Autor Wątek: System audio w Cari E (F)  (Przeczytany 16235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slawekgl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« dnia: 29-10-2004, 11:31:20 »
Po pierwsze chcialem sie przywitac, bo jestem tu nowy :)
Poza tym mam jeszcze pare pytan do zanwcow (i nie tylko :-) Cariny E - otoz kupilem sobie radio tore juz zamontowalem  przydalyby sie jeszcze jakies glosniki do tylu na polke - i tu moje pytanie - czy w Carinie sa pociagniete kable glosnikowe do tylu ?? Ja nic nie znalazlem, ale nie moglem nawet podniesc polki, bo nie moglem odczepic dwoch bocznych slupkow tylnej kanapy - jak mozna odczepic te slupki ?? No i ostatnia sprawa - jakie to sa dziwne miejsca na glosniki, bo jeszcze takich prostokatnych nie widzialem ??

z gory dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam
Slawek G
pozdrawiam
Slawek G.

<a href="http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/223917.html" target="_blank">Spritmonitor.de" border="0[/url]

Bisua

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #1 dnia: 29-10-2004, 15:41:23 »
hej zmieniłem tytuł na bardziej pasujący po drugie poszukaj  :asearch  na forum a znajdziesz odpowiedz na niektore pytania.  Co do kabli na połke to z kablami kiepsko ale słyszałem ze są pociągniete do wysokości tylnych drzwi
« Ostatnia zmiana: 09-06-2007, 12:32:47 wysłana przez Miche »

Offline slawekgl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #2 dnia: 29-10-2004, 16:31:34 »

Dzieki za to. W sumie mialem sie tylko przywitac ale sie rozkrecilem troche :)  I drugi blad - nie zauwazylem dzialu car audio na forum :)
« Ostatnia zmiana: 09-06-2007, 12:33:18 wysłana przez Miche »
pozdrawiam
Slawek G.

<a href="http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/223917.html" target="_blank">Spritmonitor.de" border="0[/url]

Offline Deeno

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 522
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #3 dnia: 29-10-2004, 19:17:49 »
Kable powinny byc pociagniete do tylnych drzwi bo tam jest miejsce na druga pare glosnikow. Tylko ze trzeba by ciac tapicerke bo nie ma na nie przygotowanego otworu (przynajmniej u mnie)
Przykumaj te kocie ruchy - coco jumbo i do przodu.
Carina E + Nissan Micra K11 (Balbinka)
Moja Carina E - wykres z hamowni

Offline slawekgl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #4 dnia: 29-10-2004, 22:21:58 »
No wlasnie zauwazylem ze nie ma trzeba bedzie ciac material, nie jestem pewien jeszcze jaka srednica tych glosnikow ma byc, bo nie moglem zdjac tapicerki (odkrecilem sruby i odpialem zatrzaski icos jeszcze na samej gorze pod szyba trzyma) powinno byc 130mm czy moze sie myle ??
pozdrawiam
Slawek G.

<a href="http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/223917.html" target="_blank">Spritmonitor.de" border="0[/url]

Wlodek

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #5 dnia: 29-10-2004, 22:30:58 »
Witam Kolegę sasiada
kabelki masz w tyle Jak kupilem Cari to już miała głośniki tylko dość duże Jeśli potrzeba to możemy się spotkać i tak wiekszość czasu jestem w Stargardzie
Pzdr Wlodek
Wreszcie ktos blisko!
« Ostatnia zmiana: 09-06-2007, 12:34:21 wysłana przez Miche »

FAWORYT

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #6 dnia: 30-10-2004, 00:10:39 »
Cytuj (zaznaczone)
powinno byc 130mm czy moze sie myle ??

Z przodu chyba 130mm,ale,ten wymiar to tootalna porażka,ja troche pociąłem te plastiki i zmieściłem na styk 16cm z dużym magnesem Lanzara.Teorytycznie powinno być z tyłu 130mm,ale ja ubchałem Alpine 16cm.Jak masz montowaĂ�ć 130mm,to lepiej nic nie montuj,bo bedzie niezły  �Âśmietnik  :lol: ,to lepiej zapodaj na tylną połke 6x9",albo co tam wejdzie.Poprostu kable co są z tyłu w drzwiach porobione w takie kostki przecinasz,przedłużasz,do wysokości tylnej połki i już masz fabrycznie przewody do tylnej połki.
« Ostatnia zmiana: 09-06-2007, 12:36:28 wysłana przez Miche »

Offline slawekgl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #7 dnia: 30-10-2004, 14:43:40 »
No wiec wlasnie dzis bylem zmienic pasek rozrzadu i przy okazji zapytalem jak to jest z kablami w Carinie E - facet szybko rozlozyl mi slupek i stwierdzil ze kable sa .... ale tylko od slupka do tylnych drzwi (wiec okolo 20cm), a od radia do slupka nie ma - no to ja juz nic nie rozumiem :) Pociagne kable i glosniki chyba zamontuje z tylu , bo tam mi sie ladnie zmieszcza wlasnie te 6x9" :) Dzieki wszystkim za rady

Wlodek: ja za to jestem w Stargardzie tylko zameldowany i bywam tu tylko w weekendy :( , ale na pewno sie zobaczymy w miescie
pozdrawiam
Slawek G.

<a href="http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/223917.html" target="_blank">Spritmonitor.de" border="0[/url]

Offline Deeno

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 522
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #8 dnia: 30-10-2004, 17:41:01 »
Jesli ktos ma zalozone elipsy w polce w carinie sedan prosze o wrzucenie zdjec i opis jak przebiegal montaz.
Przykumaj te kocie ruchy - coco jumbo i do przodu.
Carina E + Nissan Micra K11 (Balbinka)
Moja Carina E - wykres z hamowni

Offline slawekgl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #9 dnia: 30-10-2004, 18:20:37 »
Cytat: Deeno
Jesli ktos ma zalozone elipsy w polce w carinie sedan prosze o wrzucenie zdjec i opis jak przebiegal montaz.


I ja sie do tej prosby przylaczam, choc byc moze juz niedlugo sam tu wrzuce moje foty :)
pozdrawiam
Slawek G.

<a href="http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/223917.html" target="_blank">Spritmonitor.de" border="0[/url]

Wlodek

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #10 dnia: 30-10-2004, 23:08:14 »
Witam Ja mam w połlce tylko nie ja to robiłem Z tego co widziałem u siebie to stelarz jest wyciety na głośniki wyłozony gąbką i maskownice od głośnikow sa zamontowane na tapicerce połki a instalacja jest pociągnieta nowa od samego poczatku najprawdopodobnie kiedyś był zamontowany albo wzmacniacz albo zmieniarka
Slawek daj znac choć za jaką cari się rozglądać jest tego pare sztuk
« Ostatnia zmiana: 09-06-2007, 12:37:18 wysłana przez Miche »

Offline slawekgl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #11 dnia: 31-10-2004, 12:25:35 »
Wlodek: kolor ciemny bordo i paskudne paski wzdluz calego auta, ktore mam zamiar niedlugo zdjac :)

proszę na temat
« Ostatnia zmiana: 09-06-2007, 12:37:35 wysłana przez Miche »
pozdrawiam
Slawek G.

<a href="http://www.spritmonitor.de/de/detailansicht/223917.html" target="_blank">Spritmonitor.de" border="0[/url]

Kubas

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #12 dnia: 31-10-2004, 12:51:58 »
No wiec ja mam elipsy w polce w sedanie.Robione metoda chalupnicza:) od srodka wszystko wyszlo OK gorzej od bagaznika. Mianowicie problem jest ten ze zeby zrobic miejsce ne elipsy trzeba przeciac wykladzine (grubosc ok 1cm) i pozniej jest  blacha. No wiec blache tez trzeba pociac zeby wsadzic 6x9. Jak chcecie bez ciecia blachy to polecam zajrzec do bagaznika od srodka i zobaczyc jakie glosniki sie zmieszcza (nieduze w kazdym razie). Wszystko sie da zrobic ale zeby wsadzic odpowiednie narzedzia nalezalo by wyjac tylnia szybe i wtedy bez problemu. Jako ze mi sie nie chcialo to wyszlo jak wyszlo :P No i  po stronie od pasazera natknelem sie na kable biegnace do STOPU, trzeba bylo je ciut przesunac a sa dosyc napiete

P.S. na dzis dzien nie robil bym elips tylko wsadzil porzadne 16 do przodu :!:

shady

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #13 dnia: 11-09-2005, 18:15:06 »
Witam

Ja wsadzilem na tylna polke glosniki Pyle PLG6.2
wyglada to tak:

http://strony.wszplock.pl/pyle1.jpg
http://strony.wszplock.pl/pyle2.jpg

graja calkiem fajnie teraz, bo wczesniej mialem pioniera jakies 13" i nie bylem zadowolony. Ale co ciekawe dalem je bratu i wsadzil je do golfa i graja o wiele lepiej :)

Michal_P

  • Gość
System audio w Cari E (F)
« Odpowiedź #14 dnia: 11-09-2005, 19:05:10 »
widze ze masz rolety z tylu.
masz zdjecia jakies z rozlozonymi roletkami??:D


 

Beesafe.pl