Autor Wątek: Potrzebna pomoc przy zakupie - LJ70  (Przeczytany 5206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JOKER-POLSKA

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Potrzebna pomoc przy zakupie - LJ70
« dnia: 17-02-2017, 06:35:48 »




Witam wszystkich

Ponieważ jestem na wyjezdzie pozwolilłem sobie napisac ;) mieszkam na lubelszczyznie !
Jestem Swierzy jesli chodzi o 4x4 !!! Przymierzam sie do zakupu autka jednak wczesniej chciałbym sie podpytac kilka rzeczy i oczywiscie moze podjechać do Was w trakcie jakiegos zgrupowania i obejrzec autka i moze sie zabrac jako pasażer z któryms kierowca na przejazdzkę jesli byla by taka mozliwosc??? Czy takie zgrupowania lub wyjazdy w teren jeszcze robicie czy to forum juz umarlo smiercia naturalną?
Otóż potrzebuje autka w teren, nie bedzie to typowe topienie auta jednak chciałbym nim troszke poszarżowac czasem na miachu, w lesie lub na polach ;) A równiez jesli bedzie trzeba we dwoje wyskoczyc autem w góry ;) Myslałem na poczatku do katowania Samuraja jednak na wyjazd w Polske nie ma co liczyc. Dlatego zastanawiam sie nad 2 autami:
Toyota LJ70 z silnikiem 2,4 TD krótka, pozwoli mi zapakowac sie w dwoje na wyjazdy jak równiez na polatanie po lesie
Suzuki Vitara 2,0 TD (z silnikiem Mazdy) długi. Jest lekka, nie zawysokie spalanie i czesci dosyć tanie

Zastanawiałem sie równiez nad Patrolem GR60 z silnikiem 2,8 TD. Jest piękny jednak jest za ciezki i potrzebuje wiecej mocy, czyli min 4.2
Moze ktos z Waszych znajomych ma takie auta to chetnie bym posłuchał opinii na ten temat  min. awaryjnaosc, koszt czesci, spalanie(tylko nie piszcie ze „pali ile wlejesz”) , bolączki
Kolejne pytanko: Znacie jakiegoś dobrego mechanika z lubelskiego lub w okolicy Pulaw, który byłby w stanie wrazie czego podjechac ze mna i obejrzec przed zakupem autko? Ktos oczywicie kto sie zna na rzeczy.
Nie szukam auta zmotanego. No i oczywsicie w przystępnej cenie ;) ( w cenach troche przejrzalem takze średnia znam) Prosze o szczera odp. Prawodpodobnie bede w Polsce w listopadzie dlatego po powrocie nie chce tracic czasu na pisaniu i szukaniu kilka m-cy tylko juz podjechac i obejrzec kilka autek, zeby móc po juz śniegu polatać. Dlatego pytam wczesniej. Dzieki z góry za podpowiedz i oczywiscie bede czakal na wiadomość.... (joker-polska@wp.pl)


Pozdrawiam
JOKER


Offline Peteros

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Potrzebna pomoc przy zakupie - LJ70
« Odpowiedź #1 dnia: 15-05-2017, 13:09:35 »
joker


pytaj tu http://tlc.org.pl/
wszyscy trąbią, że Toyota to taka niezawodna, nie psuje się, ano sprawdzimy :)


 

Beesafe.pl