Autor Wątek: Promocje w salonach Toyoty  (Przeczytany 26070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ayrsen

  • Gość
Promocje w salonach Toyoty
« dnia: 19-07-2006, 08:54:19 »
Wakacyjne promocje w salonach Toyoty:

- avensis - rabat 5000 zł
- aygo, corolla - gwarancja na 1 mln km lub 4 lata jazdy
- corolla verso - rabat 4500 zł

ayrsen

  • Gość
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #1 dnia: 28-08-2006, 19:51:43 »
Od 21 sierpnia 2006 roku w salonach Toyoty wprowadzono nową promocję /obowiązuje do odwołania/ - do modeli Avensis i RAV4 klient może dokupić wyposażenie dodatkowe w niższej cenie.

Avensis Terra, Luna - Pakiet PLUS - Felgi aluminiowe + chlapacze + końcówka rury wydechowej za 1383,82 pln.
Avensis Terra, Luna, Sol, Sol Plus - Pakiet TECH - Zestaw Bluetooth + czujnik parkowania za 774,65 pln.
Rav4 Luna, Sol, Prestige, X - Pakiet Adventure - Przednia osłona zderzaka + progi boczne za 873,04 pln.
Rav4 Luna, Sol - Pakiet PLUS - Skórzana tapicerka (beżowa lub czarna) + Bluetooth za 2813,92 pln.

ayrsen

  • Gość
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #2 dnia: 18-09-2006, 21:16:59 »
Od 11 września 2006 w salonach Toyoty trwa promocja na model Avensis przed FL - 9 tys. PLN rabatu /a wg. wielu opinii, Ave T25 przed FL jest dodatkowo ładniejsza... ;)/ Wcześniej dealerzy oferowali rabat w wysokości 5 tys. PLN.

Dodatkowo, również juz od tygodnia w salonach Toyoty czeka na zainteresowanych zakupem modelu Corolla Verso atrakcyjna oferta kredytowa - przy zakupie Corolli Verso, klient może skorzystać z kredytu 50/50. Kredyt na 12 m-cy, oprocentowanie nominalne w skali roku 0%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania - 7,5%, prowizja 0%.

ayrsen

  • Gość
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #3 dnia: 24-10-2006, 20:29:02 »
Aygo i Corolla na raty

Toyota przygotowała nową ofertę na sfinansowanie zakupu samochodu. Teraz właścicielem Aygo można zostać, wpłacając 9900 zł, a Corolli 19 900 zł (niezależnie od wersji). Resztę ceny auta dopłacamy po roku bez prowizji i odsetek.

Offline TeRmiT

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 869
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #4 dnia: 02-11-2008, 17:17:33 »
Nie chcę zakładać nowego tematu i do końca nie wiem gdzie zadać to pytanie więc zdecydowałem, że tutaj spróbuje :)
Moje pytanie brzmi czy są osoby tutaj na forum które orientują się kiedy w salonach Toyoty rozpoczyna się tzw boom na wyprzedaż aut z tego rocznika?
Pytam bo ojciec przymierza się akurat teraz do kupna samochodu, a szlag trafia człowieka jak później dowiaduje się że gdyby poczekał miesiąc to kupiłby za tą samą cenę samochód w lepszej wersji wyposażenia  :cool:

Offline kafara1

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1508
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pogwarancyjna naprawa i konserwacja okien marki SCHUCO
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #5 dnia: 02-11-2008, 17:31:54 »
ostatnio padło takie pytanie w wątku: Na kawie u administracji:)

odpowiedź była taka:
pewnie pod koniec roku i początek następnego, są wyprzedaże rocznika 2008,
ale teraz na bieżąco są jakies promocje..

janmor

  • Gość
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #6 dnia: 02-11-2008, 20:06:38 »
Nie chcę zakładać nowego tematu i do końca nie wiem gdzie zadać to pytanie więc zdecydowałem, że tutaj spróbuje :)
Moje pytanie brzmi czy są osoby tutaj na forum które orientują się kiedy w salonach Toyoty rozpoczyna się tzw boom na wyprzedaż aut z tego rocznika?
Pytam bo ojciec przymierza się akurat teraz do kupna samochodu, a szlag trafia człowieka jak później dowiaduje się że gdyby poczekał miesiąc to kupiłby za tą samą cenę samochód w lepszej wersji wyposażenia  :cool:

Tak tak ja też jestem żywo zainteresowany tymi wyprzedażami, ale dzisiaj kupiłem sobie AutoŚwiat a tam informacja o tym że Toyota ma mniejsze auta już wyprzedane i że beda podwyżki od przyszłego roku do 8 % na nowe modele!!!!

