Autor Wątek: Potrzebuje dokładnych danych technicznych  (Przeczytany 1540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin2983

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Potrzebuje dokładnych danych technicznych
« dnia: 12-11-2006, 19:47:35 »
Witam wszystkich.

Mam starletke EP82 1.3 z 94 roku. Szukam do niej danych techniczych ale nie takich podstaw jak pojemność silnika czy moc bo to jest wszędzie. Interesują mnie przełożenia biegów, przekładni głównej, średnica zewnętrznej i wewnętrznej okładziny sprzęgła, średnica cylindrów, stopień sprężania, ciśnienie sprężania itp. Ma ktoś może link do jakiejś strony z takimi danymi? Może być w dowolnym języku. Albo mozę ktoś ma jakąś książke z takim danymi to chętnie odkupie. Będe bardzo wdzięczny :-) Jeśli ktoś ma jakieś dane i ma ochote sie ze mną podzielić to niech pisze marcin2983@o2.pl Z góry dzięki. Wkońcu starletki to najlepsze autka :grin:

Offline szfystack

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 446
  • Płeć: Mężczyzna
    • zdjęcia...zdjecia...zdjęcia...
Odp: Potrzebuje dokładnych danych technicznych
« Odpowiedź #1 dnia: 14-11-2006, 01:05:17 »
dane dotyczące silnika będą takie same dla starletki i rolki E9 z silnikiem 2E-E :)
Jeśli chcesz drobinkę z potrzebnych danych to na początek tu:
http://www.toyotaclub.hg.pl/modele.htm

pozdr. Szfystack

Offline marcin

  • Junior Administrator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
Odp: Potrzebuje dokładnych danych technicznych
« Odpowiedź #2 dnia: 14-11-2006, 12:55:19 »
będziesz się doktoryzował z 2E-E ?? :D

jak chcesz, to napisz mi maila, to Ci pomierzę nawet średnicę panewek na wale, ilość zębów na kołach rozrządu i skoki zaworów :grin:

pzdr
3VZ.pl



Offline marcin2983

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Potrzebuje dokładnych danych technicznych
« Odpowiedź #3 dnia: 15-11-2006, 16:38:35 »
Ten link toyotaclub.hg.pl już znam. Haha nie będe sie doktoryzował z tego tylko w ramach pracy przejściowej na polibudzie mam policzyć układ napedowy do autek 1.3 o podobnej mocy jak starletka i pomyśłałem że dobrze by było o własnym aucie. Od razu czegoś sie o nim dowiedzieć:-)


 

Beesafe.pl