Autor Wątek: Wymiana głośnikow a gwarancja (F)  (Przeczytany 8607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Wymiana głośnikow a gwarancja (F)
« dnia: 19-05-2005, 23:21:26 »
jak sobie wymienie na wlasna ręke glośniki to na co strace gwarancje??
a dalo by rade tak zeby kupic sobie glosniki i dac w ASO do zalozenia??
« Ostatnia zmiana: 17-04-2008, 14:36:03 wysłana przez Janmor »

Woytek

  • Gość
wymiana g³o¶nikow a gwarancja (F)
« Odpowiedź #1 dnia: 20-05-2005, 08:52:15 »
Własnie znajomy wczoraj odebrał skode fabie .. :aduh , za 50 tysi..
no i w kazdym razie pytał sięo podłączenie radia i wymianęfabrycznych głosników bo sa kijowe, i walśnei kolo w salonie powiedzial ,z e można stracic gwarancję(ale na co to nie pamiętam) jakby elektryka padła, bo niby komputer  i cos tam coś tam...blebleble. W każdym razie podłączenie radia pod kostke i wymiana głośników oraz polozenie kabla w listwie progowej do Suba i wzmacniacza 300-400zł (tak powiedział gośc w serwisie) więc trochęprzesadzają.

Offline Sober

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
wymiana g³o¶nikow a gwarancja (F)
« Odpowiedź #2 dnia: 20-05-2005, 09:35:40 »
Ja sie pytałem w ASO i akurat trafiłem na kolesia luzaka który stwierdził, że nie ma problemu.. No chyba że podłącze tube pod radio i je spale... Ogólnie to to zależy od widzimisie danego pracownika. W TV zawsze Ci powiedza że nawet popielniczke trzeba opróżniać w ASO bo inaczej stracisz gwarancjęna samochód ;-) Mówią tak bo na tym zarabiają, a w praktyce nie mają prawa zmusić Ciędo korzystania z ich usług. Jeśli faktycznie coś zniszczysz sam to tracisz gwarancjęna tą zniszczoną część i tyle. Dlatego proponujęrobić wszystko co sięda poza ASO :)

PS: I czemu "skode fabie ..  :aduh "? To bardzo udane autko, sam sięzastanawiałem kiedyś czy nie kupić.
Seat Leon Cupra :D

Offline Kryspin

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5488
  • Płeć: Mężczyzna
    • Toyota Klub
wymiana g³o¶nikow a gwarancja (F)
« Odpowiedź #3 dnia: 20-05-2005, 09:41:59 »
Cytat: Sober
Ogólnie to to zależy od widzimisie danego pracownika.

Dokładnie tak.
Masz znajomego pracownika servisu to i nawet po okresie gwarancji masz gwarancję.
Jak trafisz do ASO gdzie pracują kretyni, albo cięnie lubią z jakiś względów to nawet na gwarancji możesz mieć problem z uzyskaniem naprawy gwarancyjnej bo to bo tamto, a jak ci wymieną to z wielką łaską.  8)
TK Automobile - serwis, naprawa , diagnostyka


 

Beesafe.pl