Częsci samochodowe w iParts.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Prius / Odp: Gazowanie hybrydy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fazibazi dnia Dzisiaj o 14:27:25 »
A np. dostępność odpowiedniego rozmiaru (niektóre są na zamówienie i nie są dostępne od ręki), niektórzy instalatorzy boją się dotykać baterii HV a ja osobiście sugerowałbym jej odkręcenie  (4 śruby) bez rozłączania i dopasowanie jak największego zbiornika.
Sorki teraz dopiero przeczytałem ze zrozumieniem i to było pytanie retoryczne tak?
2
Auris / Odp: Oświetlenie w bagażniku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez herkules dnia Dzisiaj o 14:21:44 »
Ja wymieniłem u siebie w bagażniku na bardzo mocno i jasno świecącą żarówkę LED C5W COB  -  naprawdę polecam - robi robotę... i bagażnik oświecony a pobór prądu to 1Wat
3
Prius / Odp: Gazowanie hybrydy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pawi dnia Dzisiaj o 14:15:27 »
Witam jutro zakup Priusa z 2008 roku z silnikiem 1,5, oczywiście jeżeli pojazd przejdzie przegląd "przedkupny". Po zakupie od razu zakładam instalacje Qboxa. Już jestem umówiony. Montaż 1-2 dni w zależności od ewentualnych problemów ze zbiornikiem, co by to nie oznaczało ?
4
RAV-4 / Rav4 II benz błąd P0755 - elektrozawór
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qciel dnia Dzisiaj o 13:25:28 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Czy miał ktoś z Was do czynienia z takim problemem? Mój automat ostatnio zaczął z nienacka szarpać, przydusił silnik (strata mocy) i potem powrócić do normalnego trybu, jak gdyby nic się nie stało.
Błąd P0755.. Taki werdykt z komputera. Wiem że firma Rapidaut..pl to ogarnia, ale ja jestem z Gdańska a oni z Wrocławia..
Chętnie bym to wymontował i do nich wysłał, bo chcę autko sprzedać a z tym to lipa po całości...
Macie może jakieś sugestie w temacie? Ktoś to przerabiał?
A może ktoś chce zakupić tak jak stoi?
Bo stoi.. w garażu.
A szkoda..
Pozdr!
5
Carina / Odp: ANALIZA SPALIN
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sruciok dnia Dzisiaj o 12:48:09 »
Siema, mam podobnie. Lambda około 1.3-1.4 hc też mocno przekroczone. Na zimnym silniku czuje, że coś jest nie tak i zapłon wypada :/ mam tylko jeden kod błędu - 21
6
Corolla / Odp: [E11] nie działają elektryczne szyby i centralny zamek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dzixd dnia Dzisiaj o 12:44:06 »
Okazało się że w silniczkach szyb elektrycznych zużyte były szczotki. Po wyczyszczeniu mechanizmu silniczka i podłożeniu blaszek pod szczotki szyby działają, czytałem też na elektrodzie że można od jakichś elektronarzędzi kupić nowe szczotki i je spiłować żeby pasowały .

Niestety  jak wieczorem jest chłodniej i rosa opada to rano szyby nie chcą działać...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

7
C-HR / Odp: C-HR - zalety , wady , uwagi , spostrzeżenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rolka54 dnia Dzisiaj o 11:57:40 »
Nie powiem na 100 procent, ale tam gdzie masz dynks do otwierania maskimusisz się trochę wygiąć i zrobić "węża" tam są bezpieczniki na dekielku od wew. strony są tajemnicze oznaczeni, weż latarkę najlepiej led 50 wat i popatrz  :good:
Dzięki - zrobione

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8
C-HR / Odp: C-HR - zalety , wady , uwagi , spostrzeżenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rolka54 dnia Dzisiaj o 11:56:35 »
Padło mi gniazdo 12/24 w podłokietniku c-hr  czy ktoś wie gdzie jest bezpiecznik od tego gniazda ?

Tu masz klapkę

https://www.chrforums.uk/viewtopic.php?f=11&t=1579#p16790

na samym dole 15A P/outlet no1
Dzięki - zrobione

9
Auris / Odp: tempomat
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bacek dnia Dzisiaj o 11:37:26 »
Ktoś dokładał kabelki w Auris II FL (potencjalnie TS) 1.6?

Bo z tego co znalazłem to wynika mi że tam jest pin 36 a nie 60 na wtyczce A50.
10
Auris / Odp: Auris na oleju Toyota 5W30 czy zmieniać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarod84 dnia Dzisiaj o 10:33:40 »
Przedstawiciele handlowi jednej z firm lali mineralny 15w40 do 1,4d4d i robili kilkaset tysięcy kilometrów, żaden silnik się nie rozpadł.
Strony: [1] 2 ... 10