Autor Wątek: Y T-Sport - warto!  (Przeczytany 43114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

racer

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« dnia: 30-11-2004, 17:51:30 »
Witam wszystkich,

byc moze juz niedlugo zdradze swoja Honde i stane sie pełnoprawnym czlonkiem tego forum. Mam zamiar kupic Yarysa T-Sporta, ale zanim to zrobie, wielka prosba do Was. Mam 2 typy, ale nie wiem ktorego (i czy wogole ktoregos z nich) wybrac.
Czy wiecie cos na temat samochodu sprzedawanego przez Toyote Bytom (czarny T-Sport). Nie potrafie wstawiac skomplikowanych linkow a nie chce narobic bardzaszki, ale samochod mozna obejrzec na stronie www.toyota-bytom.auto.com.pl

Drugim moim typem jest Yaris sprzedawany przez Toyote Włochy w Warszawie.

Może ktoś z Was zna te samochody i mógłby coś powiedzieć na ich temat?
A może znacie jakiegoś innego T-Sporta który jest do sprzedania i którym warto sięzainteresować?

Bede wdzieczny za sugestie.

Pozdrawiam
Racer

wwtcka

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #1 dnia: 30-11-2004, 20:49:34 »
o ile pamiętam ten z Bytomia wystawiony już jest chyba od roku, o ile dobrze pamiętam bo kiedyś na forum był wątek gdzie śledzono ciągłą obniżkęceny tego egzemplarza pewnie z uwagi na bardzo małe zainteresowanie

Nikolas

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #2 dnia: 30-11-2004, 23:04:32 »
Yarisów TSów generalnie w PL jest b.mało i jak już ktoś sprzedaje to trzeba to dokładnie zbadać (chodzi mi o to czy samochód nie jest powypadkowy i jakie jest dokładnie jego pochodzenie)..no i trafić na dobry ekzemplarz w dobrej cenie jest ciężko...

A mam pytanie...co cięskłoniło do tego aby kupić akurat Yarisa TS...


p.s. już sięniedoczekam kiedy będe mógł sięzmierzyć z Yarisem TS :abadgrin

racer

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #3 dnia: 30-11-2004, 23:46:28 »
Zarowno ten z Bytomia jak i ten z Warszawy sa podobno bezwypadkowe (jak twierdza wlasciciele). Bytomski bym jedynie "stukniety na parkingu w drzwi, ktore zostaly wymienione".  Oba salonowe, na gwarancji. Ten z Bytomia jest wlasnoscia tamtejszego salonu Toyoty (zastanawiam sie czy nie byl dyzurnym samochodem do dawania w palnik). Oczywiscie jesli sprawa sie wyklaruje dokladnie je sprawdze - na pewno nie bede kupowal kota w worku.

A co mnie sklonilo do TS'a? Przyziemne sprawy... Moja zona postanowila zaczac jezdzic samochodem, z czego bardzo sie ciesze (imprezy wreszcie nabiora innego wymiaru :)), a hondy sie po prostu boi ze wzgledu na jej gabaryty (hondy a nie zony). Probowala jezdzic ale samochod jest po prostu za duzy. Dlatego wybierajac pomiedzy sympatia do hondy a szczesliwym pozyciem malzenskim postawilem na kompromis - maly samochod dajacy duza przyjemnosc z jazdy. I mam nadzieje, ze Yaris TS wlasnie taki jest i zrekompensuje mi rozstanie z Accordem, ktory nigdy mnie nie zawiodl i ktorego bardzo lubie.

P.S I jesli kupie w koncu TS'a to obiecuje dac Ci Nikolas mozliwosc zmierzenia sie z drugim TS'em. Choc nie planuje na razie zadnych przerobek, wiec wynik konfrotntacji z Twoim legendarnym juz Yarisem jest z góry przesądzony :))

tunix

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #4 dnia: 01-12-2004, 00:11:09 »
IMHO ciężko będzie Ci przesiąść z auta wielkości Accorda na Yarisa. Ja sam jeżdżęCorollą TS, którą opisywałem Ci na PW i za kilkanaście dni przesiadam sięwłaśnie na Accorda :) bo brakuje mi komfortu, który daje większe auto. Postaraj sięodbyć dłuższą szybką przejażdżkęczy to YTS czy CTS najlepiej po niezbyt równej drodze to zobaczysz o co mi chodzi.

Jeśli miałbyś brać auto używane przez salon i pewnie testowane przez ludzi to sprawdź dokładnie sprzęgło. Czujnik grubości lakieru warto zorganizować w obu przypadkach.