Tak wiec trzeba się spieszyć jeżeli się chce jeszcze w miare tanie auto - ja atakuję Avensisa D4D 2.2  :grin: czarny wagon  :grin:

Offline TeRmiT

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 869
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #7 dnia: 03-11-2008, 19:44:53 »
Właśnie też się już zorientowałem z tymi "promocjami" Toyota to chyba jeden z wyjątków wśród producentów, gdy inni obniżają Toyota podwyższa :|
Jeszcze wczoraj (tzn w poprzedni dzień roboczy) gdybym kupował Aurisa zapłaciłbym 1.300zł mniej, dokładnie dzisiaj Toyota zaczyna podnosić ceny i po nowym roku one znów wzrosną co jest pewne niemal na 99%.
Tak więc kto też poluje niech się śpieszy  :cool:

Offline bis24

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3841
  • Płeć: Mężczyzna
« Ostatnia zmiana: 04-11-2008, 19:41:57 wysłana przez bis24 »

Offline herkules

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #9 dnia: 05-11-2008, 20:51:29 »
korzystałem z wyszukiwarki i nie znalazłem podobnego wątku dlatego pozwoliłem sobie otworzyć nowy - jeśli się mylę to "przestawcie" mnie na właściwy tor...
pytanie do tych z Was którzy mają doświadczenie z zakupem kolejnej Toyoty - jakie otrzymaliście na wejściu upusty (mówię o nowych samochodach) albo jakie wynegocjowaliście u dealerów? Na co można liczyć w kasie, może jakieś wyposażenie dodatkowe bez dopłaty?

wydaje mi się że ten wątek tyczy się zapytania zawartego w poście
rzeczywiście trudno go znaleśdź za pomocą wyszukiwarki dlatego z chęcią pomogłem
kafara1

« Ostatnia zmiana: 05-11-2008, 23:27:52 wysłana przez kafara1 »

Offline Rolf

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 644
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #10 dnia: 06-11-2008, 07:17:23 »
Z ceny  nigdy mi się nie udało zejśc. Natomiast na wejściu masz wyposażenie o wartości 2% ceny auta.

Offline TeRmiT

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 869
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #11 dnia: 06-11-2008, 17:25:21 »
Dokładnie z ceną nie zejdziesz, nawet gdy ostatnio z ojcem jeździłem bo szukał nowego auta pojechaliśmy celowo do tego samego salonu gdzie wcześniej zakupiliśmy Yarisa i też za dużo rabatami nie rzucali :) Pod względem oferowanych dodatków to niestety Toyota słabo wychodzi w porównaniu z innymi markami, a ostatnio naprawdę dużo zwiedziłem salonów.
O ile dobrze pamiętam co oferowali nam w Toyocie do Aurisa to oczywiście każdemu wciskają dywaniki, autoalarm + przyciemniane szyby ewentualnie do tego 2 opony zimowe, a za drugie dwie bym musiał dopłacić. Jednym słowem n/c <zalamka>

ToyMan

  • Gość
Odp: Promocje w salonach Toyoty
« Odpowiedź #12 dnia: 13-11-2008, 15:21:06 »
Na negocjacje cenowe nie ma co liczyć. Dają najwyżej - jak już ktoś pisał - dodatki (autoalarm, dywaniki itp).
Czaję sie na zakup nowego Avensisa.
Byłaby to trzecia nowa kupowana u tego samego dealera Toyota.
Dzisiaj już do mnie dzwonili (po wypełnieniu formularza na stronie Toyoty) z wiadomością, że już niedługo przyślą cenniki.
Jestem ciekawy tych cen. Nie liczę na rewelacje.
Pewnie pozostanie dylemat: Honda Accord czy Mazda 6. Interesuje mnie automat benzyna.


 

Beesafe.pl