Autor Wątek: Rozbity Yaris  (Przeczytany 3711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FOKA

  • Gość
Rozbity Yaris
« dnia: 22-08-2004, 13:43:50 »
Witam!
Moj kolega Masterlysy (niedawno jeszcze Klubowicz) zamierza kupic Yarisa 2002r, czarny, 3d, terra plus, za lekko ponad 20k zl. samochod ma lekko rozbity przod, do wymiany obydwa reflektory, grill, maska, zdrzak.
Ma on pytanie czy pasowac beda lampy, zderzak przedni, maska i grill od Yarisa po FL?
Pozdrawiam

beep

  • Gość
Rozbity Yaris
« Odpowiedź #1 dnia: 22-08-2004, 17:45:58 »
Światła w yarku po FL mają inny kształt (z taką łezką po wewnętrznych stronach, patrząc od przodu). Zderzak ma wcięcia na te łezki więc te dwa elmenty mogą nie pasować. Co do grilla i maski to nie mam pojęcia. Najlepiej pojedź do kogoś kto ma takiego yarka (albo do salonu) i porównaj.

Pozdro.

wwtcka

  • Gość
Rozbity Yaris
« Odpowiedź #2 dnia: 22-08-2004, 21:29:10 »
jeżeli kupi grill, reflektory i zderzak od Yarisa po FL to nie będzie problemu, mi osobiście takie zabiegi sięnie podobają bo od razu świadczą o tym że auto było bite, poza tym ochydnie to wygląda  :x

adi

  • Gość
Rozbity Yaris
« Odpowiedź #3 dnia: 22-08-2004, 22:00:08 »
widzialem kiedys poloneza starego z czesciemi od tych PLUS  :lol:  ale wiocha :lol:

pasowac moze i moga ale czy maja te same mocowania :roll: ?? i na wala takie zabawy :aduh

Hicks

  • Gość
Rozbity Yaris
« Odpowiedź #4 dnia: 23-08-2004, 09:21:02 »
Hello,
być może Lysy  :wink: bardziej czuje zderzaki po FL (zresztą mi sięteż bardziej podobają) - ale to jest sprawa względna.
Poza tym części do aut po FL mogą być tańsze od tych starszych zamienników...

MaLy_RaDeK

  • Gość
Rozbity Yaris
« Odpowiedź #5 dnia: 12-10-2004, 20:02:55 »
Gdyby ktos chcial zobaczyc Yarka '99 przerobionego na nowy model,
to nie ma sprawy ;)


 

Beesafe.pl