Częsci samochodowe w iParts.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
C-HR / Odp: Kradzież C-HR...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wilkq dnia Dzisiaj o 23:36:32 »
z tą radością poczekał aż wyliczą Ci następną składkę.

W poprzednim roku było 5500 - leasing płacił - w tym 5100 ja płaciłem. Miałem jedną szkodę z AC - zniżki 60% zachowane ale tylko w PZU gdzie była polisa z ochrona zniżek. W przyszłym roku spodziewam się 4500 - 5000 za pakiet ac + oc.
Ochrona zniżek to ochrona. Można przyoszczędzić na polisie bo taniej ale ja wolę mieć spokój za te kilka stówek... a że Wawa jest dosyć ryzykownym miastem to i czasem korzystam z ubezpieczenia... generalnie taniej kupić grata i nim jeździć niż płacić ac ;)
2
Prius / Odp: Hybrid Assistant (obd2 + android)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez priusowner dnia Dzisiaj o 23:32:22 »
Z tego co szukalem to w priusie bez radia z duzym wyswietlaczem nie da sie tego zrobic.

Tu jest jeszcze inna metoda (naciskanie na kreski ). Podobno nie dziala jak ktos ma nowszy soft (u mnie nie dziala):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=47&v=-gwQpvpYVYg

3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pireus dnia Dzisiaj o 23:21:05 »
No i po raz kolejny się cieszę że ochronę zniżek mam
Ja to bym z tą radością poczekał aż wyliczą Ci następną składkę. Możesz się zdziwić. Dodam nawet , że niemiło.
4
RAV-4 / Odp: RAV4 Hybryda 4x4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mleni dnia Dzisiaj o 23:01:31 »
Wierzysz w to ? Taka różnica cen, że nie podali konkretnie w którym ASO? Tutaj piszą "Warto tutaj jednak zaznaczyć, że koszt przeglądu może różnić się w zależności od stacji" to czyli Toyota Polska ma to gdzieś w d.... cennika serwisu?
Jeszcze jedna sprawa w sprawie aktualizacji map to ostatnia wersja wyszła 2017v1? Nic nowego nie wpuszczają na ten rok?
5
Yaris / Odp: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamil1234_pl dnia Dzisiaj o 22:45:15 »
Codziennie do pracy około 25km w jedną stronę,  raz dwa razy w miesiącu trasa 400km
6
Auris / Nie działa czujnik zapięcia pasów - środkowy tył
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sebastiw dnia Dzisiaj o 22:41:05 »
Hej,

dzisiaj zauważyłem, że przestała mi działać czujka zapięcia pasów - środkowy tył.
Kontrolka nie zapala się, ani nie piszczy nawet, gdy pas jest niezapięty, a na siedzeniu wiozę pasażera. Krótko mówiąc zachowuje się cały czas, jakby środkowy pas był zapięty.

Także po uruchomieniu samochodu ta kontrolka nie zapala się w ramach testu, zapalają się tylko lewy/ prawy tył.

Wożę często dzieci, które mają różne psoty w głowie i ta kontrolka jest dla mnie ważna, bo podczas jazdy od razu wiem, gdy berbeć rozepnie pasy...

Co mogło paść? jak to sprawdzić? pomożecie?

7
Prius / Odp: PRIUS - problem z baterią HV
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fazibazi dnia Dzisiaj o 22:29:01 »
po włączeniu samochodu pojawia się kontrolka hamulca ABS i vsc..

Podłączyć OBD może pokaże. A może być któraś ze złączek ABS'u
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wilkq dnia Dzisiaj o 22:15:24 »
2600 na 4 lata - 650 pln na rok - 4 tankowania. Opłata jednorazowa. A przy 4 tym roku i kradzieży to AC wypłaci już niewiele z pierwotnej wartości pojazdu...
Przy leasingu / smartplanie gap to moim zdaniem wydatek który warto ponieść - tym bardziej ze złodzieje kiedyś się naucza kraść chry... Mój jakiś niedouczony był, ale kto wie czy nie ma bardziej rozgarniętych amatorów cudzej własności.

9
C-HR / Odp: Foteliki dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wilkq dnia Dzisiaj o 22:09:48 »
Ja coś takiego zakupiłem u chińczyków:

Młody utyka tam jeszcze skarby ;)
10
C-HR / Odp: Foteliki dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rescars dnia Dzisiaj o 21:32:04 »
U mnie wygląda to tak:
Wersja z podkładką dla młodszego  :-)

Wersja bez podkładki dla starszego :-)

A tu problem z czystością przednich foteli z tyłu... Macie na to jakiś sposób ? Myślałem o zakupie jakiejś folii zabezpieczającej lub coś w tym stylu (koszulki na siedzenia nie wchodzą w grę)... Tymczasowo zamontowałem gazetę, ale ona chroni jedynie dolną część, a u góry dalej odcisku od butów :/
Jak ktoś ma jakiś sprawdzony sposób to piszcie  :good:

Foliowe nakladki na fotele napewno sa na ali bo zamawialem za grosze kiedys mam zamonowane na tylnej kanapie i sie sprawdzaja

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Strony: [1] 2 ... 10