Autor Wątek: Części plastikowe do bagażnika (lampka też)  (Przeczytany 6277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prubi97

  • Gość
Części plastikowe do bagażnika (lampka też)
« dnia: 19-09-2005, 20:45:46 »
Witam. Kupiłem Corolke E10 rok '94 liftbag 3D i mam ogołocony bagażnik. Czy ma ktoś jakieś części plastikowe z rozbitej rolki do pchnięcia lampki w bagażniku też nie mam wisi tylko kabelek?? A jeżeli nie to może jakieś zdjęcie bagażnika bo jak chciałem kupić dywanik gumowy do środka to brakowało mi jakieś 10cm przy siedzeniach czy nie ma tam jakiejś wstawki czy czegoś podobnego?? Pomóżcie koledzy!!!! Aha i mam jeszcze jeden problem coś mi płynu chłodniczego ubywa a moim zdaniem chłodnica jest ok i chyba przewody też to czy jest jakaś możliwość żeby to wyparowało???
« Ostatnia zmiana: 28-08-2006, 08:36:45 wysłana przez Swoop »

Spro-ket

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #1 dnia: 19-09-2005, 21:58:32 »
Płyn być może poprzednik zaniedbał i jest zbyt mało.
Najlepiej wymień  - nie będziesz sięmartwił co siędziało wcześniej w tym temacie i co dolewać.
Zajrzyj --> tutaj <--  klik

Z plastików mam niechcący zewnętrzny pod rejkę. (mogęCi oddać)
Lampkę- jeśli nie znajdziesz oryginalnej - możesz kupić za grosze w byle markecie.
Ja taką mam     :wink:   ale u mnie nie było fabrycznego rozwiązania (starszy model).

Podkładki klubowe pod rejkęza niewielką opłatą znajdziesz w dziale Gadżety - rozsyła w smakowitym opakowaniu Pigletto.

ps.
Jest to Twój 1 post , więc radzępoczytać to i tamto.
Nie zaszkodzi też sięprzywitać z wszystkimi   :wink:    > TUTAJ <
Pozdro

Artilis

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #2 dnia: 19-09-2005, 22:04:19 »
Witam Za Siewierzem w stronęKatowic miejscowość Przeczyce, jest na złomie liftbag 5-drzwiowy kompletny napewno coś kupisz.Pozdrawiam :lol:   :aclap   powodzenia.Daj znać jak poszło.

Pigletto

  • Gość
Cytat: prubi97
A jeżeli nie to może jakieś zdjęcie bagażnika bo jak chciałem kupić dywanik gumowy do środka to brakowało mi jakieś 10cm przy siedzeniach czy nie ma tam jakiejś wstawki czy czegoś podobnego??

Fotki bagażnika mam... jak chcesz to mogęCi posłać na maila. U mnie nie ma gumowego dywanika tylko taka wykładzina jakby.

Cytuj (zaznaczone)

Pomóżcie koledzy!!!! Aha i mam jeszcze jeden problem coś mi płynu chłodniczego ubywa a moim zdaniem chłodnica jest ok i chyba przewody też to czy jest jakaś możliwość żeby to wyparowało???

trochęchyba może wyparować ale jak więcej to hmm... Popatrz czy nie ma gdzieś białego osadu po płynie, czasem ciezko zauwazyc wyciek bo gorący plyn szybko odparowuje. Ewentualnie sprawdź pod korkiem oleju czy nie ma bialego osadu...

szczepek_E-9

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #4 dnia: 20-09-2005, 12:47:24 »
Cytat: prubi97
Aha i mam jeszcze jeden problem coś mi płynu chłodniczego ubywa

hehe, ostatnio koledze tez sięto przydażyło, nie było widać ale ubywało, po paru dniach wyleciała dziurka sporych rozmiarów :/ i tu co mnie bardzo ale to bardzo dziwi pomógł uszczelniacz, nawet na taka dzure? hmm.

rwaw

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #5 dnia: 20-09-2005, 20:10:08 »
w razie czego moęCi wysłać zdięcia bagażnika    :)

Pigletto

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #6 dnia: 21-09-2005, 12:42:20 »
Ciekawe bo prubi97 ma na fotce w profilu hatchbacka a nie liftbacka... wiec moze o hatchbacka chodzi...

prubi97

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #7 dnia: 21-09-2005, 18:43:51 »
Do Pigletto może żeczywiście jest to hatchback a nie liftbag nie rozrużniam za bardzo tych pojęć.

prubi97

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #8 dnia: 21-09-2005, 18:55:51 »
Cytat: Artilis
Witam Za Siewierzem w stronęKatowic miejscowość Przeczyce, jest na złomie liftbag 5-drzwiowy kompletny napewno coś kupisz.

liftbag i hatchbag nie wiem czy to będzie pasowało wewnątrz proszęo podpowiedz aha i czy ma ktoś telefon do tego złomu w Przeczycach bo kumpla interesowało też punto I czy tam mają.

rwaw

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #9 dnia: 21-09-2005, 19:34:04 »
prubi97,  to na pewno jest hatchback  :) spójrz na awart Pigeletta to jest liftback
nie ma liftbacków 3 drzwiowych  :)
zdięcia będą jutro wieczorem

tmx

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #10 dnia: 21-09-2005, 19:36:39 »
Jeżeli chłodnica ok i na przewodach też nie cieknie to może to być pompa wody - umiejcowiona koło pompy wspomagania - zobacz czy tam nie cieknie. Cena japońskiej ok 140 zł. Wymiana koło 100 zł - jeżeli masz serwo w to warto wymienic też pasek je napędzajacy -koszt z 17 zł - i z głowy.
TMX

Pigletto

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #11 dnia: 21-09-2005, 22:18:32 »
Cytat: prubi97
Cytat: Artilis
Witam Za Siewierzem w stronęKatowic miejscowość Przeczyce, jest na złomie liftbag 5-drzwiowy kompletny napewno coś kupisz.

liftbag i hatchbag nie wiem czy to będzie pasowało wewnątrz proszęo podpowiedz aha i czy ma ktoś telefon do tego złomu w Przeczycach bo kumpla interesowało też punto I czy tam mają.


Nie 'liftbag' tylko 'liftback' ;)

Co do bagażnika to wątpięby pasowało. Specjalnie dla ciebie wrzuciłem kilka fotek mojego bagażnika i m.in. lampki (trzeba zaakceptowac certyfikat bo to idzie po https):
https://www.euro.coig.pl/apps/test/priv/bagaznik/hpim0908.jpg
https://www.euro.coig.pl/apps/test/priv/bagaznik/hpim0909.jpg
https://www.euro.coig.pl/apps/test/priv/bagaznik/hpim0910.jpg
https://www.euro.coig.pl/apps/test/priv/bagaznik/hpim0924.jpg

oraz samego liftbacka:
https://www.euro.coig.pl/apps/test/priv/bagaznik/hpim4136.jpg

Toyo69

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #12 dnia: 22-09-2005, 10:32:26 »
Zobacze w sobote w garażu ktory boczek bagażnika mam dobry  :wink: Chodzi Ci o ten boczek który okrywa nadkole  :?:

Artilis

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #13 dnia: 22-09-2005, 11:30:46 »
Przyznaje mój błąd " liftback". :oops:   :athunbsup    :modlitwa  .

Pozdowionka

rwaw

  • Gość
Czê¶ci plastikowe do baga¿nika (lampka te¿)
« Odpowiedź #14 dnia: 22-09-2005, 20:57:22 »
prubi97, zdięcia wysłałem na adres który mi podałeś
Pigletto, bardzo ładny liftback :)


 

Beesafe.pl