Autor Wątek: sygnal dzwiekowy - zapalone swiatla  (Przeczytany 2682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agula

  • Gość
sygnal dzwiekowy - zapalone swiatla
« dnia: 18-05-2006, 12:42:52 »
witam,
mam starletke z 93 r. i zastanawiam sie w jaki sposob syganlizuje, ze nie wylaczylam swiatel zamykajac samochod. na tablicy rozdzielczej nie ma lampki ktora by sygnalizowala ze swiatla sa zapalone (no przynajmniej moim zdaniem nie ma). jest jakis czarny, gumowy guzik w drzwiach. moze to sygnal dzwiekowy? jesli tak to nie dziala. jak sie do niego zabrac zeby go naprawic?

kitza

  • Gość
Odp: sygnal dzwiekowy - zapalone swiatla
« Odpowiedź #1 dnia: 18-05-2006, 13:58:46 »
Nie zgaszenie świateł sygnalizowane jest dźwiękiem.
Guzi w drzwiach służy raczej do gaszenia światła w "suficie" w momencie zamknięcia drzwi.
U mnie dźwięk dochodzi gdzieś spod kierownicy. Jak nie zapomnę to zajrzę tam wieczorkiem i postaram się zlokalizować brzęczyk.

Pozdrawiam

Offline tomwasz

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sygnal dzwiekowy - zapalone swiatla
« Odpowiedź #2 dnia: 18-05-2006, 14:12:50 »
W razie czego to mam tą kostkę co brzęczy. Sygnał włącza się gdy światła są zapalone a drzwi otwarte, jak drzwi są zamknięte to milczy. Na tej kosteczce napisane jest coś takiego: "RELAY LIGHT REMINDER". Mam nadmiarową bo kupowałem przerywacz a sprzedającemu się coś pomyliło i wysłał to właśnie. Nie wiem czy działa, podejrzewam że tak. Znajduje się to "w nogach" kierowcy, nieopodal bezpieczników. W razie czego odezwij się Agula to się dogadamy! Pozdrawiam!

agula

  • Gość
Odp: sygnal dzwiekowy - zapalone swiatla
« Odpowiedź #3 dnia: 18-05-2006, 14:24:31 »
dzieki, zajrze sobie dzis "pod kierownice" :)


 

Beesafe.pl