Toyota Klub

.: GARAŻ :. => Corolla => Corolla TNGA 2019 => Wątek zaczęty przez: bazi w 13 Września 2021, 17:47:09

Tytuł: Corolla, Highlander, Mirai, RAV4,Yaris,Lexus UX - akcja serwisowa
Wiadomość wysłana przez: bazi w 13 Września 2021, 17:47:09
Cytuj
Przedsiębiorca Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Toyota, modele: Corolla, Highlander, Mirai, RAV4 i Yaris oraz Lexus UX, wyprodukowanych w Japonii, Wielkiej Brytanii, Francji, Turcji i Stanach Zjednoczonych od 08.06.2020 r. do 14.07.2021 r., ze względu na błąd aktualizacji oprogramowania moduł wymiany danych DCM (Data Communication Module) nie będzie w stanie nawiązać połączenia alarmowego. Jeżeli dojdzie do spełnienia tych warunków, użytkownik pojazdu nie jest ostrzegany o braku możliwości nawiązania połączenia z numerem alarmowym, z wyłączeniem sytuacji, gdy podejmuje on próbę ręcznego nawiązania połączenia (np. połączenie alarmowe lub połączenie w ramach usług „connected services”).

Kampanią naprawczą objęte są w Polsce łącznie 20 054 samochody.

Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele objętych kampanią samochodów będą zapraszani do Autoryzowanych Stacji Obsługi, w celu zmiany oprogramowania modułu wymiany danych (DCM). W przypadku stwierdzenia uszkodzenia modułu zostanie on wymieniony.
https://www.uokik.gov.pl/powiadomienia.php?news_id=17808
Tytuł: Odp: Corolla, Highlander, Mirai, RAV4,Yaris,Lexus UX - akcja serwisowa
Wiadomość wysłana przez: GrzegorzC w 13 Września 2021, 19:02:24
Jak ktoś niecierpliwy to tutaj może sobie sprawdzić, czy się łapie na akcję: https://www.toyota.pl/service-and-accessories/kampanie-serwisowe i się od razu umówić.

Tytuł: Odp: Corolla, Highlander, Mirai, RAV4,Yaris,Lexus UX - akcja serwisowa
Wiadomość wysłana przez: tomeksp w 13 Września 2021, 20:48:25
Hmm, może po aktualizacji dojdzie trochę informacji w MyT.
Niestety moje auto za stare.