Autor Wątek: Regulacja gazu  (Przeczytany 3472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Regulacja gazu
« dnia: 23-11-2005, 19:28:00 »
tak!! to znowu ja i moja nienażarta Camry :)

pytako do tych co sięcoś znają więcej na praktyce instalacji gazowych :) raczej chodzi mi o sekwencję, choć to mało popularne zjawisko w Camry :(  ustawianie : podczas jazdy czy na postoju w warsztacie??

jadęw piątek rano na regulację, może wreszcie coś zrobią, żeby sięnie dławiła na zimno i nie skakała jak mały kangurek :)

więc piszcie, co tam kto wie jak to regulować, żeby mi znowu w serwisie nie robili wody z mózgu... ekhmm, z tego co tam mam pod czachą :))

może mamy jakiegoś gazowca na forum???? tylko sięboi przyznać??

z góry dzięki za all   :aclap
3VZ.pl



maniek_camry

  • Gość
Regulacja gazu
« Odpowiedź #1 dnia: 24-11-2005, 21:44:58 »
Marcin,
ostatnią regulacjęgazu w camry kolesie w warsztacie robili mi przez 5 godzin  :-DD
Z czego jazd było około 1,5 - powiedzialem, że mi sięnie podoba takie słabe odejście samochodu i mechanik prawie płakał, ale stroił, aż powiedziałem , że jest OK.
Lechu miał okazjębyć przewieziony w dzień po regulacji i sięchłopakowi podobało  :D

Mam interface i soft do wszystkich instalek więc jak przyjedziesz do Wawy - albo możemy sięspotkać w połowie drogi np Częstochowie to pomogę :P

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Regulacja gazu
« Odpowiedź #2 dnia: 25-11-2005, 01:43:47 »
bardzo miło z Twojej strony:) zobaczymy co kolesie jutro wymodzą, na razie kładęsięspać, bo już 2 a muszęwstać o 6 :) pzdr
3VZ.pl



maniek_camry

  • Gość
Regulacja gazu
« Odpowiedź #3 dnia: 25-11-2005, 10:57:22 »
Zaraz zaraz to Ty jesteś od wczoraj w PL ?  :x

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Regulacja gazu
« Odpowiedź #4 dnia: 25-11-2005, 11:41:15 »
dokładnie to przyjechałem 8 godzin temu do domu:) a teraz właśnie wróciłem z czakramu i co? auto chodzi jak burza, zobaczymy ile będzie palić, bo na razie to tego nie miałem jak sprawdzić bo mgła i 50kmph cały czas...

ogólnie spoko, oprócz tego że kolesie zgubili mi kluczyk z pilotem od alarmu...  :aduh   czy ja k... muszęmieć zawsze jakieś przygody??? no tyle że mnie za friko wyregulowali, ale jak nie znajdą tego klucza to prawnik i będęmiał przeglądy do końca dni moich za friko

pzdr
3VZ.pl



maniek_camry

  • Gość
Regulacja gazu
« Odpowiedź #5 dnia: 25-11-2005, 13:10:01 »
Super ! Coś wymienili czy tylko regulacja ?

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Regulacja gazu
« Odpowiedź #6 dnia: 25-11-2005, 13:14:39 »
regulacja, ale rzeczywiściet eraz już chodzi jak na benzynie... no ale będęz nimi teraz walczył bo komplet zamków, kluczy i autoalarm to jest kosmiczna suma, a cholera wie czy teraz mi auto spod domu nie odjedzie? i chodze taki wkurzony że pozabijałbym wszystko co na drodze:(
3VZ.pl



maniek_camry

  • Gość
Regulacja gazu
« Odpowiedź #7 dnia: 25-11-2005, 14:29:16 »
Jak to zgubli klucze ? W camry jest takie jedno fajne miejsce - miedzy podlokietnikiem a fotelem - za choleręnic nie widać a jak coś tam wpada to ląduje pod fotelem i trzeba wyciągać od tyłu siedzeń - może tam ? A jak nie to zaproponuj łatwe rozwiązanie - wstawiasz auto do ASO na wymianęzamków na  ich koszt . Pędź do nich wziąć fakturęza regulacjęi w uwagach MAJĄ CI NAPISAÆ CO ZGINÊŁO. Bo za obiecanki to będziesz mógł ich...

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Regulacja gazu
« Odpowiedź #8 dnia: 25-11-2005, 14:33:27 »
heh, regulacjęzrobili za free, także nici z fakttury, ale mają to w papierach, do poniedziałku dostali czas na znalezienie klucza, w aucie nie ma, albo im wypadł, albo ktoś zwinął.
dzwoniędo nich w pn i jak nie ma klucza to stawiam auto w ASO, niech robią zamki i alarm, na razie siętrochęprześpię:)
3VZ.pl



Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Regulacja gazu
« Odpowiedź #9 dnia: 13-12-2005, 15:45:03 »
taa, ciąg historii dalszy... kolesie próbują sięwymigać. najpierw próbowali w ogóle, a teraz podobno znaleźli jakiegoś magika co wymienia zapadki w zamkach. kurde, to jest polska, taka duża firma z takim obrotem, a szuka oszczędności jakby na chleb nie mieli.

sprawa sięciągnie już 3 tygodnie, dziś dzwoniłem i koleś próbował ze mnie robić idiotę, że przecież to żaden problem itp itd, dałem mu do jutra czas na odpowiedź, chyba sięskończy na prawniku, albo ich po prostu wysadzę, bo mi na nerwy idą!!!


nigdy nie jedźcie do CZAKRAMU!!!!!!
3VZ.pl




 

Beesafe.pl