Autor Wątek: Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)  (Przeczytany 13554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CORN

  • Gość
Czy Pioneer DEH-1700 jest dobry? chodzi mi oto żeby sie nie psuł, żeby dało sie podłączyć wzmacniacz i skrzynie, i czy będzie lepiej grał niż móoj stary model Pioneer KEH-2400R?

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #1 dnia: 24-08-2005, 15:01:42 »
przeciez skrzynie musisz podlaczyc przez wzmacniacz
ten pionek ma jedno wyjscie RCA i 4x25W rms
pozdro

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #2 dnia: 24-08-2005, 15:34:23 »
Cytat: Oko
4x25W rms



Oko, nie pisz niesprawdzonych informacji......
z 4x15 RMS jak ma to juz i tak nie zla wartosc bedize....... - oprocz starych kultowych seri alpine nie znam 1dinowcow z taka 'moca'.....


Cytat: CORN
żeby dało sie podłączyć wzmacniacz i skrzynie

CORN, rozumiem ze chcesz wszystko zasilac z radia, a sub ma byc zasilany tylko ze wzmaka??
jelsi tak to radio bedize wystarczajace - tzn da sie tam stworzyc taka konfiguracje - oczywisice nie oszukujmy sie ze jest to sprzet bardzo mocno budzeetowy.......
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

CORN

  • Gość
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #3 dnia: 24-08-2005, 19:01:26 »
bo teraz mam Pioneer KEH-2400R 4x35 wat (na radiu tak jest napisane ;) ) , szczęka i coś jeszcze mi opadło jak pojechałem założyć wzmacniacz i skrzynie kiedy facet wyjął radio i powiedział że nie ma wyjścia czincz   :shock:  zostało więc ono metodą inwzyjną zrobione za 50 zł ;) i jakoś to gra, nie zadobrze bo wzmak za słaby ale gra, chciałem zrobić podmiane radia, czy ten wzmak na te czincz moge podłączyć do tego Pioneera DEH-1700? czy będzie to lepiej grało niż na starym? i czy głośniki ktore mam trójdrożne będą lepiej grały pod tym radiem?

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #4 dnia: 24-08-2005, 19:07:44 »
moze uslyszysz jakas roznice, ale nawet jesli, to napewno nie bedize ona bardzo duza, nawet penie nie beidze duza!;) - niestety..........

skoro masz to wszystko juz jakos 'polatane' to moze lepiej zainwestowac w cos innego - nie koniecznie CA...

jedyna roznica ktora moze byc na duzy plus - to oczywisice to ze CD samo z siebnie gra 2xlepiej niz kaseciak!;)
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #5 dnia: 24-08-2005, 23:48:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Oko, nie pisz niesprawdzonych informacji......
z 4x15 RMS jak ma to juz i tak nie zla wartosc bedize....... - oprocz starych kultowych seri alpine nie znam 1dinowcow z taka 'moca'..

nie rozumiem czemu twierdzisz ze ten pionek nie ma mocy 4x25. gdzie bym nei sprawdzal w necie taka podają i nie wiem czemu takiej mocy ma to radio nie osiagac....

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #6 dnia: 24-08-2005, 23:51:14 »
dlateog ma takiej nie osiagnac, bo zadne takiej nie osiaga.....
25 to mze osiaga w stanach przy instalacji 20V!

wierzysz we wsztystko co pisza??

troche sie jzu CA zajmuje i tak jak napisalem, nie ma na rynku radyjek ktore posiadalyby taka moc!;) - chyab ze przy jakis apsurdalnie wysokich juz znieksztalceniach THD - tylko na co komu wtedy taka moc??
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #7 dnia: 25-08-2005, 00:02:18 »
hmmm nie bede sie klocil bo dopiero zaczalem interesowac sie car audio gdy zaczalem myslec o rozbudowie swojego  ale troche sie naczytalem i z tego co wlasnie czytalem wynika ze wyzsze clariony czy alpine maja moc ciagla nawet do 31 Wat na kanal. no chyba ze wszyscy podaje zawyzone moce. nie chce sie klocic bo naprawde nie ejstem ekspertem a Twoich wypowiedzi na temat car audio przeczytalem jzu troche i bardzo Cie szanuje za tą wiedze ktora posiadasz  :wink:  
wiec te wszystki moce podawane przez producentow ze np jakis dajmy na to pionerer ma moc 4x50W mocy maksymalnej a 4x27 W ciaglej to jest to nieprawda?? wiec czemu tak pisza? i nigdy nie spotkalem sie z jakims sprzeciwem co do dancy mocy ciaglej jak jest 4x27 i wydawalo  mi sie to moca do osiganiecia

a tak z innej beczki to nie wiesz moze jaka ma moc orginalne radio CD w yarisie?? potrzebna mi ta informacja
bo firma to chyba fujitsu??
pozdrawiam

