Autor Wątek: Białe kierunki i kierownica  (Przeczytany 2341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prubi97

  • Gość
Białe kierunki i kierownica
« dnia: 31-01-2006, 12:43:23 »
Witam wszystkich urzytkowników japonek. Posiadam białą E10 hatchbag i zastanawiam się czy nie można by do niej założyć białych kierunków z przodu ale nie wiem gdzie takie można dostać(boczne też by się przydały). Jak by ktoś wiedział gdzie jest jakiś tego producent to prosze o namiary. Moim następnym problemem jest kierownica. Posiadam sportówke która jest malutka i fajnie się tym jeździ ale nie po parkingach więc pomyślałem o zakupie innej np z corolli 2000 rok w skórze kolor-czy ona mi przypasuje czy nie bardzo i gdyby ktoś miał coś takiego do pchnięcia to byłbym chętny oczywiście w dobrej cenie. Pozdrawiam

Pigletto

  • Gość
Odp: Białe kierunki i kierownica
« Odpowiedź #1 dnia: 31-01-2006, 19:20:31 »
Z kierownicą może być problem z powodu np. poduszek powietrznych i np. innego układu deski rozdzielczej, ale pewności nie mam.

Co do kierunków to ja się nie spotkałem ale są strony sklepów tuningowych np. w holandii gdzie pare rzeczy do Corollek jest, tylko te ceny...

Offline qbutek

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 160
    • http://www.corollaclub.org
Odp: Białe kierunki i kierownica
« Odpowiedź #2 dnia: 01-02-2006, 02:21:03 »
Kolega prubi97 pisze, że ma małą sportową, a to oznacza, że nie ma poduszki na 99%.
Lepiej bedzie jak kupisz sobie jakąs sportową o większej srednicy, bo ostatnia fajna skórzana kierownica Toyoty wyszła w Corolli E9 Gti i MR2 Gti do 90 r. (Pomijam najnowszy model Corolli z kompresorem).
Napisz jaką masz srednicę, a może znajdę cos w garażu.

Jeżeli chodzi o kierunki to te w błotnikach to spokojnie trafisz.
Przednie to raczej ze stanów by trzeba sciągac, albo może na eBay`u lub allegro poszukac.

Na forum www.forum.corollaclub.pl jest użytkownik Marco, On miał E10 z białymi kierunkami w błotnikach.
Sprzedam części z Corolli GTi 1987-1991.

Pigletto

  • Gość
Odp: Białe kierunki i kierownica
« Odpowiedź #3 dnia: 01-02-2006, 12:01:31 »
Kolega prubi97 pisze, że ma małą sportową, a to oznacza, że nie ma poduszki na 99%.
No ale w kierownicy z rollki 2000 pewnie będzie ją miał...

Cytuj (zaznaczone)
Jeżeli chodzi o kierunki to te w błotnikach to spokojnie trafisz.
Przednie to raczej ze stanów by trzeba sciągac, albo może na eBay`u lub allegro poszukac.

Na forum www.forum.corollaclub.pl jest użytkownik Marco, On miał E10 z białymi kierunkami w błotnikach.
Do błotników to chyba wkładali z E12'ki kierunkowskazy

prubi97

  • Gość
Odp: Białe kierunki i kierownica
« Odpowiedź #4 dnia: 01-02-2006, 12:42:32 »
Panowie jeśli chodzi o kierownice to podoba mi się dokładnie taka jak tu:

http://img100.imageshack.us/full.php?image=c80490820ed.jpg

bo chyba jest ona skórzana, u mnie nie ma możliwości podłączenia poduszki, ale chodzi mi o to czy będzie mi działał sygnał dźwiękowy oraz czy będzie pasowała na wielotryb czy co tam jest. Sorry to nie jest kierownica z 2000 roku tylko z 2002. A co do kierunków to dzięki za pomoc poszukam na eBayu.

Pigletto

  • Gość
Odp: Białe kierunki i kierownica
« Odpowiedź #5 dnia: 01-02-2006, 18:41:53 »
Z tego co pamiętam to ktoś kiedyś chciał włożyć kierownicę od Camry do Cariny czy coś podobnego i wtedy chyba SerwisSJ pisał że w toyotach to pasuje... Ja bym się zastanowił czy nie taniej kupić oryginalną kierownicę i obszyć ją skórą u tapicera.

prubi97

  • Gość
Odp: Białe kierunki i kierownica
« Odpowiedź #6 dnia: 02-02-2006, 13:16:48 »
tak tak napewno taniej ale orginał mi się nie podoba i wole dołożyć te 150zł i mieć taką. dzięki za podpowiedzi i myśle że zakończymy już ten temat. Pozdrawiam wszystkich


 

Beesafe.pl