Autor Wątek: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?  (Przeczytany 21410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bis24

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3841
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #30 dnia: 05-06-2006, 20:26:42 »
Zniżek się nie łączy tylko liczy się kolejno .Jeśli masz max. w AC za jazdę bezwypadkową to i tak musisz zapłacić 30% składki podstawowej .

TTASZT

  • Gość
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #31 dnia: 06-06-2006, 10:42:06 »
Ja za INTERBLOCK zapłaciłem z montażem ok 1000-1100 (nie pamiętam). Ale zanim się zdecydowałem wysłąłem zapytanie o koszt blokady do wszystkich ASO Toyota w Polsce. Cena z montażem dochodziła do 1600zł. Ja zdecydowałem się na ASO na Bielanach Wrocławskich. Tam mieli najtaniej. Jeszcze w jednym ASO była taka sama cena ale nie pamiętam gdzie. Czas montażu ok 5h. Co do mojego doświadczenia to używam jej ok roku. Raz miałem z nią problem w największe mrozy -25 ^C. Nie mogłem jej deaktywować. Po ok 5 min przy włączonym silniku blokada puściła. Tak zdarzyło się tylko raz. Poza tym nie miałem problemów. Jestem bardzo zadowolony.

Offline SZYMON14

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4796
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #32 dnia: 06-06-2006, 15:16:17 »
Ja za INTERBLOCK zapłaciłem z montażem ok 1000-1100 (nie pamiętam). Ale zanim się zdecydowałem wysłąłem zapytanie o koszt blokady do wszystkich ASO Toyota w Polsce. Cena z montażem dochodziła do 1600zł. Ja zdecydowałem się na ASO na Bielanach Wrocławskich. Tam mieli najtaniej. Jeszcze w jednym ASO była taka sama cena ale nie pamiętam gdzie. Czas montażu ok 5h. Co do mojego doświadczenia to używam jej ok roku. Raz miałem z nią problem w największe mrozy -25 ^C. Nie mogłem jej deaktywować. Po ok 5 min przy włączonym silniku blokada puściła. Tak zdarzyło się tylko raz. Poza tym nie miałem problemów. Jestem bardzo zadowolony.


Witam!

Dzięki za odpowiedz a jak z AC skozystales na tym  mozesz napisac w jakiej firmie jestes ubezpieczony?

                                                                                                            Pozdrawiam


Yaris 1.3 2005 r., Auris 1.6 2010 r., Auris 1.3 2012 r.

chojnac

  • Gość
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #33 dnia: 07-06-2006, 09:00:38 »
Jak się dowiedziałem w ASO do nowych Yarisów z silnikiem benzynowym nie montują blokad interblok. Są one dostępne tylko dla silników disel. Czyli będzie trzeba zostać przy standardowej blokadzie mechanicznej.

Offline SZYMON14

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4796
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #34 dnia: 07-06-2006, 12:01:41 »
Wreszcie znalazlem............ ;D http://www.interblok.com/?go=nowosci  gdyby ktoś potrzebowal ;)

                                                                                           PZDRAWIAM


Yaris 1.3 2005 r., Auris 1.6 2010 r., Auris 1.3 2012 r.

TTASZT

  • Gość
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #35 dnia: 08-06-2006, 07:42:23 »
Cytuj (zaznaczone)
Witam!

Dzięki za odpowiedz a jak z AC skozystales na tym  mozesz napisac w jakiej firmie jestes ubezpieczony?

                                                                                                            Pozdrawiam

Sprawdziłem Fa z blokade dokładnie zapłaciłem 1038zł. Jestem obecnie ubezpieczny w PZU i skorzystałem z tych 40% zniżki za AC od kradzieży. OK. 50zł zapłaciłem mniejsze ubezpieczenie dzięki tej blokadzie.

wojti

  • Gość
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #36 dnia: 08-06-2006, 16:42:16 »
Czyli jesteś 988 w plecy  :D

Offline SZYMON14

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4796
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #37 dnia: 08-06-2006, 18:37:57 »
Czyli jesteś 988 w plecy  :D

Lepiej bym tego nie ują ;D

Ale z drogiej strony czowiek mam spokojna glowe ;D ;D ;D


Yaris 1.3 2005 r., Auris 1.6 2010 r., Auris 1.3 2012 r.

wojti

  • Gość
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #38 dnia: 08-06-2006, 22:38:24 »
A tak poważnie, to bardziej przekonuje mnie ten system DNA Auto niż jakieś blokady, laski,alarmy itp itd.  http://www.interblok.com/?go=oferta&id=dna

bubblegum

  • Gość
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #39 dnia: 21-09-2010, 20:50:43 »
sparaliżował mnie ze strachu ten temat. mam mętlik w głowie i najchętniej schowałabym go do schronu na wieki wieków :)
z tego co wywnioskowałam najlepiej blokadę zapłonu i ewentualnie dna? ktoś miał może jakoś ostatnio z tym styczność? jaki rząd cenowy? z góry dziękuje!

Offline plamm

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: pytanie: alarm, blokada skrzyni czy immobilizer ?
« Odpowiedź #40 dnia: 05-10-2010, 20:28:07 »
sparaliżował mnie ze strachu ten temat. mam mętlik w głowie i najchętniej schowałabym go do schronu na wieki wieków :)
z tego co wywnioskowałam najlepiej blokadę zapłonu i ewentualnie dna? ktoś miał może jakoś ostatnio z tym styczność? jaki rząd cenowy? z góry dziękuje!
Nie ma się co stresować ja niedawno kupiłem auto i miałem do wyboru jedno z zabezpieczeń: autoalarm albo blokada skrzyni.
Decyzja: (autoalarm)Jak mają Tobie buchnąć auto to i tak to zrobią wiec tak naprawdę jestem zdania po co montować blokadę i dewastować wnętrze tą blokadą (mam na myśli jakieś tam wiercenie - bo przecież inaczej nie da się jej zamontować ) jak usuniecie jej to podobno chwila (ciekły azot i młotek), wiec postaw na autoalarm i dodatkowo dobre AC no i może jeszcze jak chcesz pstryczek.
Ja za bardzo nie lubię jak kupuje nowy samochód i już co grzebią, wiercą itd.
p.s. każdy ma prawo do swojego zdania.
Pozdrawiam Łukasz
Auris 2010 FL 1.4 D4D 90KM 5D Terra


 

Beesafe.pl