.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Corolla/Auris News

<< < (40/41) > >>

marioo2:

--- Cytat: don_pazurro w 28-12-2015, 16:02:31 ---Kolega z redakcji powoził Auriską z nowym silnikiem 1.2 t, a o jego wrażeniach można poczytać tu:

http://testysamochodowe.pl/toyota-auris-1-2-d4-t-comfort-fl-test/

--- Koniec cytatu ---
Całkiem dobry tekst, dzięki za link :good:

xavi:
Zastanawiam się, nad tym w jaki sposób zabezpieczyć lakier w tym autku, aby wytrzymało możliwie najdłużej w jak najlepszym stanie. Jakieś propozycje, sugestie?

pastorr:

--- Cytat: xavi w 15-08-2018, 17:02:11 ---Zastanawiam się, nad tym w jaki sposób zabezpieczyć lakier w tym autku, aby wytrzymało możliwie najdłużej w jak najlepszym stanie. Jakieś propozycje, sugestie?

--- Koniec cytatu ---

Możliwości jest co najmniej kilka. Najbardziej podstawową opcją jest wosk. Warto woskować auto minimum 2-3x w roku. A jak ma się czas i możliwości to nawet częściej.
W ochronie lakieru bardzo dobrze sprawdza się również powłoka kwarcowa, ale najlepszy efekt ochronny przynosi folia, która po zamontowaniu jest w zasadzie niewidoczna na lakierze, a przy tym efektywnie chroni go przed skutkami atmosferycznymi, ptasimi odchodami i chemią stosowaną na drodze. Więcej informacji na temat folii ochronnej znajdziesz np tutaj: https://car-spa.pl/uslugi/folia-ochronna/

Rysh:
A taka folia cięzko sie zaklada? Czy po czasie jej brzegi nie "zawijają" się?

170779:
Witam !

Czy ktoś z użytkowników słyszał o Wyprzedaży samochodów TOYOTY z rocznika 2018 ? Wiem że w zeszłym roku był to 1 listopad, może ktoś coś więcej słyszał ?  :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej