Autor Wątek: RAV4 News  (Przeczytany 85006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jackal

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #30 dnia: 22-09-2005, 11:10:35 »
Przemo
A te silniczki na pewno trafią na nasz rynek?

przemo_z

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #31 dnia: 22-09-2005, 16:02:37 »
Ten wygląd , co może sięnie podobać poprostu wymaga przyzwyczajenia. /producent zwie ten nowy designt tak - all-new, modern and rugged /. Taki zadzior poprostu.

Co do skrzyni 4 A/T to nie mam pojęcia dlaczego taki archizm zapodali.

przemo_z

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #32 dnia: 22-09-2005, 16:10:46 »
Nie wiem czy wszystkie prezentowane we Frankfurcie silniki do RAV4 trafią nad Wisłę.
Ale myślę, że tak. Ciekawa wydaje sięwersja D4D 180 ... W standardzie ma felgi 18 calowe i opony 235/55 R 18(run-flat).  :lol:

Można ją doposażyć w
EBD (Electronic Brake-force Distribution)
BA (Brake Assist)
TRC (Traction Control)
VSC (Vehicle Stability Control)
i znane z LC 120 HAC (Hill-start Assist Control) i DAC (Downhill Assist Control) te ostatnie systemy dosępne są tylko w modeleach z A/T :?

Jackal

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #33 dnia: 23-09-2005, 09:44:01 »
Taaa, jeśli patrzeć na Frankfurt ... takie same silniki mają być w Corolli Verso od października (w Europie).

Offline mandes

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.toyota-starlet.prv.pl
RAV4 News
« Odpowiedź #34 dnia: 08-11-2005, 12:20:58 »
Ravka zawsze była przedmiotem moich westchnień i niespełnionym marzeniem, ale nowa buda zaprezentowana na targach we frankfurcie , przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jest po prostu piękna. Ciekawy jestem jak będzie przedstawiała sięcenowo?. Podejrzewam że będzie znacznie droższa od poprzednicznki. Polityka cenowa będzie pewnie podobna do nowej Yaris, która wejdzie na początku przyszłego roku. Bedzie kosztować ok. 10 tyś drożej niż poprzednia wersja (Źródło: Toyota Wiśniewski - Piaseczno).

Jackal

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #35 dnia: 08-11-2005, 12:52:39 »
Cytat: mandes
Ravka zawsze była przedmiotem moich westchnień i niespełnionym marzeniem, ale nowa buda zaprezentowana na targach we frankfurcie , przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jest po prostu piękna.


No to super, wielu osobom nowy model sięnie podoba, ale kwestia przyzwyczajenia. Na początku też mi nie leżała, ale po jakimś czasie jej wygląd przestał mnie razić.

Cytuj (zaznaczone)

Ciekawy jestem jak będzie przedstawiała sięcenowo?.


Ja też   :adiabelek  

Cytuj (zaznaczone)
Polityka cenowa będzie pewnie podobna do nowej Yaris, która wejdzie na początku przyszłego roku. Bedzie kosztować ok. 10 tyś drożej niż poprzednia wersja (Źródło: Toyota Wiśniewski - Piaseczno).


Jeśli info pochodzi z tego źródłą, to można ich olać, bo ... źródło nie istnieje   :bnono  

ASO Wiśniewski jest w Mościskach/Izabelinie
W Piasecznie jest ASO Chodzeń

  :-DD

Offline mandes

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.toyota-starlet.prv.pl
RAV4 News
« Odpowiedź #36 dnia: 08-11-2005, 17:13:02 »
Sorki,
Chodziło rzeczywiście o Chodzenia, a info pochodzi od jednego ze sprzedawców.

Jackal

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #37 dnia: 09-11-2005, 13:35:09 »
Jeśłi podstawowa wersja będzie nieźle wyposażona, to może kosztować nawet 10.000 zł więcej od dotychcczasowego najtańszego golasa. Gorzej jeśli każda wersja będzie o tyle droższa od obecnego odpowiednika.

pankuba

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #38 dnia: 10-11-2005, 21:32:52 »
No nie fajna   :wink:  

Nie za duza wiec wydaje sie bardziej w zasiegu  :roll:  

Ehhh ale jak by co to myslęże wygrało by moje praktyczne podejscie i skończyło by sie na Avensisie

Biorąc po uwage aktualną podaz i popyt to nie mogą za bardzo poszaleć - jakos nie mam zaufania do sprzedawców u chodzenia  :cwhat

Jackal

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #39 dnia: 11-11-2005, 02:05:00 »
A moje praktyczne podejście podpowiada mi, żeby małżonce kupić RAV4 lub małego Land Cruisera, a dla siebie Lexusa GS.

Na wypady z kumplami miałbym dwudrzwiową Celicę, na dojazdy do domku nad jeziorem dużego Land Cruisera, a dla dzieciaków po Yarisie lub Corolli.

Niestety nie w tym kraju, nie z moją uczciwością i nie z takimi zarobkami. A żebym sięnie powiesił z rozpaczy, przy życiu trzyma mnie tylko myśl, że są miejsca na świecie, gdzie chłopaki mają w garażach kilkadziesiąt RR, Bentleyów, Ferrari i innych, a ja czekam że kiedyś siępodzielą  ;-)

pankuba

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #40 dnia: 11-11-2005, 16:09:53 »
Cytat: Jackal
Niestety nie w tym kraju, nie z moją uczciwością i nie z takimi zarobkam



Kiedy właśnie to wszystko nakazuje brać pod uwagępraktyczne podejście :lol: MOJE praktyczne, przez co rozumiem realną ocenęmożliwości swoich nie auta  8)

co pozwoli mi nabyć auto x w jednym - choć  jak nie którzy mówia do wszystkiego czyli do niczego - czyli musi być najlepsze w tym do czego mi najwięcej służy - wożenie mnie i żony  do pracy i na zakupy  :?

ehhh..

Spro-ket

  • Gość
RAV4 News
« Odpowiedź #41 dnia: 12-11-2005, 23:29:31 »
Cytat: Jackal
a ja czekam że kiedyś siępodzielą Wink

tiiaaaa    :chmmm    zauważysz po zestawieniu ściąganych autek z bieżącego roku   ;)

Ogólnie - to potwierdzasz moje marzenia    :lol:

Offline bbartek22

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3414
  • Płeć: Mężczyzna
Re: RAV4 News
« Odpowiedź #42 dnia: 27-01-2006, 13:32:30 »

przemo_z

  • Gość
Re: RAV4 News
« Odpowiedź #43 dnia: 27-01-2006, 18:23:35 »
Wszystkie moje wcześniejsze / z września 2005 r./ zapowiedzi odnośnie silników i nawet wielkości kół zgadzają się.Nieźle co ? 8)

Offline GLADIATOR

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1537
  • Płeć: Mężczyzna
    • Corolla E-9
Re: RAV4 News
« Odpowiedź #44 dnia: 28-01-2006, 12:35:03 »
Bardzo ładna i co ciekawe Bardzo ale to Bardzo podobna do AUDI.
A drugi plus to chyba wiekszy bagażnik bo w wersji obecnej jest taki sobie i wozek dzieciecy to tam nie wejdzie.
www.corolla.fora.pl
www.lybra.fora.pl
Lancia Lybra SW 1,9 JTD Power


 

Beesafe.pl