Autor Wątek: Wymiary kierownicy  (Przeczytany 4714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oakhallow

  • Gość
Wymiary kierownicy
« dnia: 18-08-2004, 09:39:29 »
Czy ma ktos moze dobrze wykonane pomiary kierownicy do Yarisa (japonczyk, 99, airbag). Zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac, a potrzebne do zamowienia skory.

Oakhallow

Jackal

  • Gość
Wymiary kierownicy
« Odpowiedź #1 dnia: 18-08-2004, 09:53:44 »
A gdzie zamawiasz skórę, żeby potrzbne były takie wymiary??? Sam chcesz obszywać??

Pankuba znalazł dobrego fachowca we Włochach, jedziesz do niego, mówisz co chcesz, a on mówi ile to będzie kosztowało. W ciągu  dnia obszył kierownicę, mieszek i gałkędrążka zmiany biegów. Spytaj Pankubę :arrow:

Oakhallow

  • Gość
Wymiary kierownicy
« Odpowiedź #2 dnia: 18-08-2004, 10:09:46 »
Jakas firma produkujaca takie bajery ze skory z allegro. Byl link przy okazji tuningu wnetrza yarisa.

Ale dzieki za podpowiedz.

Oakhallow

GAK

  • Gość
Wymiary kierownicy
« Odpowiedź #3 dnia: 18-08-2004, 10:14:05 »
to chyba nawet ja ta linke dorzucilem... przeicez tam jest napisane co obmierzyc trzeba... bierzesz cos do mierzenia i jazda... obwod kola + obwod "pierscienia" i gotowe... ale jakby ktos Ci obszywal... bedzie pewnie drozej ale obszyta bedzie cala wlacznie z "uszami" na te laczniki miedzy pierscieniem a srodkiem kierownicy.
g.

Offline Fafikdog

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wymiary kierownicy
« Odpowiedź #4 dnia: 08-10-2019, 18:15:30 »
Może ktoś podać obwód lub średnicę oraz obwód obręczy kierownicy Yaris III Active 2019?
Chciałem zamówić skórę - auta jeszcze nie ma...

Offline ewemarkam

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 268
Odp: Wymiary kierownicy
« Odpowiedź #5 dnia: 09-10-2019, 19:24:40 »
Są takie gotowce? Czy to wygląda jak pokrowiec tylko szyty? Jeśli to drugie to daruj sobie szpeci to i nic więcej.

Offline Fafikdog

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Wymiary kierownicy
« Odpowiedź #6 dnia: 09-10-2019, 19:41:59 »
To jest skóra, którą się obszywa kierownicę, a że byłem (jestem?) kilkanaście lat kuśnierzem...


 

Beesafe.pl