Autor Wątek: Corolla/Auris News  (Przeczytany 163617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #45 dnia: 14-11-2005, 14:08:06 »
Media lubią dokopywać najlepszym (to tak jak my ;-) ) ale na Twoim miejscu nie przejmowałbym się. Jeśli usterka dotyczy Twojego modelu, to dostaniesz list polecony z TMP z zaposzeniem do serwisu.

Toyota nie zachowuje sięjak Panzerwagen, który potrafi przyznać sięoficjalnie, że wykryto usterki i ... nie robić niczego więcej.

Bartek72

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #46 dnia: 17-11-2005, 07:09:03 »
"Auto Swiat" podal (za angielskim magazynem Autocar), ze premiera nowej Corolli zostala przesunieta o kolejne pol roku. Ma to zwiazek z nowym modelem Civica, ktory lekko zaskoczyl bosow Toyoty (i nie tylko zreszta ich).
Corolla ma zostac jeszcze przeprojektowana, aby przy nowej konkurencji nie prezentowala sie niemodnie.

Bartek72

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #47 dnia: 17-11-2005, 07:09:42 »
"Auto Swiat" podal (za angielskim magazynem Autocar), ze premiera nowej Corolli zostala przesunieta o kolejne pol roku. Ma to zwiazek z nowym modelem Civica, ktory lekko zaskoczyl bosow Toyoty (i nie tylko zreszta ich).
Corolla ma zostac jeszcze przeprojektowana, aby przy nowej konkurencji nie prezentowala sie niemodnie.

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #48 dnia: 17-11-2005, 12:49:39 »
Na miejscu Toyki nie przejmowałbym się"kosmicznym" Civikiem.

Honda jakoś nie może trafić w klientów. Dwie generacje do tyłu mieli Civiki sportowe, tylko angielska wersja 5d liftback była ugrzeczniona. Obecna wersja byłą dla kapeluszników (wysoka i nudna), za to najnowszy model zrobili kosmiczny.

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #49 dnia: 21-11-2005, 12:39:18 »
Kilka szpiegowskich fotek spekulujących jak może wygladać następna generacja Corolli.

Oto jedna z propozycji, choć jak sięspekuluje może być jedynie głębokim faceliftingiem obecnego modelu:





A tu inna propozycja, tym razem sedan, chociaż tak prawdopodobnie będzie wyglądać bazujący na Corolli model Matrix:




Tutaj macie wnętrze Corolli następnej generacji:




Ponieważ Honda zaskoczyła (podobno, bo nie jest to moja opinia) konkurentów nowym kosmicznym Civikiem, mówi się, że premiera Corolli została przesunięta o kilka miesięcy, żeby coś tam jeszcze pozmieniać, poprawić, przerobić w przysżłym modelu.

Obejrzyjcie zatem bardziej "kosmiczną" nową Corollę3d i 5d - taką chętnie bym kupił:D :



pankuba

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #50 dnia: 21-11-2005, 15:12:43 »
Cytat: Jackal

Tutaj macie wnętrze Corolli następnej generacji:


ufff zegary w normalnym miejscu, a nie na środku

Yaga

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #51 dnia: 21-11-2005, 23:22:24 »
Ta kosmiczna fajna, ale bardziej podoba mi sięw wersji 3d.   :)  
W tych "szpiegowskich" nie podoba mi siętył.   :cno

Spro-ket

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #52 dnia: 21-11-2005, 23:50:40 »
Cytat: Yaga
Ta kosmiczna fajna, ale bardziej podoba mi się w wersji 3d. Smile
Super fajna .  :bdance  , ale ja wolałbym 5-kę.
Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia.
Przyzwyczaiłem się do dłuższych.
« Ostatnia zmiana: 26-02-2006, 23:04:10 wysłana przez Spro-ket »

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #53 dnia: 22-11-2005, 08:55:51 »
Cytat: Spro-ket
Punkt widzenia zależny od punktu siedzenia.


A ja myślałem, że wszyscy siedzimy za kierownicami ;-)

Ja oczywiście też 5d ... albo coś większego  :roll:

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #54 dnia: 22-11-2005, 11:23:37 »
Ech, nikt sięnie zorientował???

Ostatnie zdjęcia to concepr FSC, jednak uważa się, że nowa Corolla powstanie właśnie na bazie tego modelu.

Jeszcze kilka fotek FSC  :arrow: http://www.japanesecarfans.com/photos.cfm/photoid/3051026.002/toyota/1.html

Spro-ket

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #55 dnia: 23-11-2005, 00:12:19 »
Fajna i tyle    :wink: 
Tylko dlaczego wolant po złej stronie ?    :? 
Nie przejdzie w Polsce  -  poleć przeprojektować    :twisted:
« Ostatnia zmiana: 26-02-2006, 23:04:55 wysłana przez Spro-ket »

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #56 dnia: 23-11-2005, 11:41:21 »
Zaraz poprawię, tylko odpalęPhotoShopa ;-)

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #57 dnia: 26-02-2006, 21:42:17 »
Czy ktos moze powiedziec jak to jest z ta nowa corolla czy wystartuje w rajdzie WRC ?????
Ta ostatnia bardzo sie podoba i Civic wcale nie jest kosmiczny jest bardzo Fajny i na czasie !!!!!!
Przeciez mamy juz 2006 rok to co wy chcecie samochody ktore wygladaja jak VW Golf ?
Chyba nie i ciesze sie ze Honda sprzedaje taka Civic to poruszy reszte Konstruktorow ktorzy zatrzymali sie w czasie i 17 wieku !!!
Pozdrawiam  ;D
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power

adi

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #58 dnia: 27-02-2006, 22:58:46 »
nowy civik to mi z tylu przypomina lanosa po tuningu ;D ;D ;D

Jackal

  • Gość
Odp: Corolla/Auris News
« Odpowiedź #59 dnia: 28-02-2006, 11:33:53 »
... ciesze sie ze Honda sprzedaje taka Civic to poruszy reszte Konstruktorow ktorzy zatrzymali sie w czasie i 17 wieku !!!

Naprawdę??? Co z tego "kosmicznego" wyglądu, kiedy dają gówniane silniki i ceny. Najmniejszy 1.4 ma tylko 82 KM, to jest 17 wiek !!! Potem wielki przeskok do 1.8 140 KM, a co pomiędzy 82 i 140 KM ???

Clarkson doskonale opisał nowego Civica, jako auto dla ... emerytów. Młodzi nie dadzą się oszukać samym wyglądem, a emeryci będą kupować Civiki, żeby uchodzić za młodszych ;-)


 

Beesafe.pl