Autor Wątek: Co sądzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)  (Przeczytany 10209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

er

  • Gość
Co sądzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)
« dnia: 05-05-2005, 00:04:28 »
Witam wszystkich, jestem nowy na forum.  :wink:  Mam pytanie czy radio PIONEER DEH-P6700MP dobrze obsluzy system oparty na wzmaku 4-kanaly. Do wzmaka bedzie podpiety system przedni i sub na mostku. Czy moze zaproponujecie inna jednostke sterujaca (najlepiej do tysiąca zł) ??? :chmmm

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 29-03-2010, 21:31:29 wysłana przez Janmor »

tco_tm

  • Gość
Co s±dzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)
« Odpowiedź #1 dnia: 05-05-2005, 07:13:20 »
Za okolo 1000 PLN na allegro kupisz P7700MP z duzo lepszym wyswietlaczem, automatyczna regulacja glosnosci w zaleznosci od halasu (predkosci jazdy), trzema parami wyjsc po niskiej (F/R i S/W).

Jesli chodzi o mozliwosci konstruowania zlozonego systemu (dla mnie zlozony to taki, ktory ma powiedzmy odseparowany zestaw przedni i s/w), to P7600MP wystarcza... Chociaz apetyt rosnie w miare jedzenia i filtry, korektor oraz korekcje czasowe wystepujace w P8600MP zdaja sie byc warte wylozenia kolejnych pieniedzy (ewentualnie Alpine z BassEnginePro, ale to tez inna klasa cenowa).

Jesli mialbym cos zarzucic P7700/7600, to zdecydowanie porypana obsluge jesli chodzi o przelaczanie takich opcji jak np. repeat, random, przewijanie vs. przeskakiwanie o 10 utworow, etc... Jesli nie wylaczysz CD-Text'u lub ID3, to dostep do tych opcji jest przez skrajnie niewygodne menu.

Jednak kazda rzecz ma wady pieknosci i mysle, ze do 1000 PLN ciezko o cos obiektywnie lepszego.

Pozdrawiam.

er

  • Gość
Co s±dzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)
« Odpowiedź #2 dnia: 14-05-2005, 17:29:11 »
Dzieki za rade. Kupuje 7700.   :athunbsup

Radek

  • Gość
Co s±dzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)
« Odpowiedź #3 dnia: 14-05-2005, 18:54:42 »
a ja bym kupil stara Alpine lub Clarion dz 1000 napewno co sznajdziesz bez fajerweków ale z porzadnym dzwiekiem

absolon

  • Gość
Co s±dzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)
« Odpowiedź #4 dnia: 15-05-2005, 23:38:04 »
nie chciałbym robic zamieszania, z drugiej strony nie chce zakładac nowego tematu bo mam podobne pytanie ale budżet nieco niższy (tak ok 500 max600pln)
Chcialem zapytac o wybór sposród tych dwóch pozycycji:

Pioneer 4700MPB
http://allegro.pl/show_item.php?item=49936148

CLARION DB 358
http://allegro.pl/show_item.php?item=49933649

Jakie były kryteria mojego wyboru tych dówch radio:
- musi obslugiwac MP3!
- musi miec wyjscie RCA na wzmacniacz
- oblsuge opcjonalnego pilota

- no i zeby było dobre ;)

z tego co sie doczytałem to Clarion obsługuje ID3tag co jest rowniez dla mnie duzym plusem - bo sokro juz jest Mp3 to niech mi sie wyswietlaja ładnie tytuły :)
Poza tym wzornictowo Clariona do mnie bardziej przemawia. No ale czekam na wasze opinie.

Ma być to podlaczone do juz zamontowanego:
- wzmacniacz Alpine V12 4kanawłowy
- Hertz ESK 165S

pewnie pamietacie ze upieralem sie przy fabrycznym radio + konwerter i takie tam
powoli mi przechodzi :) i dlatego zaczynam sie rozgladac za normalnym radiem


pozdrawiam

Offline Sober

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
Co s±dzicie o radio PIONEER DEH-P6700MP ? (F)
« Odpowiedź #5 dnia: 16-05-2005, 10:51:43 »
Cytat: absolon
Poza tym wzornictowo Clariona do mnie bardziej przemawia.


Noo, trzeba przyznać że ładniutki ten Clarion! W dzisiejszych czasach znalezienie radia które nie przypomina migającej na kolorowo choinki graniczy z cudem :/ Za to obawiam sięże mechanika i optyka CD oraz końcówki mocy mogą być lepsze w pionku... Ale to tylko moje domysły, może ktoś inny powie coś więcej o Clarionie.
Seat Leon Cupra :D


 

Beesafe.pl