Toyota Klub

.: GARAŻ :. => C-HR => Wątek zaczęty przez: Ma-corolla w 26 Marca 2023, 20:07:55

Tytuł: Obrotowe pokrętło dla radia czy + i - ??? co najbardziej wolicie
Wiadomość wysłana przez: Ma-corolla w 26 Marca 2023, 20:07:55
Witam widzę ze Toyota się nie nauczyła ze bubel w CHR 1 było radio z głośnością + i - i dalej robią modele z radiem touch screen + -
Proszę odpowiadać jak wam najbardziej pasuje regulować głośność w radio nie pytam na kierownicy tylko na konsoli radia .

MODS : To temat na wiele aut CHR , Corolla, Prius , AYGO 22 , może być widoczne dla wszystkich tych marek ... dziekuje !

Ankieta powyzej ! :cool:
Tytuł: Odp: Obrotowe pokrętło dla radia czy + i - ??? co najbardziej wolicie
Wiadomość wysłana przez: Technik w 30 Marca 2023, 10:31:50
Witam.Ja mam pokrętło,moim zdaniem lepsze od przycisków dotykowych ale ja używam tylko sterowania z kierownicy.Dla bezpieczeństwa.
Tytuł: Odp: Obrotowe pokrętło dla radia czy + i - ??? co najbardziej wolicie
Wiadomość wysłana przez: DeLGS w 30 Marca 2023, 10:39:27
Jasne, że pokrętło lepsze niż przyciski.... Ale co na to poradzić nie ma auta idealnego :( Ja na razie czekam na corollę ale też mnie to zasmuciło :/
I pewnie częściej będę korzystać po prostu z przycisków na kierownicy i tyle. Mimo, że w aktualnym aucie mam na kierownicy ale korzystam częściej z pokrętła.
Tytuł: Odp: Obrotowe pokrętło dla radia czy + i - ??? co najbardziej wolicie
Wiadomość wysłana przez: Jacek_63 w 30 Marca 2023, 11:12:33
Wolę pokrętło, ale zdecydowanie więcej używam klawiszy na kierownicy, bo do "telewizora" mam dalej :grin: