Autor Wątek: Czas realizacji zamówienia - RAV4 2024 - MY24  (Przeczytany 276996 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Norman888

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Samochód:: RAV4 Exe AWD
Odp: Czas realizacji zamówienia - RAV4 2024 - MY24
« Odpowiedź #1965 dnia: 15 Lutego 2025, 10:13:25 »
Tak dokładnie jest. By wyjść z tego trybu w przypadku stricte toyotowskich produktów (nie-kooperacja) należy przestawić stosowny bezpiecznik. Do tego mają obowiązek ładowania aku podczas transportu co 30 dni, mają konkretne wytyczne i pogrubioną czcionką wypisane że nieprawidłowa konserwacja przyczyni się do spadku pojemności i przerzuci się bezpośrednio na użytkownika pojazdu. W każdym razie wytyczne są jasne.
Taka sama procedura kontroli i ładowania aku obowiązuje również dilera podczas przechowywania, doposażenia i wydania pojazdu. Sytuacja gdy auto nie odpala podczas wydania wdlg mnie jest jakby zaprzeczeniem powyższego
Dziękuję za obfite info o tej kwestii. Natomiast przemyśle sprawę i przed odbiorem podrąże temat aku ze sprzedawcą a po odbiorze i tak sam posprawdzam.


 

www.ucando.pl

www.gotujesie.pl