Pozdr,
tx

alan03

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #5 dnia: 01-12-2004, 00:28:56 »
Racer już piszęCi na priva wiadomość :roll:

Nikolas

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #6 dnia: 01-12-2004, 01:08:37 »
Właśnie zapomniałem dodać że Yaris TS jest bardzo twardy i ma mały rostaw osi więc plomby wylatują...mój brat ma Honde Civic Type-R i ona ma bardziej komfortowe zawieszenie niz Yaris TS - ale coś za coś...więc musisz przejechać siętakim autkiem i dopiero będziesz wiedział o co chodzi ..jak napisał tunix...no i fakt z Accorda na Yarisa..hmm będzie ciężko, ale jak lubisz szybkie małe autka to będzie to strzał w 10-ke!!! Ten samochód po prawie 3 latach nigdy mi sięnie znudził i pomimo twardego zawiasu, śmiesznego wyglądu i tandetnych plastików daje multum pozytywnych emocyj!

A jakie mają miny kierowcy np. Mercedesa S-Classe 320, lub Vectry 2.5 V6 kiedy cichociemny Yaris im odjeżdza :twisted:

racer

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #7 dnia: 01-12-2004, 10:45:48 »
Rzeczywiscie troche boje sie tej przesiadki, ale coz... Raz sie zyje. Jezdzilem juz YTS`em i musze powiedziec ze nie bylo zle... W sumie jestem przyzwyczajony do malych dosc szybkich samochodow bo jako "drugi samochod" kilka lat temu mialem Renault 5 GTE i bardzo sobie go chwalilem. Mam tez ogromny sentyment do tego autka i po trosze licze ze Yaris bedzie mi go przypominal (oczywiscie w kwestii wlasciwosci jezdnych a nie awaryjności :))
Poza tym na razie przesiadka nie jest jeszcze pewna... Ale podoba mi sie to forum i chetnie bym tu zagoscil na dluzej!

Pozdrawiam,
Racer

FOKA

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #8 dnia: 01-12-2004, 17:30:19 »
kiedys w jakies gazecie widzialem yarisa ts z zalozona turbina. byl to ktos z polski. samochod mial 140KM

Offline Deeno

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 522
  • Płeć: Mężczyzna
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #9 dnia: 01-12-2004, 18:01:33 »
Ej - Accorda to bym na yarisa nie zamienil.
No chyba ze jakis stary rocznik (accorda oczywiscie)
Przykumaj te kocie ruchy - coco jumbo i do przodu.
Carina E + Nissan Micra K11 (Balbinka)
Moja Carina E - wykres z hamowni

adi

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #10 dnia: 01-12-2004, 18:09:57 »
a ja bym wolal yarisa TS :-DD nic nei zastapi min miajanych ludzi :D

Offline Deeno

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 522
  • Płeć: Mężczyzna
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #11 dnia: 01-12-2004, 18:15:01 »
Cytat: adi
a ja bym wolal yarisa TS :-DD nic nei zastapi min miajanych ludzi :D


Nic nie zastapi wygodnego samochodu o eleganckim wygladzie. I z mocnym silnikiem.
Przykumaj te kocie ruchy - coco jumbo i do przodu.
Carina E + Nissan Micra K11 (Balbinka)
Moja Carina E - wykres z hamowni

adi

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #12 dnia: 01-12-2004, 18:17:12 »
Cytat: Deeno
Cytat: adi
a ja bym wolal yarisa TS :-DD nic nei zastapi min miajanych ludzi :D


Nic nie zastapi wygodnego samochodu o eleganckim wygladzie. I z mocnym silnikiem.


to Twoje zdanie a kazdy ma inne :adiabelek

Jackal

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #13 dnia: 01-12-2004, 18:36:55 »
Racer
Czy nie możesz sprowadzić sobie auta z jakiegoś normalnego kraju ??? Będziesz miał większą pewność co kupujesz, jak i gdzie auto było użytkowane. Tak tylko pytam, ja bym wziął tego z Wawy, bo na miejscu mógłbyś ich męczyć w razie problemów (oby nie).

racer

  • Gość
Y T-Sport - warto!
« Odpowiedź #14 dnia: 01-12-2004, 19:49:10 »
Jackal, sprawdzalem ile kosztuja YTS'y w Niemczech i mam wrazenie ze nie oplaca sie sprowadzac, szczegolnie przy aktualnie dosc mocnym euro. Ceny zaczynaja sie od 9.500 euro a koncza na 15.000 euro (na mobile.de) - samochody oczywiscie bezwypadkowe. Strasznie drogo, ale widac cenia tam te toyotki.

Racer


 

Beesafe.pl