Częsci samochodowe w iParts.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Verso / Odp: corolla verso D4D 2,0 Chwilowy brak reakcji na pedał przyśpieszenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mechu dnia Dzisiaj o 12:24:40 »
corolla verso 2005
Zapytaj w dziale corolli verso choć to pewnie zaworki SCV
2
C-HR / Odp: Koła zimowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szpyrol dnia Dzisiaj o 12:23:45 »
Jeszcze teraz doczytałem odnośnie czujników ciśnienia... Czyli jeżeli chciałbym mieć dwa komplety kół (zima/lato) to jeszcze trzeba dokupić komplet czujników za 790zł oraz trzeba doliczyć 240zł za programowanie...  <zalamka>
Czy jeździ ktoś bez czujników? Czy można tak w ogóle?
3
Yaris / Odp: Yaris 2004r FL >Siłowniki klapy bagażnika-dobór
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pppt dnia Dzisiaj o 12:23:06 »
ja kupiłem takie coś: https://allegro.pl/amortyzator-tyl-klapy-toyota-yaris-i-1-htb-hb-i7060182125.html
mam je juz rok, d.upy nie urywa, ale na łeb nie spada  :-)
4
Yaris / Odp: Koszt wymiany rozrządu Yaris 1kr 1.0
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bodex4 dnia Dzisiaj o 12:20:23 »
ok, ale jaka może być orientacyjna cena tej wymiany?
5
Prius / Odp: Prius IV zniknął z konfiguratora
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lehu2 dnia Dzisiaj o 12:19:26 »
Prius IV z Auris/Corolla hatchback ma tylko podobna długość. Może Auris/Corolla kombi ma podobne rozmiary i większy bagażnik. Camry występuje z tego co wiem tylko jako sedan i poj.bagaznika do Priusa ma się jak 17/23. Poza tym wymiary zewnętrzne o niczym nie świadczą bo liczy się miejsce wewnątrz a tu Prius jest porostu większy. Priusa nie ma sensu porównywać z Camry bo to inne segmenty, inne silniki i inny komfort dla pasażerów z całym szacunkiem dla Priusa. Inna jest przez to wydajność, osiągi czy ekonomicznośc. Jak ktoś nie zwraca na to uwagi to bierze inny samochód. Ja mam PIP głównie z racji przestronnego wnętrza, ekonomiczności i miejsca produkcji tj. Japonii a nie Turcji czy innego
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fazibazi dnia Dzisiaj o 12:09:35 »
Ja bardziej bym patrzył na przestrzeń wewnątrz niż parametry zewnętrzne, choć jak kto woli.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cris1111 dnia Dzisiaj o 12:00:40 »
No właśnie, kolegom coś się chyba pokićkało, Prius obecnej generacji ma 4,54 długości i 1,76 szerokości, więc jest mniejszy od obecnej Corolli, nie mówiąc już o Avensisie.
Bagażnik o pojemności 505 litrów
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciej Loret dnia Dzisiaj o 11:51:48 »
jeśli będzie w kombi to może. Chciaż nie chce mi się wierzyć aby była taka jak avensis, bo taki właśnie jest prius

Kto moze podac gabaryty priusa? Bo z tych w Sieci wynika, ze auto jest mniejsze od Corolli o Avensis nie wspominajac...
9
Prius / Odp: Kupuję Priusa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fazibazi dnia Dzisiaj o 11:49:12 »
Chyba własnie w tym celu jest to forum a zwłaszcz ten temat.

Tak dokładnie. Nie każdy miałby odwagę przyznać się do błędu a tym bardziej opisywać na forum więc takie posty są esencją doświadczeń zakupowych dla innych przyszłych nabywców.
Znam sam dobrze przysłowie, że "człowiek uczy się całe życie...."

Moim zdaniem Toyota dała równie dużą plamę co ten sprzedający. Nawet większą, bo przez niedbalstwo

Możliwe. Nie chce usprawiedliwiać ASO ale z tego co wiem ASO w PL miały dostęp na pewno do AKCJI SERWISOWYCH i NAPRAW GWARANCYJNYCH w EU. Możliwe, że dopiero od niedawna mogą śledzić również naprawy pogwarancyjne i ogólne działania serwisowe?
10
Auris / Odp: Nakrętki do felg
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carinae20gli dnia Dzisiaj o 11:44:47 »
ciekawe jak to się będzie dało odkręcić po sezonie jak się zapiecze i przyrdzewieje

Do wszystkich nakrętek kół, kiedyś dałem delikatnie po kilka kropli oleju silnikowego i nakrętki nie mają prawa się zapiec i co sezon odkręcają/dokręcają się idealnie. Nie ma też obawy że z powodu oleju odkręcą się w czasie jazdy, bo dokręcone kluczem z siłą 103Nm.
Strony: [1] 2 ... 10