.: GARAŻ :. > News ze świata Toyoty i nie tylko

Celica/Supra/MR2 News

<< < (5/6) > >>

ayrsen:

--- Cytat: Łukasz w 27-12-2006, 20:01:45 ---Supra hybryda?? To chyba gorzej niz supra diesel
Ciekawe do kogo bylby adresowany ten samochod, dla lubiacych szbyko-ekonomiczna jazde ekologow :huh:
--- Koniec cytatu ---
Łukasz - poniższe wszystko wyjaśnia...

--- Cytat: SZYMON14 w 27-12-2006, 19:35:43 ---powstał w centrum projektowym Toyoty w Kalifornii
--- Koniec cytatu ---

To jest to dziwne miejsce na świecie, gdzie gubernatorem jest Terminator... :-P :-P :-P

P.S. I tak mi się podoba... :-P :-P :-P

AceVentura:

--- Cytat: Łukasz w 27-12-2006, 20:01:45 ---Supra hybryda?? To chyba gorzej niz supra diesel
Ciekawe do kogo bylby adresowany ten samochod, dla lubiacych szbyko-ekonomiczna jazde ekologow :huh:

--- Koniec cytatu ---

nie. dla osób, które wsiadając do samochodów widzą oczyma wyobraźni ginące wiewiórki, jeże, którym nie będzie dane zwinąć się w kolczastą kulkę, krety, które nie zobaczą już światła dziennego...  :wink:

to jest właśnie dla takich ludzi, wrażliwych na to co dzieje się ze środowiskiem naturalnym, jednocześnie potrzebujących V6, bo 1,5l z Priusa nie wystarcza :wink:

ayrsen:

--- Cytat: AceVentura w 27-12-2006, 22:31:26 ---dla osób, które wsiadając do samochodów widzą oczyma wyobraźni ginące wiewiórki, jeże, którym nie będzie dane zwinąć się w kolczastą kulkę, krety, które nie zobaczą już światła dziennego...  :wink:
--- Koniec cytatu ---
Ace - nie wiem, co Ty pijasz ale odstaw to... :-P :-P :-P

V6 ??? ??? ??? V16 to bym zrozumiał ale V6 to chyba nawet Kia montuje w swoich "topowych" modelach... :-P :-P :-P

AceVentura:

--- Cytat: ayrsen w 27-12-2006, 22:34:34 ---Ace - nie wiem, co Ty pijasz ale odstaw to... :-P :-P :-P

--- Koniec cytatu ---

Zazdrośnik! :)

zresztą widzisz... Ja tak na trzeźwo. Po spożyciu nie jestem w stanie pisać zbyt dużo. Same byki wtedy stżelam. A jak wiadomo - BYKĄ STOP!  :grin:

SZYMON14:
Witam!

A mi sie podoba. :-) Co do hybrydy...to bylo chyba nie uniknione, ale przynajmniej wiemy do czego dazyl ten Pan http://www.allegro.pl/item151254850_toyota_celica_full_tuning_do_ukonczenia_zobacz_.html PRAWIE mu wyszlo  :-) :-) :-) :-) :icon_pray:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej