Częsci samochodowe w iParts.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Auris / Odp: Lakier w Auris I
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stivo dnia Dzisiaj o 16:36:07 »
Nigdy w żadnej toyocie nie woskuje lakieru i kompletnie nie dbam bo wiem że max to 6lat i w życiu takich cudów nie widziałem u siebie. Może nadzwyczaj bita i lakiernik dał pupy choć wielkość faktycznie wskazuję na ptaszki
2
Auris / Odp: Wtrysk Paliwa 2367029055 Toyota Auris
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stivo dnia Dzisiaj o 16:31:52 »
Od tego jest osobny dział.
3
Prius / Odp: Koszt całoroczny Priusa lub innego samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przmor dnia Dzisiaj o 15:57:15 »
Dodaj jeszcze utrate wartosci auta, oplaty parkingowe a okaze sie, ze miesiecznie masz ponad 1000zl do dyspozycji na np. jazde taksowkami :)
4
Auris / Odp: Kontrolki gazu BRC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przmor dnia Dzisiaj o 15:52:49 »
A jest w ogole cos takiego jak rezerwa gazu? Nigdy czegos takiego nie mialem, bylo piszczenie i to oznaczalo pusty zbiornik gazu i przelaczenie na benzyne. Mozna bylo przelaczyc recznie na gaz i delikatnie operujac pedalem gazu ujechac jeszcze jakis odcinek drogi a z rezerwa nie mialo to nic wspolnego.
5
Auris / Odp: Kontrolki gazu BRC
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomek1 dnia Dzisiaj o 14:58:48 »
A te pierwsze piszczenie to oznacza brak, czy stan rezerwy w gazie ?
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Spider1919 dnia Dzisiaj o 14:50:00 »
Wygląda jak nasrane po ptakach a nie wynik uszkodzenia mechanicznego.
7
Prius / Odp: Gazowanie hybrydy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dalu dnia Dzisiaj o 14:48:31 »
Słyszałem o rozebrać elektrozawór, wyciągnąć tłoczek , i przykleić do niego cieńką gumę - podobno sprawdzone.

Potwierdzam, wycisza znacznie. Pogrzebałem bo nie miałem tyle czasu żeby wziąść sie za wieksze prace. Z zaznaczeniem że gumka nie będzie miała więcej niż 1mm bo przy wiekszych elektrozawor się nie otwierał do końca.

A tu masz fotkę pianki która niby też coś daje :

Ogólnie po podklejeniu gumki jest różnica tak -50% głośności - samo to że nie wali metal o metal  :good: słychać ale na prawdę jest duża poprawa.

A propos spalania to w normie. Nawet nie wiem czy nie za mało. Ja niedawno swoją wystroiłem porządnie ( byla lekko zalewana na wysokich obrotach) i możliwe że dlatego mi palił 1l wiecej przy 140 na tempomacie. Fakt że mam gorszy cx ale co tam, zawsze moge złożyć lusterka ;)

czy aby zrobić ten "mod"  z rozebraniem elektrozaworu, należy mieć pustą butlę, tak jak np. przy majstrowaniu z pływakiem? co to za gumowa powłoka na zbiorniku? jakaś masa bitumiczna?
8
Sprzedam / Odp: Corolla e12 wagon krajowa 1 właściciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mozart dnia Dzisiaj o 14:27:19 »
Nieaktualne, sprzedana. 16 lat minęło...
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbig dnia Dzisiaj o 14:11:34 »
Dziwne te złuszczenia.  Wygląda to bardziej na efekt reakcji chemicznej niż uszkodzenie mechaniczne.
10
Prius / Koszt całoroczny Priusa lub innego samochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rkon1 dnia Dzisiaj o 14:01:47 »
Pozwoliłem sobie rzetelnie zapisywać przez 1 rok wydatki poniesione na użytkowanie Priusa. Przy okazji wyszło tez srednie zużycie paliwa, nie okazjonalne w sprzyjajacych warunkach ale takie życiowe. Nie powiem,  ale wynik poniesionych wydatków trochę mnie zdziwił. Samochód przejechał ten rok bezawaryjnie, poza wydatkami na paliwo reszta poszła przede wszystkim na ubezpieczenie, serwisy olejowe, klimatyzacji, wymiany opon kilka wjazdow na autostrady.
Ps
Jeśli ktoś poszukuję przyczyny ciągle pustego konta w banku to być może znalazł przyczynę

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Strony: [1] 2 ... 10