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #8 dnia: 25-08-2005, 00:09:55 »
z tego co pamietam to np na stronie alpine polsak nie sa podawanae moce RMS - pewnie z tego powodu ze jak ktos kupuje radio z najwyzszej pulki to i tak nim nic nie zasila (tzn jego koncowka mocy).....

co do tych wartosci, to moze i radia osiagaja takie moce, ale rzy tak wysokim THD, ze tylko fajnie wyglada to na papierze, jka ktos oglada katalog..........

co do mocy radia w yarisei to najprawdopodobniej ma ono 6 RMS na kanal.....
- ale niestey nie jestem pewny, bo odrazu po tym jak kupilem yarisa zalozylem swoje radio...., a tym sie nie interesowalem wiec do tego nie doszedlem doswiadczalnie....


sorrki za zrobienie OT CORN'owi....
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

Offline Oko

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #9 dnia: 25-08-2005, 00:13:31 »
ok dzieki bardzo za info  :wink:  
wiec chyba bede musial zainwestowac we wzmaka bo to radio chbya nie wykrztusza wszystkiego z blaupunktow GTc172 ktore podobno maja po 40 W ciaglej?
sorka Corn...

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #10 dnia: 25-08-2005, 00:18:18 »
wszystkiego pewnie nei, ale pewnie znacznie wiwecej niz seryjne glosniki.....
jak sprzedawalem samochod, to zostawialem swoj stary zestaw przedni - oczywiscie wygluszenie 1sza klasa itd......

bylem w szoku jka to kopalo - gralo generalnie.....
brakowalo zejscia - oczywista sprawa, ale po za tym........... osobisic ebylem baaardzo zdziwiony - tym bardziej ze w poprzednim yarisie mialem radio 2u kanalowe.....!!

wiec wyglusz konkretnie drzwi, montuj glosniki i jkanie masz wygurowanych wymagan, to mozes sie okazac ze Ci wystarczy..........

ja teraz nowego yarisa mam 2a miech i do tej pory jezdze z seryjnym audio i naprawde czasami mnie skreca....... - ale po pierwszym samochdzie juz wiem, ze lepiej kupowac wszystko na raty, ale naprawde pozadnego niz tak zeby wszystko miec na raz!;)
dlatego na razie brakuje minajwazniejszego - czyli zetsawu przeniego!:D

zamontuj zestaw przedni - pozadnie powyguszaj wszystko (nie osczedzaj), a jak sie okaze ze to jeszcze nei to, to odluz na jakis wzmacnacz firmowy, moze nie jakis wypas, ale firmowke, dobra........
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

CORN

  • Gość
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #11 dnia: 25-08-2005, 21:59:24 »
ok ostateczny wybór - radio CD pioneer czy wzmacniacz blaupunkta GTA który kosztuje tyle samo ale pozwoli grać mojej skrzyni jak należy bo na tym wzmaku co mam teraz pare osób piało że głośnik  sie sfajczy

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #12 dnia: 25-08-2005, 22:04:50 »
najlepiej jedno i drgie - zeby mialo to rece i nogi!:D

w innym przypadku to baaardzo ciezki wybor!!:(

kaseciaki to juz ......;)
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede

CORN

  • Gość
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #13 dnia: 25-08-2005, 22:13:23 »
Czy Blaupunkt GTA 270 który ma 200 wat rms nie będzie za silny do tej skrzyni GTB 300 która ma 250 wat rms?

Offline Red_Point

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3468
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.RedPoint.ilto.pl > ZAPRASZAM > Yaris, Yaris FL, Avensis ...
Mia³ Kto¶ konkakt z Pioneer DEH-1700? (F)
« Odpowiedź #14 dnia: 25-08-2005, 22:47:22 »
napenwo nie bedize za mocny.....
zyskasz na szybkosci i precyzji....
wedlug mnie wzmak zawsze poinieni byc mocniejszy od przetwornika ktory napedza......
lepiej jak jest za mocny niz za slaby - tylko trzeba uwazac!;)
Niech prąd bedzie z Wami !!!

" ... objazd miasta na 18"stkach. Nie przestać! Wrócić na 20"stkach ... " Tede


 

Beesafe.pl