Autor Wątek: Pomocy! Pytanie do posiadaczy starletki ze wspomaganiem.  (Przeczytany 2332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andrzejbz

  • Gość
Niedawno wstawiłem wspomaganie do mojej starletki, niby wszystko działa dobrze ale... no właśnie wydaje mi się że wspomaganie powinno działać lżej tzn że można kręcić kierownicą dosłownie małym paluszkiem. Pozostała mi jedna drobnostka która mi nie daje spokoju a mianowicie na listwie kierowniczej (maglownicy) jest wkręcony czujnik (bodaj podciśnienia). z którego wychodzą dwie rurki ( w corolli napewno są tam nałożone dwa przewody gumowe, ale ten czujnik jest na pompie), na które nałożone są chyba dwa przewody gumowe które nie wiem gdzie podłączyć. Jeśli ma ktoś starletkę EP91 to proszę o pomoc i ewentualne zdjęcia jak to jest zrobione. Będę bardzo wdzięczny.

Offline mechu

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5252
  • Płeć: Mężczyzna
    • Meszyński Car Audio
Odp: Pomocy! Pytanie do posiadaczy starletki ze wspomaganiem.
« Odpowiedź #1 dnia: 22-05-2007, 22:18:09 »
Jak chcesz to pokaze ci gdzzie ida te przewody w corolli (sa na wierzchu)

andrzejbz

  • Gość
Odp: Pomocy! Pytanie do posiadaczy starletki ze wspomaganiem.
« Odpowiedź #2 dnia: 22-05-2007, 22:24:31 »
no jeśli można jakiąś fotkę albo wskazówkę tzn wiem że wychodzą od czujnika przy pompie (może w niektórych modelach czujnik był na maglownicy , tego nie wiem) ale gdzie jest ich drugi koniec, oto jest pytanie  :-), będę wdzięczny.

Offline mechu

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5252
  • Płeć: Mężczyzna
    • Meszyński Car Audio
Odp: Pomocy! Pytanie do posiadaczy starletki ze wspomaganiem.
« Odpowiedź #3 dnia: 23-05-2007, 20:13:52 »
wymacalem ale zdiecia nie zrobie bo nie wsadze aparatu pod kolektor (za male makro)
mianowicie:
jedna rurka wchodzi do przepustnicy przed klapka a druga zaraz za.


 

Beesafe.pl