podskocze obejrze bo nie chce potem miec lipy.

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #12 dnia: 06-08-2004, 12:18:37 »
Yaryś,  ja tez wlasnie tak do tego podchodze ale po kompleck za 500 zl jestem wstanie jechac nawet nad morze!:D
wyniesie mnie to tyle co montarz w aso ale bedzie o niebo lepiej!!! - kazdy wie jak wyglada elektryka montowana w aso chyba?? te 'magiczne' przyciski do otwierania szyb!!:/
a skoro maskownica glosnika przy podszybiu kosztuje 90 zl/ sztuka!!! to wogole wole nie pytac ile tysiecy zlotych polskich kosztuje tapicerka drzwiowa!:/
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

JaryÂś

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #13 dnia: 06-08-2004, 13:43:27 »
jeden boczek w ASO kosztuje k.1000pln..dowiadywalem sie w markach jakis czas temu
i to chyba bez elekrtryki...
Red w sumie masz racje za dobrą cenęmogędalej sie wybrać....kiedy jest miejsce sprawdzone przez kogoś...bo jechać 2x400km  na darmo nad morze to mi sie nie usmiecha :abiggrin

GAK

  • Gość
Odp: elektryczne szyby
« Odpowiedź #14 dnia: 06-08-2004, 14:53:15 »
... ale polskie morze piekne jest ;) jak nie po boczki to chociaz na spacer ;)


 

Beesafe.pl