Częsci samochodowe w iParts.pl

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 ... 10
1
Yaris / Odp: Olej yaris II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nierika dnia Dzisiaj o 16:49:18 »
Cześć wszystkim, taka sytuacja: mam od 3 miesięcy Yarisa II 1.0 (2007), który jest z kolei 4 miesiące po wymianie oleju. Zdaje się, że wymiana była tylko na świeży, a nie na nowy typ. Aktualnie mam Mobil 10w40 i zdaje mi się, że szybko idzie... W tej dziedzinie jest początkująca (więc proszę o wyrozumiałość  :cheesy: ) i nie mam żadnego porównania, głębszej wiedzy. Przez ten czas zrobiłam około 2,5 tys. km (dwie dłuższe podróże oraz lokalnie na co dzień) i poziom oleju spadł mi prawie do minimum...  Chyba dość szybko? Jak radzicie, dolewać mu regularnie ten 10w40 i się specjalnie nie przejmować, czy jednak zmienić na coś innego przy kolejnej wymianie (5w30 wedle zaleceń z instrukcji..)?  :o Dodam, że przebieg mam teraz 152 tys., nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów, stukotów itp. Silnik jest dość głośny, szczególnie przy przyspieszaniu, ale to chyba norma w wersji 3-cyl. Pozdr
2
Verso / Odp: Wycieraczki: XTRM czy Aerotwin?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Horus dnia Dzisiaj o 16:40:05 »
No dokładnie: coś się posrało koledze, bo nigdy nie piszę o czymś, czego nie sprawdziłem. :laugh: <taniec>
Idź się trollu paść gdzie indziej - już nie będę odpowiadał na bzdurne zaczepki.   :cool:
 :grin: <kawusia>
3
Yaris / Odp: Yaris II radio
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nierika dnia Dzisiaj o 16:28:25 »
dzięki serdeczne za info. udało mi się namierzyć tę opcję i tak właśnie jest, jak napisałeś. pozdr :)
4
Auris / Odp: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez plu96 dnia Dzisiaj o 16:23:25 »
I to jest odpowiedz?

A szukales juz i nie znalazles?
5
Auris / Odp: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przmor dnia Dzisiaj o 16:14:39 »
A szukales juz i nie znalazles?
6
Auris / Odp: Pokrowce na fotele, folie na klamki i próg bagażnika, gumy na zderzaki i drzwi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Emigracja dnia Dzisiaj o 16:09:56 »
Słuszna riposta  !!!  Po co krytykować  skoro może istnieje taka potrzeba . Cz naprawdę nie można się powstrzymać ?
7
Auris / Odp: toyota auris 1 benzyna 1.6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez teddy dnia Dzisiaj o 16:02:46 »
to może wszystko jest ok,ale wyczyszcze przepustnice na wszelki wypadek
8
Verso / Odp: Wycieraczki: XTRM czy Aerotwin?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez shrek dnia Dzisiaj o 16:00:47 »
Są też forumowe "sralki-mądralki", które czegoś nie sprawdziły/nie spróbowały, a i tak wiedzą lepiej...
9
Auris / Odp: toyota auris 1 benzyna 1.6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sefeld dnia Dzisiaj o 16:00:09 »
U mnie też rano zimny silnik trzeba pokręcić 3-4 sekundy.  Natomiast jeżeli chodzi o falowanie to było na tym forum obficie opisany temat. Powiem, że klima, światła, radio itd skutecznie obciążają silnik i stąd lekkie pływanie
10
Verso / Odp: Gałka/pokrętło do regulacji głośności radia.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arrrrr dnia Dzisiaj o 15:58:41 »
Ale heca! Teraz to mi trochę wstyd. Gadałem z mechanikiem z serwisu Toyoty i powiedział mi że nie da się tego kupić u nich. Dlatego już nawet oficjalnie tam nie dzwoniłem. No ale najwyraźniej wprowadził mnie w błąd.
No nic, ogromne dzięki Darek! I plus za uczciwość ;) 
Gałka zamówiona.
Pozdrawiam!
Strony: [1] 2 ... 10